Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Cześć dziewczyny!
Ja też byłam nałogową palaczką, ale z dniem gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży oddałam moją paczke LM-ów mamie 🙂i od tej pory nic. Niestety u mnie w domu pali i mama i tato, także mieraz muszę się męczyć w tym dymie,bo się nie przegada... Mam znajomą która rodzi kilka dni po mnie i kopci jak lokomotywa i w dodatku te ruskie, bo jak twierdzi taniej wychodzi... 🙂

Byłam wczoraj z mężem na zakupach i wiecie co... W Kaliszu jest jeden sklep gdzie jest promocja na X-Landery i kosztują z 1700 zł na 700 zł... No i się teraz zastanawiam... Wózek to chciałam kupić dopiero w styczniu... Jestem teraz w kropce co zrobić.

Kiedyś pytałam się o mleczko jakie będziecie dawać dzieciom po tym jak skończycie karmić piersią... Myślałam o Bebilonie, ale ktoś powiedział mi, że Bebilon to to samo co Bebiko tyle, że droższe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko! nie martw się nie jedyna masz męża lenia 🙂 mój też jak go o coś proszę to mówi zaraz i tak może to zaraz trwać nawet i tydzień 🙂 ale napewno nie jest taki zły 🙂 mój bardzo lubi w garach stać więc do tego go wykorzystuje:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ochotę na pomidorówkę z ryżem 🙂 ale ugotuje ją jak mąż z pracy przyjdzie i zakupy zrobi:P od ostatniego przeziębienia unikam sklepów jak diabeł święconej wody:laugh:

A to jest BMW mojego synka wyszykowany 19 dni wcześniej nie wiem po co 🤪 Może podświadomość mi coś podpowiada że wcześniej się zjawi...:P [img size=193]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/W__zek.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja poproszę mojego męża to zawsze mi zrobi i pomoże także jest bardzo kochany 😘
Ale i też ma swoje za skórką bo bardzo lubi piwko co mnie bardzo denerwuje 😠
Wygląda jak ja w 9 miesiącu ciąży i każdy jak kto nas spotka zastanawia się kto tu jest w ciąży albo które z nas pójdzie pierwsze rodzić :laugh:
A co najgorsze jest że wszystkie ciuchy w pasie ma za wąskie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaK każdy ma swoje plusy i minusy. Oprócz grudniówek oczywiście bo my jesteśmy wszystkie idealne 🙂 Mój mąż też uwielbia piwko, ale teraz nie pozwalam my nawet na jedno gdyby musiałby mnie nagle zawieźć na porodówkę :laugh:

Aniusia nie mam pojęcia co do mleka dla dzieci bo w ogóle się jeszcze nad tym nie zastanawiałam.

Emmax ja wiedziałam, że jeszcze nie rodzisz bo żadne krzyki z Kamieńskiego do mnie nie dochodziły :laugh: 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja tylko pranie powiesiłam a wyście się już tak rozpisały :P
Jej chyba skończył mi się zapał do pracy :P 🤪

anisiaa ja też nie myśle na razie o mleku,ponieważ zamierzam karmić piersią jak najdłużej,ale jeśli już zmienie to pewnie będzie to nan z nestle taki jak dawałam starszej córce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalam posta ale mnie wyzucilo...
ide cos zjec ...
na obiad mysle ze zrobie rizotto 🙂
mam nadzieje ze bedzie im smakowac bo dawno juz nie robilam
ja tez bym sie piwka napila ... nie moge wytrzymac niekiedy gdy Pawel pije bo tez bym jezora zamoczyla ale wole nie
do szpitala mnie brat lub karetka zawiezie wiec on moze sie napic jesli co to bedzie troszke znieczulony :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nieźle mi to wyszło... Wiecie co,ja ostatnio dorwałam karmi malinowe i wypilam, w smaku jak piwo z sokiem tylko tak dziwnie że pijam i pijam i mnie nie brało a normalnie po pół piwa już mam miękkie kolana :-) mój mąż też lubi piwo. 1,5 miesiąca temu miał usuwany pęcherzyk żółciowy i ma mieć niby dietę przez 3 miesiące, ścisłą dietę miał przez miesiąc. Teraz to co on wyprawia to normalnie padam że śmiechu bo pieczywo tylko pszenne, nic smażonego, ser tylko biały ale piwko w weekend to musi być obowiązkowo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak juz miałabym się napić czegos z procentami to Martini lub winka grzanego 🙂 moje ulubione trunki ... mmm...
Póki co zrobilam sobie do picia miód z cytryną zalany wrzątkiem... czuję , że mnie łamie 😞



Kapustka na bigosik się gotuje... 🙂 Kajtucha zapraszam jesli masz ochotę, wystarczy i dla Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza jest moja teściowa. Częstowała mnie likierkiem głupia baba , powiedziałam jej ze nie pije alkoholu w ciązy to jej się głupio zrobiło i mówi ze mały kieliszeczek likierku nie zaszkodzi, a ja jej na to , że nie i koniec.
A jak poprosiłam o kawke rozpuszczalną to mi nie chciała zrobić... zaproponowała bezkofeinową...masakra .... wniosek z tego taki, że dla mojej tesciowej alkohol jest bezpieczniejszy w ciązy od kawki rozpuszczalnej (którą zrezsztą piję raz na 2 lub nawet 3 tygodnie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez obiadek się pichci 🙂
Ja tez swojego czasu lubiłam piwo i nadal lubię nawet będąc teraz w ciąży to zawsze musiałam choć języczek zamoczyć ale teraz już staram się nie moczyć nawet języka w piwku bo wiadomo piwo jest zapachowo bardzo intensywne i jak by mnie złapało i musiałabym iść rodzić a wyczuli by ode mnie alkohol to wiecie jaka afera by była 😉
Na szczęście mam silna wolę i udaje mi się powstrzymać :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak eks mojego męża była w ciąży z ich córka to tamtą ostro wpijała po 3 piwa nawet w ciągu dnia... A mała potem miała problemy z kupką bo miała coś nie wykształcone i codziennie lewatywy miała... A ta głupia se wymyśliła że skoro dziecko nie lubi lewatyw to znaczy że mój mąż ją molestował... Ale to już inna bajka. W każdym bądź razie piła w ciąży i mimo że dziecko dostało 10 punktów po porodzie, potem wyszły problemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtucha a to głupia baba z tej byłej Twojego męża. Jak bym jej przywaliła w łeb to by od razu przestała pic w ciązy , co za idiotka , nienormalne babsko .... brak słów normalnie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...