Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
cześć dziewczyny 🙂

wstałam dzisiaj o 7 i dopiero mam chwilę, żeby do Was zajrzeć 🙂

moja mama miała dzisiaj operację, byłam z nią przed i po. i pani doktor powiedziała, że wszystko jest ok i w ogóle 🙂 więc dobrze, posiedziałam jeszcze trochę z mamą, ale po narkozie to ona senna była i przyjechałam do domu.

zjadłam szybki obiad, a potem pół godziny drzemki, bo po prostu usypiałam na siedząco

potem pojechałam do teściowej, bo pracuje za granicą, przyjeżdża co 2 miesiące albo nawet co 3, więc nieładnie byłoby jej nie odwiedzić.

a tak poza tym to czuję się wymęczona dzisiejszym dniem 😞 i na dodatek ta pogoda 😞 masakra po prostu

aaagaaa super że z mamą wszystko Ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzięki Anika 🙂 ja też się cieszę, bo stresowałam się bardziej niż mama. i to mama mnie pocieszała zanim ją zabrali na operację, aż się pielęgniarki śmiały, że to chyba odwrotnie powinno być, że ja powinnam pocieszać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki Anika 🙂 ja też się cieszę, bo stresowałam się bardziej niż mama. i to mama mnie pocieszała zanim ją zabrali na operację, aż się pielęgniarki śmiały, że to chyba odwrotnie powinno być, że ja powinnam pocieszać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaagaaa napisał(a

wstałam dzisiaj o 7 i dopiero mam chwilę, żeby do Was zajrzeć 🙂

moja mama miała dzisiaj operację, byłam z nią przed i po. i pani doktor powiedziała, że wszystko jest ok i w ogóle 🙂 więc dobrze, posiedziałam jeszcze trochę z mamą, ale po narkozie to ona senna była i przyjechałam do domu.

zjadłam szybki obiad, a potem pół godziny drzemki, bo po prostu usypiałam na siedząco

potem pojechałam do teściowej, bo pracuje za granicą, przyjeżdża co 2 miesiące albo nawet co 3, więc nieładnie byłoby jej nie odwiedzić.

a tak poza tym to czuję się wymęczona dzisiejszym dniem 😞 i na dodatek ta pogoda 😞 masakra po prostu[

ciesze sie że wszystko jest w porządku z twoją mamą najważniejsza jest ta doba po operacji będzie dobrze glowa do gory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki.. ja już po wizycie.. wszystko jest ok. Macica się rozwija prawidłowo, szyjka w porządku i zmusiłam gina żeby mi zrobił usg, bo nie za bardzo chciał, bo za m-c połówkowe będzie, ale ja się tak nastawiłam na płeć, że strasznie chciałam...iiiii.... zgadnijcie.... nic nie zobaczył!!!! 😠 byłam po tej wizycie pierwszy raz wściekła, rozczarowana.. bez sensu, wiem, że nie powinnam, ale tak strasznie chciałam. Gin, że dzidziuś zdrowy, rozwija się prawidłowo, nerki zdrowe, rączki, nóżki, serduszko miarowo bije... A ja wiedziałam, że jest ok, bo od pewnego czasu jestem przekonana, że nie może być inaczej 😁
Strasznie żałuję, że nie widziałam płci....Aż się poryczałam w drodze powrotnej....następna wizyta w sierpniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Hej brzuszki.. ja już po wizycie.. wszystko jest ok. Macica się rozwija prawidłowo, szyjka w porządku i zmusiłam gina żeby mi zrobił usg, bo nie za bardzo chciał, bo za m-c połówkowe będzie, ale ja się tak nastawiłam na płeć, że strasznie chciałam...iiiii.... zgadnijcie.... nic nie zobaczył!!!! 😠 byłam po tej wizycie pierwszy raz wściekła, rozczarowana.. bez sensu, wiem, że nie powinnam, ale tak strasznie chciałam. Gin, że dzidziuś zdrowy, rozwija się prawidłowo, nerki zdrowe, rączki, nóżki, serduszko miarowo bije... A ja wiedziałam, że jest ok, bo od pewnego czasu jestem przekonana, że nie może być inaczej 😁
Strasznie żałuję, że nie widziałam płci....Aż się poryczałam w drodze powrotnej....następna wizyta w sierpniu...

