Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
tak sie martwiłam tą glukoza, bo ostatnio wyszła mi prawie 100 i kazał powtorzyc to teraz mi wyszło ze za niska bo 60 a nawet wieczorem jadlam czekolade bo zapomniałam ze mam krew rano , i co teraz? to dobrze czy zle?
a w moczu mam ketony - 15 ketonow a powinno byc 0, co to jest za cholerstwo, przeciez sie nie głodze, tylko jem , moze to ze stresu czy co


w moczu to ja zazwyczaj cos mam.. smieje sie ze pol tablicy Mendelejewa... najpierw mialam szcaawiany teraz forsforany hehehe ful serwis:PP a glukoze teraz mialam 90 ;D i uwazam ze ok bo norma jest 70-115
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mnie się chce pierogów z mięsem i pasztetu własnej roboty.poczekam z tym do przyjazdu mojej kuzynki,tej co może pamiętacie ma coś z nerkami.już jest lepiej.porobili jej badania i dali antybiotyk na to dziadostwo.3 razy dziennie kroplówke dostaje.może jutro wyjdzie i musi się teraz pooszczędzać trochę.jak jej powiedziałam o pierogach to nie ma opcji że nie zrobię jak przyjedzie.jej 21 tydzień potrafi pochłonąć niespożyte ilości 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy nową Grudnióweczkę 🙂

A ja już wstałam albo dopiero hehehe
Ide jeść zrobiłam sobie dzisiaj enchilladę.

Do dziewczyn z Krakowa jak mi się chce sushi (njalepsze w galerii) i własnie meksykańskie danie jak tam mieszkałam to Taco zarówno na rynku jak i to drugie mniaaaammmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
kurna , zwazyłam sie. przed ciazą wazylam 50 a teraz 51, chyba mnie opierdzieli ze nie jem, ale naprawde jem normalnie a nawet wiecej bo mnie szybko głód łapie, zreszta same wiecie, ze ssanie sie włacza
ma ktos pomysł skąd te ketony, bo mi sie wydaje ze to sie ma jak sie człowiek odchudza- tak mnie przynajmniej uczyli, ze to z głodzenia

ja przed ciaza wazylam 63 a teraz 61 wiec nie ma co panikowac... w 1 trymestrze zlecialam z wagi do 59;p spokojnie malenka spokojnie... wyniki w ciazy jak mowi mopj lekarz nigdy nie sa idealne... a co do moczu czasami wystarczy dzien wczesniej zjesc cos co wydaje ci sie ze ok a pozniej wychodza cuda... ja np ostatnio pochłonełam pol kalafiora... i nastepnego dnia pokawily sie fosforany ;D poczytalam i bingo kalafior winny ;p spokojnie malenka spokojnie bez paniki ;D ok spadam wieszac posciel bo sie wyprała ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czekaj czekaj. apropo drożdży to ja choruje na jagodzianki 🙂 miałam robić w sob bo wcześniej nie mam czasu w tyg a tu sie okazuje że w sob ide na 3 i pół godz do pracy a pozniej rodzinka na grilla na 17 zaprosiła.więc czasowo nie wyrobię.w ndz jedziemy znowu na urodziny bratanicy męża.z tymi jagodziankami...ale mieli mi oscypek z gór przywieźć więc sobie nadrobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
asiadudzika napisał(a):
mam od wczoraj chęć na McDonalda,na wieś Maca,frytki shake i o matko jak bardzo! więc w zastępstwie,tak sobie myślę,zrobie sobie kanapkę w opiekaczu.z serem szyneczką cebulką,mniam.
ja patrzę a tu sera niema w lodówce.byłam przekonana,że jest!!mąż do pracy musiał wziąć.więc panika i nawet sobie zaklełam.ale pomysł wpadł mi do głowy ekstra! przecież na dole mieszka moja mama.więc na kradziejstwo się udałam.o dziwo,ku mojemu wsaniałemu zaskoczeniu ser żółciutki w ilości przekraczającej moje wymagania leżał na półeczce 🤪 więc ukradłam.trudno.jakos się z tego wytłumaczę...mamusia krzyczeć nie będzie a ja powiem że wnucze chciało i nie było rady 😎


a ja wczoraj mialam ochote na cos złego... kebab ;p hehe ale postanowilam ze sama zrobie... kupilam w piekarni taka specjalna bule wielka do kebaba o srednicy duzego gara... kuraka i rozyprawe do kebaba-shaorma... i zrobilam... miesko podsmarzylam ladnie bule w piekarniku na chrupku podgrzalam przecielam na 4 kebaby i cala rodzina sie najadla;p do tego sos czosnkowy wlasnej skomplikowanej roboty kapusta pekinska pomidor ogorek papryka kukurydza cebulka... mniam... teraz sie ze mnie smieja ze jak bym stracila prace to zawsze kebabownie moge otworzyc ;D a jutro bedzie na obiDEK pizza wlasnej roboty... uwielbiam neizdrowe zarcie w zdrowym swoiskim wydaniu ;DDD


