Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja kombinezonik mam na 2-3 miesiące więc to rozmiar gdzieś 62-68 mnie pewnie to najbardziej on będzie przydatny na wyjście ze szpitala a potem to gdzieś w styczniu bo na początku to chyba aż tak dużo wychodzić nie będziemy.No chyba żeby pogoda była słoneczna to pewnie wcześniej będziemy podróżować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
no wlasnie a jak urodzi sie malutki tak jak mama to bedzie jak worek... hmm.... ale jak urodzi sie dlugi to bedzie za maly. wiec wole chyba ,zeby byl worek:P

no wlasnie fotelik tez mi sie podoba i jest calkiem niedrogi (chyba?) niestety nie moge juz znalesc takiego od 0-36kg :/ wolalabym taki... bym miala spokoj na dluuugi dluuugi czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No w każdym bądź razie fredeczkaa moim zdaniem lepszy większy te na 62 czy 68 myśle że nie są aż tak duże.A do lekarza jak nic się nie będzie działo to chyba dopiero po 3 tygodniach się idzie o ile dobrze pamiętam to dzidziuś nabierze troszke ciałka i bedzie ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laski!!!

Ja niedawno wstałam :P wcześniej budziłam się 2 razy w nocy na siusiu teraz tylko o 6 bo mnie piesiu budzi na spacerek.

Co do cyckonoszy to jest jakaś makabra 😠 😠 NIC nie mogę znaleźć, już noszę do karmienia bo inne nie pasują albo ich po prostu nie ma, przejechałam całe miasto w poszukiwaniu i d..pa 😠 !

Fredeczka mi się podoba wózek beż+bordo a fotelik jest z jakiegoś dziwnego materioału i chyba bym się nad nim zastanowiła....

Mój mężuś wczoraj wyskoczył w końcu ze statku na ląd i od razu zrobił zakupy dla naszej kruszyny, body na halloween :laugh: 🤪 :laugh: , jakieś pajacyki, skarpeteczki i mnóstwo innych pierdułek a dla mamusi nic 😮 hehe, bo stweirdził, że jak kupił dla Maji, która jest jeszcze w brzuchu to tak jakby kupował mamuśce :laugh: ojjj i tak mu się nie uda wyręcić :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka ten material to taki ala plusz, bo te wszystkie foteliki sa takie sztuczne a ten wyglada na taki mily w dotyku, ale jeszcze poogladam inne.

Ja od rana siedze nad wyprawka, co kupic teraz,co zostawic na pozniej tuz przed narodzinami malenstwa. no i sobie do szpitala mam tez kupic papciuchy, szlafrok i jakas koszulke taka do karmienia 🙂 tylko,ze przeciez ja niby karmic nie bede mogla :/ we wrzesniu pogadam z ta pania doktor na wizycie ,zeby mi zmienila tabletki albo rezygnuje z leczenia bo chce karmic moje malenstwo chociaz jakis czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dziękuję za życzenia 🙂 właśnie nasmażyłam sobie cukini i sie zajadam. Mąż mi zasnął 😞 a niech pośpi godzinkę. Potem go obudze i sobie gdzies pójdziemy 🙂

Fredeczka bardzo fajny i nie drogi wózeczek. Odcienie też ładne. Bordo z beżem mi się podoba. Fotelik tez OK.

Co do kombinezonu to ja juz kupiłam na allegro jeden , nie wiem w sumie jak długi jest. Na pewno od 0-3 miesięcy - tak było napisane na aukcji, a jeszcze nie przyszła paczka.

Brzuszek mnie boli coraz mniej i dzidzia moja sobie bryka aż na brzuszku widac jak się rusza 🙂

Fredeczka jeść i pić to Ty musisz teraz. Kurcze wiem że ciężko się zmusić jak nie idzie, ale sama wiesz że dzidzia musi dostawać różne wartości odżywcze żeby zdrowo się rozwijała. Tak więc kochana choc troszkę w siebie wciskaj i dużo pij.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi piersi urosły tylko troszkę. Zawsze nosiłam miseczkę B i tak zostało. Do tej pory nie musze wymieniać staników na nowe 🙂
Fredeczka jak chcesz to możesz się ze mną podzielić ta swoją D 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello! U nas kolejny upalny dzień... Na szczęście nie muszę jutro wstawać do pracy 🙂

Agnieszko dużo szczęścia dla Ciebie i męża 🙂 No i dobrze, że przeszedł Ci ten ból.

Wiola fajnie, że mężuś tak szaleje z zakupami dla córci.

fredeczko wcinaj i nie marudź hehe!!! Przede wszystkim pij dużo.

Uciekam na małe zakupki. Miłej niedzieli.

Dziękuję za życzenia na NK 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kobietki Agnieszko Wszystkiego Najlepszego z okazji rocznicy ślubu:laugh: ja właśnie wróciłam z flohmarku i normalnie pół wyprawki sobie sprawiłam za wszystko zapłaciłam 6 euro:laugh: a nie tak dawno pisałam ze u mnie nie ma sklepów z odzieżą używaną a jednak wszystko można kupić na targu jestem zachwycona już powiedziałam mężowi że chyba co niedzielę będziemy tam chodzić na zakupy dla dzidziusia. Jak mi się uda to wstawię parę fotek miłego dnia dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh no nie jest sie latwo zmusic... dzisiaj na obiad mam gulasz mam nadzieje,ze mam w domu kasze bo jak nie mam to juz nie zjem :/ kurcze... 😞 a pije wode i ewentalnie ice tea ale tez mi sie nie chce no ale jak mus to mus 🙂

no wlasnie dlatego sie skusilam,bo cena nie wysoka a jest ladny no i ma prawie wszystko co bym potrzebowala tylko nie ma parasolki no i fotelika ale foteliki kosztuja ok 100zl wiec i tak mi taniej wyjdzie bo liczylam na fotelik 400zl tylko,ze na taki od 0-36kg ale juz nigdzie takich nie moge znalesc :/ a te ktore sa do wozkow sa do9 lub 13kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze Fredeczko ja tez normalnie nie wierzyłam że jedno ubranko kosztuje 50 centów wszystkie są firmowe z c&a albo h&m można kupić wszystko za takie pieniądze od bobasa aż do wieku szkolnego a ile zabawek wózków lalek za grosze to aż mi włosy dęba stanęły:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...