nie martw sie, dowiesz sie na nastepnej wizycie 🙂 teraz wiesz, ze nie mozesz sie juz tak nastawiac, bo dzidzia ci psikusy robi od poczatku 😁
najwazniesze, ze z dzidzia wszystko ok 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
dzięki Anika 🙂 ja też się cieszę, bo stresowałam się bardziej niż mama. i to mama mnie pocieszała zanim ją zabrali na operację, aż się pielęgniarki śmiały, że to chyba odwrotnie powinno być, że ja powinnam pocieszać 🙂



Super ze z mama jest wszystko ok.... 🙂 Pozdrów od brzuszkow.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rubi napisał(a):
Wózek kupiłam Emmaljunga Modial Duo skorzany , uzywany z listopada 2009 r , z fotelikiem samochodowym first class.....nowy to okolo 3800 zl wiec jakis kosmos cenowy... 😲


Guga wózek śliczny ale cena za nowy masakrycznie duża


Dlatego mamy uzywany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Guga, Pammat wózki świetne.. czy też macie taką obsesje, że patrzycie na wózki, dzieci innych? ja zaglądam na każdy, boję się, że mnie ktoś posądzi, że jakąś obsesje mam 😁
Ostatnio bardzo podobają mi się czarne wózki, takie uniwersalne są... a poza nimi to z niebieskimi wstawkami też mi odpowiadają.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Guga, Pammat wózki świetne.. czy też macie taką obsesje, że patrzycie na wózki, dzieci innych? ja zaglądam na każdy, boję się, że mnie ktoś posądzi, że jakąś obsesje mam 😁
Ostatnio bardzo podobają mi się czarne wózki, takie uniwersalne są... a poza nimi to z niebieskimi wstawkami też mi odpowiadają.. 🙂

hihi, dzis tez widzialam czarny wozek na poczcie i tez zwrocil moja uwage, na pewno byl oryginalny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
no witajcie... zostawiłam na chwilke a wy tele napisałyscie... jak ja jestem to zazwyczaj nikogo nie ma.... ten wozek Emmaljunga Modial Duo wlasnie ogladalam .... sliczniutki... ma guga gust 🙂 tylko drogi jak by sie chcialo nowy... ja od sasiadki swojej odkupie babyactive jet picasso .... bo za 500 chce sprzedac wozek 3 w 1... wiec okazja... a prawie nie uzywany...poza tym jutro wizyta... a taaak sie boje...


ja tez mam wizyte jutro. Agami, bedzie dobrze, ja jestem dobrej mysli 🙃

guga, nie moge znalesc zdjecia tego wozeczka, wkleilas juz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
Agami napisał(a):
no witajcie... zostawiłam na chwilke a wy tele napisałyscie... jak ja jestem to zazwyczaj nikogo nie ma.... ten wozek Emmaljunga Modial Duo wlasnie ogladalam .... sliczniutki... ma guga gust 🙂 tylko drogi jak by sie chcialo nowy... ja od sasiadki swojej odkupie babyactive jet picasso .... bo za 500 chce sprzedac wozek 3 w 1... wiec okazja... a prawie nie uzywany...poza tym jutro wizyta... a taaak sie boje...


ja tez mam wizyte jutro. Agami, bedzie dobrze, ja jestem dobrej mysli 🙃

guga, nie moge znalesc zdjecia tego wozeczka, wkleilas juz ?