To ja jednak jestem zla 🙂 wczoraj miala ochote na McDonalda i wracajac z pracy zahaczylam o McDrive wiec nawet nie musialam wysiadac z samochodu 🙂 Hamburgera w samochodzi i Big Macka w domku. okazalo sie jak placisz karta paypass to dostajesz loda albo kawe gratis 😁 wiec dodatkowo mialam troche wiecej kalorii 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
ahahahah wariatka, a to juz bedzie słychac? tak wczesnie? podobno trzeba trafic w tułow dziecka ale nie wiem, a jakies tanie gdzies są ? moze sobie sprawie prezent ślubny..


no ja kupilam na licytacji allegro uzywany za 48 zeta plus przesyłka...
zdam relacje... teraz tupie i czekam na kuriera i na mame bo jedzie z baterią 🤪

dziala podobno od 12 tyg..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i się zaczyna.... kolejna zabawka w rękach szalonej mamy... będziesz zeshizowana chodziła bo akurat jednego dnia nic nie usłyszysz i zaraz polecisz do lekarza i ambaras gotowy.poczekamy,zobaczymy co tam usłyszysz jak zdasz relacje.wolałabym chyba tą poduszkę do karmienia za te pieniążki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
no i się zaczyna.... kolejna zabawka w rękach szalonej mamy... będziesz zeshizowana chodziła bo akurat jednego dnia nic nie usłyszysz i zaraz polecisz do lekarza i ambaras gotowy.poczekamy,zobaczymy co tam usłyszysz jak zdasz relacje.wolałabym chyba tą poduszkę do karmienia za te pieniążki...


a moze WhyCry? to urzadzenie mnie rozbraja 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny,

Dzis mam podly nastrój. Wstałam rano a tu niespodzianka spuchniete oko jakby mi je ktos podbil 😮
Wczoraj byl upal ponad 35 st i siedzialam przy wiatraczku i mnie przewialo a dzis konsekwencje. Swoja droga ciekawe jak to urzadzenie Gugi dziala. Koniecznie napisz jak sprawdzisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
RANY,ALE MACIE KOBIETY"ZACHCIANKI NA FAST FOODY" 🙂 MNIE JAKOŚ NIE ZABARDZO CIĄGNIE DO NICH,ALE ZA TO "PIEROŻKI Z MIĘSKIEM" ,MNIAAAAM-ZJADŁABYM 🙂 EHHH SZKODA ŻE MAMUSIA MOJA TAK DALEKO -BO ROBI WSPANIAŁE PIEROŻKI I USZKA Z BARSZCZEM,A MI NIE CHCE SIE TYLE ICH ROBIĆ WIĘC,NIESTETY NIE BĘDZIE PIEROGÓW.ALE ZA TO DZIS UGOTOWAŁAM CAALUSI WIELKI GAR "FASOLKI PO BRETOŃSKU" 🙂 TAK ŻE MĄŻ BĘDZIE HAPPY :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie uciekłam 😜 😉, fakt - nie nadążam za Wami 😁 ale jakoś sobie z tym poradzę 🙂 Widzę, że u Was wesoło 😁
Czytam co tam ciekawego sobie piszecie, muszę się jakoś w to wdrążyć 🙂
Na razie się zegnam, miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
a jak mam toxoplazmoze IgM = 0 i IgG też 0 to znaczy ze nigdy nie mialam kontaktu z tym i co mi lekarz dalej powie, i czy to dobrze czy o co z tym chodzi dalej'


ja Igm miałam 0,040 a IgG 1,6 lekarz powiedział że wyniki bardzo dobre i koniec

witaj Basia no to trafiłąś na zwariowany oddział otwarty im nas więcej tym weselej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
Ulka napisał(a):
kurna , zwazyłam sie. przed ciazą wazylam 50 a teraz 51, chyba mnie opierdzieli ze nie jem, ale naprawde jem normalnie a nawet wiecej bo mnie szybko głód łapie, zreszta same wiecie, ze ssanie sie włacza
ma ktos pomysł skąd te ketony, bo mi sie wydaje ze to sie ma jak sie człowiek odchudza- tak mnie przynajmniej uczyli, ze to z głodzenia

ja przed ciaza wazylam 63 a teraz 61 wiec nie ma co panikowac... w 1 trymestrze zlecialam z wagi do 59;p spokojnie malenka spokojnie... wyniki w ciazy jak mowi mopj lekarz nigdy nie sa idealne... a co do moczu czasami wystarczy dzien wczesniej zjesc cos co wydaje ci sie ze ok a pozniej wychodza cuda... ja np ostatnio pochłonełam pol kalafiora... i nastepnego dnia pokawily sie fosforany ;D poczytalam i bingo kalafior winny ;p spokojnie malenka spokojnie bez paniki ;D ok spadam wieszac posciel bo sie wyprała ;p



z ta wagą to nie szlejcie ja jestem dopiero 14 tydzień i 3 kg do przodu to co będzie za parę tygodni 😮 🙂 kuleczka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...