Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Wiola jak ja Ci zazdroszczę!!!!!!! Już drugi rok marzę żeby pojechać do Chorwacji i ciągle coś nie wychodzi, w przyszłym roku też nie wypali bo Piotruś będzie jeszcze za mały. Ty tam mieszkasz i jeszcze masz drzewka pomarańczowe w ogródku 🙃 Normalnie fajnie Ci na maksa!!!

A ja w końcu nie mam mandarynek, muszę czekać do jutra!
Ale za to pizza zjedzona i cola wypita :laugh: mniamci :laugh:

Idę pod prysznic, ale na bank jeszcze tu zaglądnę więc nie zdążycie się stęsknić 😉 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa musisz się zmotywować i przyjechać, wszystkie musicie przyjechać, zrobimy zlot grudniówek, wynajmiemy jakąś chałupę i dzień w dzień będziemy śpiewać przy ognichu i popijać chorwackie winko zajadając się tutejszymi specjałami!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Wyrolowali mnie, nie ma dzisiaj Kości 😞 😞 😞 aaaaa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze co to ten dr House?? Gdzie to leci i dlaczego Wy sie tak tym zachwycacie???

Asiulka trzymaj się , wierze Ci ze się martwisz. Ja tez sie zawsze martwie o mojego męza.
Daj znac jak już bedzie w domku, że wszytko OK, bo mnie sie udzieliło Twoje zmartwienie 😞

O ja , Wiolka teraz juz nie atpie w to ,że mieszkasz w raju 🙂 oliwa z oliwek bez konserwantów... ja pikole... ja to bym się nią smarowała zamiast balsamu ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie już do mnie Robaczek, był autobus uffffffffff ale ulga!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Trzymaj całusy za to martwienie się ze mną nie ma jak GRUDNIÓWKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka przestałabyś się smarować bardzo szybko bo wchłania się tak potwornie wolno, że można zwariować 😲 😲 😲 poza tym mimo iz masz wrażenie, że Ci się wchłonęła ona zawsze wyjdzie w nocy i pobrudzi pościel 😠 😠

Kobito cos ty z drzewa spadłaś, że nie wiesz co to ten dr. House? :laugh: :P :laugh: :P Genialny, sarkastyczny diagnostyk, ja sobie go oglądam przy prasowaniu :laugh: :laugh: własnie kończę drugą serię :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację Wiola , nigdy się nie smarowałam oliwą z oliwek...
A co do Dr House to znalazłam, leci na TVP 2 i jakos mnie ni wkręca... ja ogólnie nie lubie oglądac seriali...
Brzydule czasem z męzem obejrze haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj namartwiłam się bo siedział na zadupiu a w dzisiejszych czasach to strach 🤨
ale już jest dobrze 🙂
Już mi zapowiedział żebym nic nie robiła bo kupi największego kebaba na świecie dla mnie i dla siebie po drodze do domu:laugh: (uwielbia kebaby jakby nie wiem co to było):laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Asiulka, mój mąz to nie jada fast foodów 😞 czasem, ale to bardzo rzadko uda mi się namówić go na pizze. Ale taką mojej roboty to wcina aż mu się uszy trząsą...
Czasem nad tym ubolewam, bo tez bym sobie zjadła hamburgera czy kebaba w towarzystwie męża a tu dupa... skrzynkę pomarańczy mi przywiezie hahah

Dobranoc dziewuszkom, które juz poszły spać :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
House się skończył... Głupio... Kurcze ja z tym malowaniem u pokoju zwariuje... Cały pokój mam przykryty folią i nie mam gdzie że sobą pójść... Przyszło mi siedzieć cały dzień w jednym pokoju z palącą jak lokomotywa mamą, a plecy mnie tak bolą że musiałam się na podłodze położyć bo nie ma gdzie...
Kurcze Wiola zazdroszczę Ci tych mandarynek! Oliwek nie ale mandarynek... Oj... Ja właśnie skończyłam swoje 10kg, jutro muszę lecieć kupić następne :-) a mam teraz taka ochotę na kebab z frytkami z sosem czosnkowym i keczupem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...