Jeszcze nie , Merc bąbelka jest w drodz e- az z Łodzi 🙂

Ja mam wizyte w czwartek i już mam trzesawke...
Powodzenia jutro !!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
chloe napisał(a):
Agami napisał(a):
no witajcie... zostawiłam na chwilke a wy tele napisałyscie... jak ja jestem to zazwyczaj nikogo nie ma.... ten wozek Emmaljunga Modial Duo wlasnie ogladalam .... sliczniutki... ma guga gust 🙂 tylko drogi jak by sie chcialo nowy... ja od sasiadki swojej odkupie babyactive jet picasso .... bo za 500 chce sprzedac wozek 3 w 1... wiec okazja... a prawie nie uzywany...poza tym jutro wizyta... a taaak sie boje...


ja tez mam wizyte jutro. Agami, bedzie dobrze, ja jestem dobrej mysli 🙃

guga, nie moge znalesc zdjecia tego wozeczka, wkleilas juz ?


Jeszcze nie , Merc bąbelka jest w drodz e- az z Łodzi 🙂

Ja mam wizyte w czwartek i już mam trzesawke...
Powodzenia jutro !!! 😘


dzien dobry wszystkim;D chyba pierwsza jestem...ale przez ta wizyte dzis to juz od 5 spac nie moge... wyprawiłam meza do pracy i tak leze w lozku i sie nudze....

hehe no guga jak wizyta w czwartek to sama rozumiesz... cykam sie strasznie... ciekawe czy tym razem zrobi mi badanie... bo mialam tylko raz na poaczatku... i od tamtej pory nic.... napewno bedzie usg bo obiecal ze jak sie uda to plec podejrzymy... no ale on jest taki ze jak pewien nie jest to nie powie :PP wazne zeby mi powiedzial ze jest wszystko ok... ze te moje nieszczesne wyniki jakas ujda.... eh nawet cisnienie mam wyzsze... bo normalnie to niskie na maksa jakies 80 na 55 i puls 90 a dzisiaj jak zobaczylam rano 120 na 69 to stwierdzialm ze to chyba nie moje.. ale stres robi swoje:P poza tym oczywiscie sie zwazyłam bo o wage bedzie pytał.... i nie uwierzycie... wyszło 62,9 czyli jestem 1 kg do przodu... hip hip hura 😉 myslalam ze ta waga nigdy nie drgnie a tu jednak prosze;DDD oplacalo sie chomikowac;D no nic zycze spioszkom milego dnia... ja dzis pewno bede tu czesciej by sobie czas zajac to bede was podgladac;D buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki 🙂 jestem już po sniadanku najedzona uff
Ja tak ja wy dziewczyny mam coraz wiekszy stres przed wizyta ,dzis się zastanawiam jaki dzien wybrać na wizyte,chciałam dopiero 14-go iść przed wyjazdem na wczasy ,ale chyba do tego czasu nie wytrzymam i pojadę jeszcze w tym tygodniu, bo malucha jakos od dwóch dni nie czuje ,a pływał już zawodowo jak mama 😉 normalnie stara a głupia coś sobie wkręcam
😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
Anika_77 napisał(a):
guga wózek super pierwsza klasa 😆 ja wózka narazie nie kupuje dopiero gdzies koło lutego 🙂

Anika, kolo lutego????? a w czym na spacerki bedziesz chodzic w styczniu??????

chloe ja mam wózek zapakowany i schowany jeszcze od mojego starszego syna 🙂stary bo stray ale wyglada jak nowy i wygodny a to najwazniejsze w pierwsze miesiące ,a pozatym to ja mieszkam na osiedlu domków jednorodzinnych takze na spacerki w pobliżu domu to jest jak znalazł 🙂 a na wizyty dalesze to i tak jezdze wszędzie samochodem ,z męzem mamy każdy swoj wiec nie jestem od nikogo uzalezniona 😉 jak narazie nie mam weny ani szału na zakupy dla malucha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka ja też wiem że jest Ok bo musi być Ok ,ale podświadomie cos mi po głowie chodzi,tylko juz miałąm przezycie trałmatyczne z moim pierwszym maluszkiem urodziłam w 6 mieś.martwego który jak wyszło po badaniach od 4 mies juz nie zył i dwa miesiące chodziłam z martwym a moj organizm 0 reakcji, dlatego to jest chyba mój najgorszy okres oczekiwania, z drugą ciążą też miałam w tym okresie takie bzdury w głowie, musze to przetrzymac wrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...