Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ulka napisał(a):
10771
mam o wiele nizsze 😞
kiedy mialas ostatnia miesiaczke lub kiedy moglo dojsc do zaplodnienia??
pozatym ja mam HCG a nie beta HCG i normy mam takie same prawie jak u Ciebie


Cholera masz rację co do tych norm...wkleiłam nie te co trzeba...sorki...
No niby co drugi dzień się wynik powinien podwajać 😉
Ja miałam ostatnią @ 9 marca, a do zapłodnienia doszło u mnie 26-28 marca (wiem bo mój małżon właśnie u mnie był wtedy 😉 )
Więc do zapłodnienia doszło u mnie kilka dni później niż myślała moja lekarka, bo wskazywała na 22/23 marca.

Wracając do wyników to są ogromne rozbieżności więc cieszmy się, że się mieścimy 🙃
Ja już się boję usg czwartkowego bo okazuje się, że mogę mieć bliźniaki 😎 A szczerze mówiąc to będę happy jak w ogóle jakieś serduszko zobaczę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulka napisał(a):
ja 11 marca okres i wyszlo mi na jakims tam kalendarzu zaplodnienia ze 25 marca bylo zaplodnienie
czyli po dniach by sie zgadzalo ze masz 2 razy wyzsze haha (tak tak tłumacze sobie)
ale bardzo sie ciesze ze uroslo, pierwsze hcg mialam 312 i doktorka powiedziala ze zrobi za 2 tygodnie i do mnie przyjdzie i sie zobaczy czy utrzyma sie ciąża , i urosło uff moge isc i sie pochwalic
a mi w pracy dzis kolezanki nagadaly (bo bylam zaniesc zwolnienie) ze one to mialy w 4 tyg robione usg i wszystko bylo widac i juz dawno powinnam pojsc na usg a nie tyle zwlekac, jak im powiedzialam ze podobno dopiero gdzies od 6 tyg widac serce to powiedzialay ze sie naczytałam glupot na forach , no i kto tu ma racje, przeciez my wiemy ze nic nie widac na usg ale no coz przeciez one juz maja dzieci i wszystko wiedza a ja dopiero zaczynam 🙂


No to gr8 🙂
Ja też już mam dziecko i coooo 😉 ???
Po kilku latach znowu "zielona" jestem hahaha 🙂
A co jest najlepsze to znalazłam ostatnio kasetę( jeszcze wtedy VHS 🤪 !!!!!! ) i wyobraź sobie, że pierwsze usg miałam w 4 miesiącu ciąży !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I to było wtedy NORMALNE 🙃


Fajnie, że na zwolnieniu już jesteś hehe 🙂 niech sobie inni popracują...my będziemy po kilku miesiącach ciężko przy maluchach harować heh 😜

A co do czytania na forach...szczerze mówiąc to wiadomo, że różne informacje możemy przeczytać ale przecież dziećmi nie jesteśmy i każda ma swój rozum i że wszystkiego do siebie nie przypisuje 😮

Ja tam czytam bo ciekawska jestem, a co mi tam hehe 😜


Ula jeszcze się okaże,że w tą samą noc dzieci robiłyśmy buahahaha 🙃 !!!!!!

Kiedy na usg idziesz ???
Bo ja do czwartku chyba sobie żel z paznokci zjem heh 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulka napisał(a):
wogole z moim zwolnieniem to dluga historia, jak dowiedzialam sie ze jestem to poszlam do szefa ze jestem w ciazy i ze nie moge pracowac na stanowsku (praca w promieniach rtg) wiec przesunal mnie do rejestracji poiedzial zebym nie szla na zwolnienie tylko bede w rejesrt pracowac,bo brak pracownikow, ok poszlam do lekarza na drugi dzien spytala sie czy mam dolegliwosci, to powiedzialm ze mam takie skurcze czasem to mi powiedziala to wiec sobie pani polezy 2 tygodnie i zobaczymy czy sie utrzyma ciaza , i poszlam do pracy powiedziec ze mam 2 tyg lezec to mi szef zrobil awanture ze mi sie nie nalezy zwolnienie, ze mam sobe isc ciazować itd, wyszlam z placzem, wczoraj skonczylo mi sie zwolnienie, wiec poszlam dzis do pracy normalnie, a ten do mnie co ja tu robie i mam sie ubrac i isc do domu i przyniesc zwolneinie, i tak przez 9 miesiecy, powiedzialam a pies cie je i wyszlam , poplakalam, i popoludniu poszlam do rodzinnego wyblagac zwolnienie , dala mi do srody wiec kolo srody bede szukac ginekologa i żebrac zwolnienie i mam nadzieje ze zrobi mi usg!!!



