Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej hej
CHloe super że wszytsko ok. Maluszek rośnie i widze że dokłądnie lekarz Ci opisał co i jak. Bardzo fajnie 🙂

Anika_77 z tego co ja się orientuję to te własnie karty chipowe sa honorowane tylko na śląsku. Mój mąż ze śląska stąd wiem. W pozostałych województwach nie mają systemu do ich odczytu. Więc lepiej na urlop weź ze sobą po prostu druk RMUA z ostatniego miesiącsa i będzie ok.

A ja dziś wyganiam męża i córcię na basen bo musze się pouczyć.
Aaaa no i dostałam 5 z anatomii 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ziolka napisał(a):
Hej hej
CHloe super że wszytsko ok. Maluszek rośnie i widze że dokłądnie lekarz Ci opisał co i jak. Bardzo fajnie 🙂

Anika_77 z tego co ja się orientuję to te własnie karty chipowe sa honorowane tylko na śląsku. Mój mąż ze śląska stąd wiem. W pozostałych województwach nie mają systemu do ich odczytu. Więc lepiej na urlop weź ze sobą po prostu druk RMUA z ostatniego miesiącsa i będzie ok.

A ja dziś wyganiam męża i córcię na basen bo musze się pouczyć.
Aaaa no i dostałam 5 z anatomii 😁


Gratulacje!! Co studiujesz dokladnie?

no moj maz z dolnoslaskiego i jak sie tu przeprowadzil to musial wyrobic sobie karte. Podobna sa u nas na slasku i w jeszcze jednym wojewodztwie, ale nie mam pojecia ktorym.
Tak jak mowi ziolka wez RMUA i legitymacje ubezpieczen, a jak masz wlasna dzialalnosc to potwierdzenie ostatniego przelewu skladki zdrowotnej i bedzie git 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorianna tez miałam robiony wymaz z pochwy chociaż mam grupe I. Chodzi o to, że jeśli własnie wynik cytologi wskazuje na obecność bakterii należny zdiagnozować jakich i podać antybiotyk lub inaczej zareagować 🙂 Nic się nie martw - muszą robić wszystkie badania dla dobra naszego i dziecka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂

Chloe, podpadlaś bo ostatkami sił jeszcz około polnocy sprawdzałam czy dałas nam cynka 😠 -> 😉

Bardzo sie cieszę ze Wasz olbrzym ma sie dobrze... 🙂 😁
Ja nie moge sie doczekać mojego usg...tak bym chciala wiedziec co tam w środku siedzi 🙂 A tu jeszcze 2 tygodnie... 🤨


U nas nocka bardzo wietrzna...dach na miejscu...ufff...Mam nadzieje, że pogoda sie polepszy bo jest u nas chłodno ciemno i do D 🙂

Anika : Chipów w zachodniopomorskim nie ma i przyznaje ze nie słyszałam nawet o planach ich wprowadzenia...

Wczoraj , sasiadka która urodziła uLke 7 czerwca zaprosiła mnie na kawke...
DZIEWCZYNY!!!!
ze wzruszenia popłakałam sie jak bóbr widząc śpiące maleństwo.... 🤔
Mała śliczna , z kształtną główka i bez jakis bruzd czy znamion... niby duza ale taka mała... byłam świadkiem karmienia i przeżyłam piekne chwile 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry brzucholki 🙂))) przede mna przed ostatni dzien nauki... jutro 16.30 spotkanie z rachunkowością i chwila prawdy... Chloe ile dzieciątko mialo długosci na tym usg? bo robiłysmy je w podobnym czasie to zdjecie co dodałam w 14 tygodniu (wczoraj) to bylo 7,5 cm 😉)) ciekawe ile bedzie w 18? 🙂))) bo dopiero wtedy usg:P co do ubezpieczenia to lepiej zabrac odcinek wyplaty lub jak ktos to jeszcze ma (bo ja jeszcze mam) to podbic legitymacje ubezpieczeniowa w zakładzie pracy. u nas w woj. sa ksiązeczki których tez nigdzie indziej nie ma i wiem ze nie sa honorowane w innym woj. ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami to byl 12t3d i dzidzius mial 67,8mm 😆

ulka - fatalny ten szef, ale jego obowiazkiem jest dostarczyc l4 do zusu, inaczej dostalby spora kare, wiec watpie by ryzykowal, a kase od niego za piersze 33 dni dostalas?

guga - jeszcze raz strasznie przepraszam!!! poprawie sie!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rubi napisał(a):
chloe ja teżczekałam na wiadomości i się nie doczekałm wczoraj 🙂 no to gratuluje chłopczyka ciesze sie że u twojego maleństwa wszystko dobrze 🙂 to najważniejsze

Rubi ale na wizycie bylas? i jak dzidzius? urosl? 🙂

mnie tez pani doktor powiedziala ze nie na 100%, ale obstawia chlopca. na 100% powie w 24tc, przy kolejnym badaniu 😆 ale pokoj bedzie raczej blekitny 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe a to mnie zmylil ten wiek ciazy podany pod nickiem. bo myslalam ze to przelom 13/14 tydz. 😉 ale ladniutko rosnie... to chyba odetchnełas juz z ulga co? 😉))))
Guga to widze jestes w gronie szczesliwcow co musza jeszcze trooooszke poczekac ja mam 05.07 :P pierwszy raz mam odstep miedzy wizytami tak długi bo ponad miesiac...u mnie za to wszyscy na chlopca licza bo w rodzinie 9 dziewczynek zadnego chlopaka wiec kazdy by juz chlopca chcial 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
chloe a to mnie zmylil ten wiek ciazy podany pod nickiem. bo myslalam ze to przelom 13/14 tydz. 😉 ale ladniutko rosnie... to chyba odetchnełas juz z ulga co? 😉))))
Guga to widze jestes w gronie szczesliwcow co musza jeszcze trooooszke poczekac ja mam 05.07 :P pierwszy raz mam odstep miedzy wizytami tak długi bo ponad miesiac...u mnie za to wszyscy na chlopca licza bo w rodzinie 9 dziewczynek zadnego chlopaka wiec kazdy by juz chlopca chcial 😜


No ja również ponad miesiac bez wizyty bo ostatnie było 26 maja to genetyczne....
Ja wymiotuję na dziewczynke a podobno wygladam jak na chłopaka wiec na dwoje babka wróżyla 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami - baardzo odetchnelam, ja i maz 🙃 wiek ciazy pod nickiem wpisany jest na podstawie terminu porodu z usg.
u nas chlopak to wersja ekonomiczna, bo wszystkie zabawki i ciuszki dostaniemy od mojej mamy i kuzynki bo tez sami chlopcy. I bedzie sie chlopak mial pozniej z kim bawic, bo roznica wieku bedzie 3 latka z mlodszym synkiem kuzynki. a starszy bawi sie z moim bratem wiec ekipy ustalone 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja mama mnie wkurza czasami, bo juz do brzucha albo o brzuchu mowi jakby to była dziewczynka...i mysle ze wcale nie zartuje bo biegala z obraczka zawieszona na włosie i mowiła dziewuszka, dziewuszka jak nic dziewuszka 😁
Oby sie nie zdziwiła w swoje 52 urodziny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...