Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Aga84 teraz jak Wiolka się rozpakowała to już każda może , juz jej się żadna w kolejkę nie wepcha 🙂
Więc jedź juz kochana na porodówke rodzić, niech juz te Twoje skurcze przejdą do historii 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokladnie, i wiesz co jeszcze zauwazylam..?

ze lekarz mi wyznaczyl jak cos to wizyte u siebie w gabinecie na piatek na 18... 🤢

juz bede po terminie a jak cos to jeszcze do gabinetu bo chyba chce jeszcze kase wyciagnac, zbadac mnie i dopiero wyslac do szpitala...

mam skierowanie od miesiaca i zastanawiam sie czy jak cos to po prostu pojade w srode bezposrednio do szpitala... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ze jak do tego czasu nie urodzisz to pojedziesz do szpitala, bo w sumie będziesz juz po terminie...achh jak Ci współczuje tych skurczy...ja to się czuję rewelacyjnie w tej ciązy...no pomijając ból bioder, opuchnięcie nóg i takie tam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PannaNikt nie ma wątku bo chyba nie podała wymiarów Małej..

Agus84 a dlaczego Ty chodzisz do lekarza prywatnie?? Nie masz ubezpieczenia??
Ja na początklu dwie wizyty byłam prywatnie, ale stwierdziłam, że nie ma sensu płacic za coś co i tak nalezy do lekarza obowiązków...Fakt - moja gin bardziej się ,,rozczula" nad pacjentkami , które jej płacą, ale mnie to nie jest potrzebne...a ogólnie ciążę prowadzi mi dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu terminu to raczej nic Ci nie poradzą jak nadal nie będziesz rodzić...tak mi sie wydaje, bo dopiero po tygodniu, a nawet do dwóch tygodni po terminie zaczynają coś działać...hmmm..nie wiem co Ci tu zaradzić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusw jasne ze mam ubezpieczenie ale jak chodzilam panstwowo od poczatku mojego dorastania to lekarze tak schrzanili sprawe ze mialam 2 operacje i mam lewy jajnik zniszczony i zainwestowalam w prywatnych bo mentalnosc ludzka jest taka ze moze bedzie lepszy jak dam kase 😠

ogolnie mam bardzo fajnego lekarza i nie narzekam ale za kasa jest jak kazdy... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sie z Tobą zgodzę, jak juz pisałam wcześniej moja gin tez się bardziej rozczula nad tymi którzy jej płacą.
Jak zaczełam do niej chodzic na kase chorych to była bardzo rozczarowana, wręcz zła...ale takie moje prawo, a ona się przyzwyczaiła 🙂

Spróbuj może jednak się wybrać do tego szpitala, powiedz im że juz nie dajesz rady...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej kobietki 🙂

Wczoraj pożegnałam się z Wami miłym akcentem więc i powitam Was jeszcze milszym bo otóż mamy kolejna dzidzie na świecie :laugh:
Dziś o 6 rano na świat przyszła Emilka 🤪 Czyli mamusia została Mittka 🤪
Niestety nie podała mi jeszcze rozmiarów i wagi małej :laugh:

Ale niespodziankę Nam zrobiła :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...