Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

GOSIU ŚLICZNE CIUSZKI I 6 EURO TO NIE DROGO 🙂 🙂
JA JAK PRACOWAŁAM W AUSTRII TO JEŹDZIŁAM Z MĘŻEM NA TAK ZWANE WYPRZEDAŻE KTÓRE ODBYWAŁY SIĘ W NIEDZIELĘ I NAPRAWDĘ MOŻNA BYŁO KUPIĆ DUŻO TANICH CIUCHÓW DLA DZIECI :laugh: :laugh:
NIEKTÓRE NOWE A NIEKTÓRE UŻYWANE. RAZ NAM SIĘ UDAŁO KUPIĆ SUPER KOMPLET ZIMOWY DLA STARSZEGO SYNKA TZN SPODNIE TAKIE NA SZELKACH I KURTKA I ON BYŁ NIEPRZEMAKALNY A ZAPŁACILIŚMY 2 EURO :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREDECZKA JA SPODZIEWAM SIĘ DRUGIEGO SYNKA ALE JUŻ UŻYWAM SŁOWO STARSZY BO JESTEM CHODZĄCĄ OPTYMISTKĄ I WIEM ŻE WSZYSTKO BĘDZIE W PORZĄDKU CHYBA ŻE CHODZI TOBIE JESZCZE O MOJEGO MĘŻA TO W SUMIE TEŻ JAK DZIECKO :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEŻELI CHODZI TOBIE JUŻ O TO PYTANIE JAK DAM RADĘ Z TRZEMA CHŁOPAMI TO JA CI NAPISZE ŻE JESZCZE MIESZKAM Z MOIM OJCEM I MŁODSZYM BRATEM WIĘC JEDEN CHŁOPAK WIĘCEJ NIE ROBI MI RÓŻNICY A NAWET SIĘ CIESZĘ BO CHŁOPAK ZAWSZE DA RADĘ SOBIE W ŻYCIU I POMOŻE CO NIECO JAK TRZEBA :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREDECZKA TO ZALEŻY JAK SIĘ WYCHOWA DZIECKO 🙂 🙂 🙂 WIĘC MUSIMY NAUCZYĆ GO ABY POMAGAŁ 😉 😉 😉 JEŻELI MY BĘDZIEMY MIEĆ TO W D...E TO POTEM ON TEŻ NAS I TAKA JEST RZECZYWISTOŚĆ :P :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZASAMI CHŁOPAK POTRAFI ZADZIWIĆ. MÓJ BRAT MI DUŻO POMAGA I POWIEM ŻE NIE BYŁ UCZONY STANIA PRZY ZLEWIE BĄDŹ POSPRZĄTANIA TOALETY ALE ŻYCIE ZMUSIŁO GO DO TEGO BO NIESTETY ZBYT WCZEŚNIE STRACILIŚMY MAMĘ. DZIELIMY SIĘ OBOWIĄZKAMI. JA TAM COŚ ZAWSZE UPICHCĘ A ON POSPRZĄTA PO OBIEDZIE, JA WSTAWIĘ PRANIE BO WIADOMO TRZEBA POSORTOWAĆ A ON WYWIESI. TAKŻE I W KUCHNI POMOŻE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczynki.
Ja już zrobiłam sałatki i zaraz pędzimy grillować nad morze.

Noc miałam straszną. Śnił mi się koszmar, że chciałam uczestniczyć w takiej akcji jak Akompf i jakaś kobieta mnie chciała złapać i dokonać aborcji!!!
Masakra 🤨

Ubranka za 6 EURO super!!!!!

Fredeczka, to naturalne, że nie chce Ci się jeść, zwłaszcza kiedy jest lato :P
Ja też w siebie wciskam. Za to staram się dużo pić, bo niebezpiecznie jest nie przyjmować płynów.

A co do chłopaków.
Wszystko zależy od wychowania. Jeśli mamusia synkowi wszystko podstawia pod nos, to potem nie ma co się dziwić, że ma lewe ręce.

Moja ciocia ma 4 synów, a są bardziej zaradni niż kobiety. Gotują, sprzątają, potrafią wszystko!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂 a ja jestem na występach gościnnych u mojej mamusi i nawet tutaj dorwałam brzuszek :P ale córa mnie od kompa wygania bo chce zagrać więc zaraz zmykam a odezwe się jak będę w domu 🙂

Gosia ciuszki super a cena to już wogóle wymiata,musze chyba mojego męża zmobilizować żeby się wybrał do niemiec na takie okazje tylko czy akurat trafią :/

ok zmykam mamusie bawcie się dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...