Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
Ulka napisał(a):
dobra tez spadam, jutro mam ciezki dzien, z rana wybieram sie do zussssuuuu i jak o tym pomysle to mi sie wszystkiego odechciewa, juz chce miec to z glowy


a ja jutro do urzędu pracy jadę, zarejestrować się jako bezrobotna absolwentka 🙂 bo chciałabym na staż na 2 miesiące, żeby się nie nudzić 😁


Ja mam 3 miesieczny, baaaardzo intensywny kurs hiszpanskiego..2-3 godz dziennie....zaczynam w poniwdziałek wiec nudzic sie nie bede 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Ulka napisał(a):
dobra tez spadam, jutro mam ciezki dzien, z rana wybieram sie do zussssuuuu i jak o tym pomysle to mi sie wszystkiego odechciewa, juz chce miec to z glowy


a ja jutro do urzędu pracy jadę, zarejestrować się jako bezrobotna absolwentka 🙂 bo chciałabym na staż na 2 miesiące, żeby się nie nudzić 😁


Ja mam 3 miesieczny, baaaardzo intensywny kurs hiszpanskiego..2-3 godz dziennie....zaczynam w poniwdziałek wiec nudzic sie nie bede 🙂


też bym chciała na kurs, ale teraz muszę dojeżdżać na takie rzeczy, a nie chcę się teraz w to ładować. co na miejscu to na miejscu 🙂 a staż może mi się uda załatwić w urzędzie gminy 😁 dobrze bym miała, bo tata mój jest wójtem 😁 także luz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
no najlepiej jak inni nasze wielkie problemy wyśmieją i wtedy jest nam głupio, kiedys plakalam ze mam zielone oczy a chcialabym miec brązowe , jak ktos to z zewnatrz sluchal to pewnie myslał, ze mam nasrane
i teraz tak samo jak pytam sie tej mojej kolezanki-połoznej co codziennie dzieci odbiera z porodow w szpitalu , to sie smieje ze mnie i pyta sie czy moim lekarzem jest dr google, no fakt to musi głupio wygladac


mnie czasem maz do rzeczywistosci musi przywracac, sama bym pewnie poschizowala 😉
swoja droga fajnie ze masz polozna "pod reka" 🙂
Dobranoc brzuszki 😘

PS. mnie dzisiaj w kosciele maly tak posmyral mocno ze rozwial chyba wszelkie watpliwosci ruchow 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Ulka napisał(a):
dobra tez spadam, jutro mam ciezki dzien, z rana wybieram sie do zussssuuuu i jak o tym pomysle to mi sie wszystkiego odechciewa, juz chce miec to z glowy


a ja jutro do urzędu pracy jadę, zarejestrować się jako bezrobotna absolwentka 🙂 bo chciałabym na staż na 2 miesiące, żeby się nie nudzić 😁


Ja mam 3 miesieczny, baaaardzo intensywny kurs hiszpanskiego..2-3 godz dziennie....zaczynam w poniwdziałek wiec nudzic sie nie bede 🙂


ooo jak fajnie a to w jakiejs szkole? Ucza gramatyki czy mowic. Szukam kursu hiszpanskiego gdzie naucza mnie mowic a nie tylko gramatyki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂)) zostawilam was wczoraj kolo 21:30 i dzis rano nie moglam uwierzyc wlasnym oczom ile stron naprodukowałyscie ;p zostawić was na chwilke hihihi Guguś a gdzie ty sie wybierasz???? nie zostawiaj wariatek w niedoli.... widze ze temat stetoskopu sie pojawil ....hehe to ja tez chcialam ale myslalam naz zakupem na allegro czegos takiego
http://allegro.pl/detektor-tetna-plodu-lcd-nowy-zel-kurier-0zl-i1677225671.html heheh detektor tetna płodu... gdyby nie to ze to tyle kosztuje;p
ehhh jutro na badania krwi trzeba isc i moczu i nie wiem jak to zrobie jak ja 15 razy w nocy wstaje normalnie to nie wiem jak do rana wytrzymam z tym "siku" hehehe wy tez tak czesto wstajecie?? myslalam ze to minie po 1 trymestrze a ja bije rekordy w nocnych wyscigach do łazienki ;pp no i jeszcze tydzien do usg... dzis kolezanka o 8 mnie obudzila sms ze bedzie miala córcie ;DDD kolejna dziewczynka hehehe
miłego dnia brzuszki ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
cześć dziewczyny 🙂

Guga Ty wylatujesz na kurs, a ja już wróciłam z urzędu pracy 🙂 i o dziwo wszystko było szybko, miło i bezproblemowo 🙂


