Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
dzień dobry.wiecie co ,tak mówicie o tym genetycznym....macie na myśli zwykłe usg 2d czy 3d? czy może nazywacie tak jakieś inne badanie?bo ja to w końcu zgłupiałam.usg to usg.


Piszac o genetycznym mam na mysli badania prenatalne. Badaja tam czy dziecko jest zdrowe i jakie jest prawdopodobienstwo ze sie urodzi z jakimis wadami genetycznymi typu zespol Downa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześc dziewczynki... Pamietacie jeszcze Guge? 😜
Guga Żyje po weekendzie 🙂
Goście wyjechali w niedziele uffff... 🙃
Koleżanka została do dzisiaj i dobrze bo mialysmy okazję pogadać i powspominac... 😜
Rubi, przykro mi z powodu dolegliwosci...ale ciesze sie bardzo, ze juz lepiej 🙂
Dzieki za info o Kabarecie Paranienormalnych -napewno skorzystam...

Gudzie doskwiera bolący kregoslup... 🤨 basenik bardzo pomaga...ale teraz mialam 3 dniowa przerwe i juz jest gorzej...nie moge ani do masazysty ani do kreglarza... 🥴
Ja rowniez nie moge doczekac sie kolejnej wizyty u ginia i mam nadzieje ze dzidz pokaze to, co ma pokazac 🙂

Jezeli chodzi o kolor pokoju dla bąbla , to my zdecydowalismy sie na kolor unisex i bedzie oliwkowo-kremowy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie dziewczyny bardzo wam dziękuję za dobre slowa że jestescie ze mna super z was dziewczyny ja poszlam dzis do lekarza innego ginekologa i juz mi lepiej lekarz mnie zbadal powiedzial ze wszystko ze mna i z maluszkiem wszystko w porzadku tak mi ulzylo juz sie dobrze ciesze naprawde powiedzial zebym sie niczym nie przejmowala wszystko jest oki
!!!! co do krzywej cukrowej powiedzial mi ze spokojnie nie robmy z tego nic wielkiego musze trzymac diete zero slodyczy i mowi mi ze jak pojde do swojego lekarza to da mi najwyzej na 75 g krzywa!!! no i tak!!! ogolnie to popoludnie spedzam sobie w domku siedze wlasnie na forum i czekam na pierwsza milosc!!! dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Moja pierwsza wizyta na tym portalu 🙂 tak czytałam Was i widze że jesteście sobie nawzajem pomocne.Też należe do grudnióweczek OM/14.12.2011
Mam pytanko czy Was też męczy!!!!!! ZGAGA 😞 ja mam codziennie ogień jem migdały na potęge ,ale ile też można 🤢 znacie jakieś inne skuteczne sposoby ?bo jak narazie nie chciałabym sięgać po leki na zgage.
Buziaki brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi - no widzisz, wszystko dobrze 🙂 wizyta u lekarza zawsze uspokaja 🙂

Anika - witaj. ja na szczescie zgagi nie mam takze nie podpowiem ci wiele. fajnie ze dolaczylas. gratu;uje bo widze ze wiesz juz ze to bedzie chlopczyk 🙂) kiedy sie dowiedzialas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi - super 😆 widze ze juz spokojniejsza jestes 😉

Anika - ja niestety tez dosc czesto mam zgage 😞 teraz zaczelam jesc migdaly a wczesniej owoce suszone dobrze dzialaly 😉 do tej pory tylko raz zazylam rennie owocowy bo juz nie moglam wytrzymac. Pisze na leku ze jest bezpieczny podczas ciazy. Ale tak jak napisalas to juz ostatecznosc 😆 Witamy wsrod brzuszkow 😁 i gratulacje chlopczyka 🤪 kiedy sie dowiedzialas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basienka nie pogratulowałam ci chłopca będziesz miećsuper mowisz ze będzie raczej Borysek super bardzo ładne imię mi też się podoba ale jeśli u mnie potwierdzi sie faktycznie ze bedzie chlopak bo mowili ze bedzie to dam na imie albo Eligiusz po tatusiu i dziadku albo Błażej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Basienka nie pogratulowałam ci chłopca będziesz miećsuper mowisz ze będzie raczej Borysek super bardzo ładne imię mi też się podoba ale jeśli u mnie potwierdzi sie faktycznie ze bedzie chlopak bo mowili ze bedzie to dam na imie albo Eligiusz po tatusiu i dziadku albo Błażej


