Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
hej! wróciłam!!! Okazało się, że mam źle wyliczony termin porodu i mój nowy termin to 5-6 grudnia więc może będę miała niespodziankę na mikołajki 🙂 Szyjke mam już na maksa skróconą -jak to powiedziała moja gin właściwie już wcale jej nie mam :laugh: Piotrek bardzo nisko w kanale rodnym, nie można było nawet zmierzyć obwodu główki bo nie było jej widać na usg. Więc mam czekać i tyle, jak nie urodzę do 5 to mam pojechać do szpitala na ktg. Jak będzie wszystko ok to wypuszczą mnie do domu i będę miała się zgłosić 7 dni po terminie. Mam już mało wód płodowych, ale to ponoć normalne pod koniec ciąży. Piotruś waży 3200 i wszystko jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula WSPÓŁCZUJĘ 🤢
Masakra z tymi samochodami 😠 no ale zepsutym na dodatek z dzieckiem nunu jeździć:P

Asiula, jeśli mogę spytać, dlaczego będziesz miała cesarkę? Bo na tym suwaczku na dole zauważyłam?
Nieprawidłowe ułożenie maluszka? Czy może z innej przyczyny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa ja na twoim miejscu nie sugerowałabym się tym jeżeli zostało tak mało czasu bo normalnie masz na 3 więc 2 lub 3 dni to wcale żadna różnica 🙂
Pisze tak dla tego że mój gin w 32 tygodniu powiedział że raczej na 10 grudnia powinnam mieć termin ale jak mi tłumaczył że te parę dni nie robią aż tak wielkiej różnicy bo natura sama wie kiedy maluch ma wyjść na świat 😉
A Ty tym bardziej że już masz objawy zbliżającego się porodu 😉
Ale super że wszystko jest w porządku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha jesteś kochana, dziękuję!!!! Oklask of kors 😉PIĘKNE 🙂 🙂 🙂 🙂

Ewa super, że u was wszystko w porządeczku 🤪 Ja nie wiem ale ja ani rozwarcia nie mam, ani skórczy ani skróconej szyjki, no kompletnie nic, tak jakbym miała jeszcze spokojnie miesiąc 🤢

Asiula mój ostatnio wyjeżdżał z parkingu i walnął w niego gościu, niby nic bo tylko zderzak i lewe swiatło, później się okazało, że jeszcze coś tam i coś tam i wyszło nam ponad 3 tysiaki 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolciaaa będę miała cesarkę ponieważ mam chory kręgosłup w odcinku lędźwiowym: skoliozę lewo wypukłą i wypadnięty dysk 🤨 Neurolog nie dał mi gwarancji że po porodzie naturalnym nic mi z tym kręgosłupem nie będzie gorzej więc dał skierowanie na cesarke z niestety ogólnym znieczuleniem ale w kręgosłup by się nie wkuli przez te krzywizny 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrócona szyjka to jest jeden z objawów zbliżającego się porodu także na dniach możesz dostać skurczy, wody odejdą i urodzisz Piotrusia 🤪
Ale się podjarałam Twoja sytuacją :laugh: Bo to tak już blisko 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula yhym, no to oby wszystko jak najlepiej poszło 🙂
Będzie dobrze 🙂 Moja córa mam nadzieję, że jeszcze się ułoży prawidłowo, bo chciałabym rodzić naturalnie 🙂

Wiolka to przynajmniej rodzinka a mechanik pewnie drugie tyle by sobie jeszcze doliczył 🤢


te samochody, każdemy się coś psuje... ja swoim już nie jeżdżę bo strach 🤢 i pożyczam od mamusi:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...