Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Hello!! U mnie się rozpogodziło... mam ochotę na spacerek.. i witam w klubie, przytyłam 5 kg!!!!!! muszę się zmobilizować i mój brzuchol Wam wrzucić 🙂

ja się karciłam że za dużo słodyczy jem bo przytyłam prawie 3 kg a tu widzę że nie jest tak najgorzej:P czasami jest tak że tyje się dużo a potem w miejscu staje na jakiś czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wiem właśnie że mówią z pierwszym dzieckiem pozniej sie ruchy czuje no jeszcze z dwa tyg moze???? ja też bym chciała sobie kupić tą poduszkę c bo mnie bardzo w nocy boki i biodra bolą może mi pomoże slyszalam ze ta z motherhood jest najlepsza guga tu mowila ona ja ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
witam u mnie tez deszczowo .... wlasnie mnie tez zaczyna pobolewac gardlo i boje sie zeby mi calkiem nie siadlo narazie poki co to na okraglo herbata z miodem albo z sokiem malinowym i tak wkolo, narazie nie bralam zadnych tabletek tylko płukanko wieczorem wodą z solą moze sie uda jakies sugestie jak sie poratowac bez leków??

łyżka sody oczyszczonej na szklankę wody i płukać gardło (nie łykać).brałam też tantum verde i zapytaj w aptece o coś do ssania.ja ssałam septolete.delikatne ale jak dorwie ból gardła w nocy to masakra.nic nie pomoże oprócz pastylki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w ogóle to dzień dobry. miałam nadrabiania od piątku...zaczynamy kolejny 17 tydzień.brzucho juz mam dUUUże 🙂 w pt w sklepie spotkałam koleżankę co jest w tym samym tyg co ja i zgadnijcie co. ona nie ma w ogóle brzucha!! płaska jak deska 🤔 ruchy już czuje bo to druga ciąża a w pracy jej nie wierzą że jest w ciąży.aż się zbulwersowałam....powiedziała że z pierwszą córą w 20-21 tyg ją wywaliło 🙂 tak na raz.straciła 2 kg w 1 trym a przytyła 1kg.czyli??jest ciągle na minusie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dobra poczytacie.może wiecie.
czy pracodawca dostaje zwrot za pierwszy miesiąc L4 ciężarnej?w sensie czy za to co do zusu musi wpłacić.nie całą pensję tylko opłatę zus. u mnie jest zagmatwana sytuacja z tym wszystkim więc jakby się udało coś odzyskać więcej... ciężkie czasy mnie czekają teraz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to też się nic nie dowiem...ale o matko ,jakie to ma znaczenie!!czasami się sama w głowę pukam... przecież najważniejsze żeby było zdrowe i wszystko miało na swoim miejscu.co ma być to będzie.sprostować się muszę.powiem Wam że moja kuzynka(ta od nerek) wychodzi jutro ze szpitala. wreszcie.już ją tyłeczek od siedzenia i plecki od leżenia bolą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz to już sobie idę.jutro zajrzę.trzymajcie się dziewczynki i zdrowych brzuszków 🙂 a miałam jeszcze napisać że mnie też kuje w podbrzuszu.często nawet a nie pamiętam żebym przy pierwszej ciąży miała jakieś bóle brzucha...skoro mówicie że Wy też to chyba norma...a rusza mi się 🤪 pływa jak siemasz! nawet czasami kopnie(ale to ze dwa razy na razie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
Hej,

dzis z lekkim opoznieniem 😞 niestety u mnie tez pada...

Przynajmniej w pracy fajnie sie siedzi. Co nie zmienia faktu ze od rana mialam juz jedna rozmowe niezbyt mila z podwladnym a drugi podwladny podniosl mi cisnienie.

Chlopak u mnie zlozyl wypowiedzenie. Okres wypowiedzenia to 1 miesiac. Nowy pracodawca (Szwajcarski) chce zeby zaczal prace 4 Lipca. Niestety poniewaz okres jest miesiaczny nie byla w stanie go skrocic. Osoba ta ma 8 dni urlopu wiec z tego wynika ze ostatni dzien w pracy jego to 19 Lipca. I w piatek nie przyszedl do pracy (urlop na zadanie) a dzis napisal smsa ze ma L4 do 19 Lipca wlacznie. I tak zastanawiam czy ten czlowiek jest powazny? Jedyne co to tylko sobie narobi problemow i nic wiecej. Nie bardzo tego rozumiem, w szczegolnosci ze rozmawial z kilkoma osobami z pracy ze jedzie juz do Szwajcarii. Podnioslo mi to cisnienie, ale doszlam do wniosku ze jak chce miec problemy to jest jego sprawa. Ja tylko musze tak pokombinowac zeby nikt z calej reszty pracownikow nie byl za bardzo zarobiony 🙂


Nic nie poradzisz.... 🙃

Witajcie brzuszki! 🙂
Ja wlasnie wrocilam z pracy i zjadlam pyszny bigosik od babci 🙂 🙂 🙂 mniam!
Zaraz sie biore za kiszenie ogorkow bo juz leza i czekaja chyba tydzien.
Guga, gdzie Ty sie podzialas?!?!?!
Jutro ide na wizyte.. narazie to nie czuje sie w sumie w ciazy... taki smieszny ten drugi trymestr... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej chloe spoko bigosik pycha a ogorki to ja co tydzien mowie ze bede zakiszac i nic!!!! ja bylam przed chwilka na zakupach wlasnie jem jablko mniam mniam i siedze w domku a wypogodzilo sie hm hm piszcie co ciekawego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Witajcie brzuszki! 🙂
Ja wlasnie wrocilam z pracy i zjadlam pyszny bigosik od babci 🙂 🙂 🙂 mniam!
Zaraz sie biore za kiszenie ogorkow bo juz leza i czekaja chyba tydzien.
Guga, gdzie Ty sie podzialas?!?!?!
Jutro ide na wizyte.. narazie to nie czuje sie w sumie w ciazy... taki smieszny ten drugi trymestr... 🥴



Guga własnie odebrała wyniki krwi 😞
Mam znowu połowe normy białych krwinek 😞 buuuu 😞 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
no dobra poczytacie.może wiecie.
czy pracodawca dostaje zwrot za pierwszy miesiąc L4 ciężarnej?w sensie czy za to co do zusu musi wpłacić.nie całą pensję tylko opłatę zus. u mnie jest zagmatwana sytuacja z tym wszystkim więc jakby się udało coś odzyskać więcej... ciężkie czasy mnie czekają teraz...


Szczerze nie slyszalam zeby ZUS cokolwiek zwracal pracodawcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...