hej hej ;p serio piszesz???? to w urzędzie pracy moze byc miło i bezproblemowo??? hehe u nas w ZG napewno nie;p jakw wspominam wycieczki do urzedu pracy to az ciarki przechodzą;p to jak tam wszystko załatwiłas? jakis staż?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam z rańca 🙂 długo mnie nie było bo od środy wieczór.przypominam że byłam na mazurach 🤪wyobraźcie sobie ok 70 stron przeczytać...masakra.łapałam wątki i coś Wam tu naskrobię 🙂 aż musiałam na kartce zanotować :P
WYPRAWKA- jedna rzecz na której się przejechałam w szpitalu przy pierwszym dziecku to brak zwykłych majtek i podpasek.koleżanka która rodziła pierwsza powiedziała że majtek nie będę sobie w stanie założyć z bólu,więc ja głupia nie wzięłam.bardzoooo głupia się posłuchałam. w szpitalu dają wkłady które są kolosalne.prawdą jest że krwi popłynie z nas dużo,w pierwszej dobie troche więcej ale później spokojnie można zwykłe majteczki i podpaski które są 100 razy bardziej komfortowe niż ta jednorazowa bielizna albo w ogóle jej brak.
BÓL w podbrzuszu- a i owszem.najczęściej jak szybko wstaję. czasami boli tak że iść i wyprostować się nie można ale to chwilowe.dodatkowo kręci mi się w głowie jak szybko wstaję.
ZAMARTWIANIE się - mam okropne myśli.jak tylko znika mi dziecko z oczu to zaraz wyobrażam sobie straszne rzeczy.jak zniknie mój mąż z pola widzenia kiedy jesteśmy razem to robi się to samo.teraz jak byliśmy na Mazurach z rodzicami, wystarczyło ,że mąż z moim tatą poszli na ryby bez nas i już miałam ciarki,że coś im się stało.troska o bliskich potrafi być zabójcza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
cześć dziewczyny 🙂

Guga Ty wylatujesz na kurs, a ja już wróciłam z urzędu pracy 🙂 i o dziwo wszystko było szybko, miło i bezproblemowo 🙂


hej hej ;p serio piszesz???? to w urzędzie pracy moze byc miło i bezproblemowo??? hehe u nas w ZG napewno nie;p jakw wspominam wycieczki do urzedu pracy to az ciarki przechodzą;p to jak tam wszystko załatwiłas? jakis staż?


na razie się zarejestrowałam jako bezrobotna 🙂 bo o staż dla mnie w urzędzie pracy będzie się zabiegał urząd gminy, gdzie chcę iść na staż 🙂 mam nadzieję, że uda się że już od 1 lipca bądź od przyszłego tygodnia pójdę. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzucholki 🙂

przez te nasze wieczorne histeryzowanie mialam koszmary!!!! snilo mi sie ze jak spalam to urodzil sie dzidzius juz, tak szybko, i oczywiscie byl za malutki, i pomimo ze reanimowalismy go z mezem (!) to nie udalo sie go uratowac.... 😞 😞 😞 normalnie koszmar jakich malo!!!!! dobrze ze szybko sie obudzilam, z taka ulga.... tym bardziej ze u mnie sny spelniaja sie zawsze na odwrot!!! 🙂 🙂

i nie mowice prosze ze po porodzie to bedzie tak bolalao ze nawet majtek nie zaloze... nie mozna sie tak nastawiac!!! moja mama mowi ze prod nie jest taki zly i tego mam zamiar sie trzymac 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do tego daty usg nie zmieniłam i mam 6 lipca.jutro na pobranie krwi i mocz zawieść.brzuszek mi urósł 🙂 widać go 🙃 ciągle 2,5 kg więcej więc stoję w miejscu.od dłuższego czasu.mam nadzieję się dowiedzieć,że będzie chłopak 6 lipca....zauważyłam,że zaczyna się mój Maciuś podobać 🙂 imię miałam już jak zaszłam w ciążę.mam nadzieję ,że będzie komu je dać...jak dziewczynka to jeszcze nie wiem. moje dziecko chce Karolinkę.ale mam podobny problem do jednej z Was.dziewczyna z którą chodził dłuższy czas mój mąż (rzekomo jej nie kochał) miała na imię Karolina.więc Karolina na starcie przegrana.Ania ja bym chciała ale z tymi i imionami to jest tak że nam się zmienić może jeszcze trzy razy.Julka miała być Patrycją...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poród- nie ma co owijać w bawełnę.nie jest to prosta sprawa.ja podchodziłam do tego w ten sposób, że co ma być to będzie.przecież nie powiesz że Cię brzuch boli i może jutro hihi każdy jest inny i oby był bez komplikacji to wszystko się uda 🙂 dlaczego to kobiety rodzą? bo są silniejsze od facetów. tam na porodówce wszystkie robią to co należy.jak nie wiesz jak nogi rozłożyć to Ci powiedzą:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej
Ja wreszcie po egzaminach wszytskich i mam juz luz...ooooooo jak fajnie przerwa teraz od nauki....ale tez wybieram się na jeden czy dwa kursy dodatkowe ale to zobacze dopiero w sierpniu.

Asiadudzika trochę się nie zgodze z Toba jesli chodzi o te podpaski że po pierwszej dobie wystarczają już normalne. Wszytsko zalezy od danego organizmu. To tak jak z porodem 🙂 każdy jest inny tak samo krwawienie po każde jest inne 🙂

Co do samego porodu Chloe to ja przez całą pierwsza ciążę chodziałam i mówiłam że będzie łatwo, szybko i przyjemnie hehhehe. No i powiem wam dziewczyny że chyba duzo zalezy od nastawienia. Od pierwszych skurczy do samego urodzenia minęły tylko 3 godziny więc.... a i skurcze nie były jakos straszne (tu pomaga oddychanie) Także głowa do góry 🙂 Bedzie dobrze. A i majtki tez mogłam normalnie zakładać 🙂 Teraz nastawiona jestem tak że tylko dojade do szpitala i urodze o ile zdążę 😁 😁 😁 😁 😁: 😁

Wanilia to prawda ja jak miałam krwiaka to musiałam leżec i dostawałam leki. Po 10 dniach nie było śladu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...