Holi - to marzenka bedzie miala synka Borysa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂 CHLOE jak bedziesz po badaniu musisz wszysciutko napisac 🙂 ja sie tez juz troszke stresuje mam w pon za tydzien ale z drugiej strony ciekawa jestem czy maleństwo zdradzi nam swoją płeć bo widze że to bardzo mozliwe jeśli tylko sie dobrze ułoży 🙂 wiec staram sie spokojnie oczekiwac wizyty... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Basienka nie pogratulowałam ci chłopca będziesz miećsuper mowisz ze będzie raczej Borysek super bardzo ładne imię mi też się podoba ale jeśli u mnie potwierdzi sie faktycznie ze bedzie chlopak bo mowili ze bedzie to dam na imie albo Eligiusz po tatusiu i dziadku albo Błażej


Marzenka bedzie miala Boryska. Ja nadal czekam na ujawnienie sie malenstwa. Ostatnio pokazalo tylko tylek 😁 chyba chce zrobic niespodzianke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze dziewczynki ja to zawsze cos szczele zle myslalam ze basia tez boryska kurde!!!! tak suwaczek pokazywal zle teraz jest oki zobaczymy jutro to papapap dpbrej nocki ja uciekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
kurcze dziewczynki ja to zawsze cos szczele zle myslalam ze basia tez boryska kurde!!!! tak suwaczek pokazywal zle teraz jest oki zobaczymy jutro to papapap dpbrej nocki ja uciekam


hehe moze faktycznie sie okaze ze tez bedzie chlopczyk 😜 ale imienia jeszcze nie wymyslilismy 🙂 Spokojnej nocki Holi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia u mnie też bobo ostatnio nie chciało się ustawić na USG genetycznym. Moja Pani doktor robiła mi pierwsze dopochwowo później przez brzuszek i tak obracała dzieckiem, że z każdej strony pooglądałyśmy. Teraz mam wizytę tak jak marika za tydzień w poniedziałek i też po cichu liczę, że się dowiem o płci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj wróciła do naszego domu kołyska która ma 90 lat. Jest pięknie odmalowana na biało i nowo zakonserwowana 😆 Dopiero jak ja zobaczyłam to uświadomiłam sobie, że już niedługo bobas będzie w domu .... Staliśmy tak z mężem nad nią i już łzy mi się cisnęły. A doskonale pamiętam jak płakałam kiedy kołyska wyjeżdżała z domu jak miałam 4 lata . Czas biegnie szybko.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Muszę ja jutro zmierzyć i zamówić na wymiar kołderkę i podusię. Nowy materacyk tez się przyda. Myślę tak już powoli, bo po wczasach musimy się ostro zabrać do remontu w domu i kompletowania takich grubszych rzeczy jak łóżeczko też mam takie stare 🙂 za to ze wspomnieniami. Mam nadzieję, że się na przyszły rok mojej siostrze przyda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór,
ja znów kobieta pracująca jestem więc mam mniej czasu na forum. Po pracy obiad, szybkie zakupy,spacer z mężem i psem i robi się wieczór....Siedzę, pije lecha free i w sumie zasypiam więc chyba czas się zbierać do łóżka.
W kwestii płci - ja mam usg w przyszły wtorek ale męża nie będzie niestety więc nie wiem czy nie poczekać do kolejnej wizyty jak będziemy razem, znaczy się poprosić lekarza żeby nie mówił. Tylko czy wytrzymam????? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczynki z rana!!! ja oczywiście mam znowu myślenia tyle że hej boże jaka ja jestem dobroduszna!!!! napisalam do jednej z moich kolezanek takich zaufanych i napisalam jej ze ja nie wracam juz do pracy bo zle sie czuje i lekarz kazal mi odpoczywac!!!!
No to mi ona odpisala szkoda wielka szkoda i napisala mi ze reszta dziewczyn nie jest na mnie zla tylko ze sa zaskoczone bo myslaly ze na sezon urlopowy jeszcze bede no kurde wiecie jakiego ja mam klina napisalam jej ze przykro mi ale tak bedzie a poza tym maja malo ludzi i swiat sie beze mnie nie zawali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczynki z rana!!! ja oczywiście mam znowu myślenia tyle że hej boże jaka ja jestem dobroduszna!!!! napisalam do jednej z moich kolezanek takich zaufanych i napisalam jej ze ja nie wracam juz do pracy bo zle sie czuje i lekarz kazal mi odpoczywac!!!!
No to mi ona odpisala szkoda wielka szkoda i napisala mi ze reszta dziewczyn nie jest na mnie zla tylko ze sa zaskoczone bo myslaly ze na sezon urlopowy jeszcze bede no kurde wiecie jakiego ja mam klina napisalam jej ze przykro mi ale tak bedzie a poza tym maja malo ludzi i swiat sie beze mnie nie zawali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...