No to grubo hahah 🙂
U mnie ze zwolnieniem było jeszcze ciekawiej ale o szczegółach na forum nie bardzo chcę o tym pisać 😜
Ale siedzę w domku i mam czas dla mojej pierwszoklasistki 🙂 Więc plusy jak najbardziej są 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulka napisał(a):
a ja po slubie czyli w lipcu kupuje mojego wymarzonego pieska maltańczyka!! juz sie nie moge doczekac 🙂 🤪


No proszę, proszę 😉
Zdążysz "wychować" szczeniaczka zanim dzidzia się urodzi 😉

A ja marzę o " bigelku" 🥴 Ale może się doczekam bo prawdopodobnie w te wakacje będę się przeprowadzać na wieś... i to w Twoje strony 🤪 Więc może "forumowa" znajomość skończy się grillowaniem w przyszłe wakacje z naszymi bąbelkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Ula ja trzymam język za zębami do czwartku 🙂
Będę dzielna...dam radę hihi 🙂



A co do tych pytań to masz rację...będzie ich od zaj**** (tzn. dużo 😜 )
I to ciągłe powtarzanie tego samego... Jak mantrę będziemy powtarzać jak się czujemy i ile przytyłyśmy ( chociaż to nie każdemu 😜 ) 😉

Dobranocka dziewczyny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciesze sie ze wasze wyniki was uspokoily 🙂
ja mimo wszystko nadal nie ide na badanie 😉 tzn pojde dopiero na usg w 8 tc.
Mam nadzieje ze szybko zleci ten czas.

Faajnie macie ze na L4 jestescie, tego Wam zazdroszcze.... 🙂

Trzymajcie sie, dobrej nocki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewuszko kochane...

Święta, święty czas już tuż
wcinaj jajka ale już.
Kiedy zając Cię zaś wzruszy,
daj mu marchew, podrap uszy.
A gdy jajko będzie puste,
daj mu kopa wprost w kapustę.
Niech nie myśli, że jest cwany,
za to Ty miej rok udany.

Życzę Wesołych Świąt Wielkiej Nocy pełnych jajek, szczęścia i nadziei... 😘



A tu coś na wesoło 😉
http://i.pinger.pl/pgr280/3643c5da0008c25f49dddfdd/wielkanoc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guga napisał(a):
Dwa kurczaki w koszyku siedzą
i rzeżuche sobie jedzą,
baran w szopie zioło pali
pewnie zaraz się przewali,
ksiądz za stolem już się buja
Wesołego Alleluja!
[color=blue][/color]

Wielkanocna Guga życzy wam 🤪 🤪


Łap oklaska GUGA 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe, mnie najgorzej odmawiac wina i innych trunkow, caly czas sie wykrecam ze jestem kierowca, albo pije lecha bezalkoholowego dla sciemy 😉))
narazie jestesmy twardzi i do drugiego trymestru postanowilismy nie mowic nikomu. zobaczymy jak dlugo wytrzymamy 🙂
a jak reszta grudniowek? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Ja już kilku osobom powiedziałam 😉
Najbardziej to bym chciała mojej Oli już powiedzieć 🥴
Ale na cały głos będę o tym krzyczeć po czwartkowym usg 😁
Tzn. jeśli będzie o czym ... 🤢

A jak się czujecie po świątecznym śniadaniu ???
Ja zdycham do tej pory z przejedzenia niestety..ale jak tu się oprzeć takim pysznościom 😜

Buźka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenakamil napisał(a):


A jak się czujecie po świątecznym śniadaniu ???
Ja zdycham do tej pory z przejedzenia niestety..ale jak tu się oprzeć takim pysznościom 😜

Buźka 😘


ja to samo! 😉
ale w nastepne swieta w grudniu to juz chyba nie dam rady tyle zjesc 😉
Pomyslecie, ile sie zmieni w kolejne swieta... 🙂 🙂)

Marzenakamil - oczywiscie ze bedzie o czym!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulka napisał(a):
powiedziałam mamie nie nie mało co sie ze szczescia rozpłakała i podsakiwała i nie wiedziała czy mnie przytulac czy co, chyba nie zasnie dzisiejszej nocy. i juz widze te smsy codziennie - jak sie czuje, bo juz mam zakaz dzwigania czegokolwiek haha, ale fajnie pewnie myslala ze jeszcze pare lat bedzie musiala poczekac ...


Heheh Ula to niezły prezent na zajączka mamie zrobiłaś 😁

U mnie z kolei to będzie gadanie, że się hajtam bo w ciążę zaszłam, a mało kto wie, że nasze papiery już od stycznia w urzędzie leżą 😜

Już miałam się za kiecką rozglądać ale w takim tempie mi cycki rosną, że pewnie kieckę na początku czerwca kupować będę...a ślub 24.06. 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...