Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
guga napisał(a):
A wy jakie macie WBC - białe krwinki ? 🤔

generalnie tak dolna granice normy, jutro odbiore swieze wyniki krwi dopiero
moze po prostu Twoj organizm tak ma i juz. normy to srednia u 90% spoleczenstwa...u tych 10% jest inaczej 🙃
mnie dzis martwi bol brzucha, pojawiaja sie takie skurcze jak przed okresem ostatnio, pare razy dziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
A wy jakie macie WBC - białe krwinki ? 🤔

Ostatni wynik 9,4
A w ogóle to u mnie bardzo skaczą - 7,7 18,6 9,4
A norma według mojego laboratorium 4-10, więc mam w normie, te podwyższone to miałam w 11tyg jak leżałam w szpitalu. A Ty Guga jakie masz?
A!!! no i pochwaliłabyś się swoim nowym nabytkiem, bo ciekawa jestem jaki wózeczek wybrałaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEWCZYNKI-JA JUZ PO PIERWSZYM DNIU W PRACY!!!! 🙂 DAŁAM RADĘ,CHOĆ PRZYZNAM ŻE MUSIAŁAM WSTAC O 6 RANO I TROCHE PADNIĘTA I ZMĘCZONA JESTEM.OBYM DAŁA RADĘ TROCHĘ POPRACOWAĆ 🙂 OD 4 DNI BEZ WYMIOTÓW 🙂 NO ALE....ZNOWU MIGRENOWY BÓL GŁOWY MNIE BIERZE.W NAST.TYGODNIU ZNOWU ZACZYNA SIE BIEGANIE OD BADAŃ PO LEKARZACH ITP. 🙂 POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
guga napisał(a):
A wy jakie macie WBC - białe krwinki ? 🤔

Ostatni wynik 9,4
A w ogóle to u mnie bardzo skaczą - 7,7 18,6 9,4
A norma według mojego laboratorium 4-10, więc mam w normie, te podwyższone to miałam w 11tyg jak leżałam w szpitalu. A Ty Guga jakie masz?
A!!! no i pochwaliłabyś się swoim nowym nabytkiem, bo ciekawa jestem jaki wózeczek wybrałaś


Kochane,!!!! norma dla ciązy jest inna ...od około 9 do 15 tys... ja mam 3,1 😞 🤔 🤢

Wózek kupiłam Emmaljunga Mondial Duo skorzany , uzywany z listopada 2009 r , z fotelikiem samochodowym first class.....nowy to okolo 3800 zl wiec jakis kosmos cenowy... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
guga napisał(a):
A wy jakie macie WBC - białe krwinki ? 🤔

generalnie tak dolna granice normy, jutro odbiore swieze wyniki krwi dopiero
moze po prostu Twoj organizm tak ma i juz. normy to srednia u 90% spoleczenstwa...u tych 10% jest inaczej 🙃
mnie dzis martwi bol brzucha, pojawiaja sie takie skurcze jak przed okresem ostatnio, pare razy dziennie.


Mnie tez boli Chloe....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
chloe napisał(a):
guga napisał(a):
A wy jakie macie WBC - białe krwinki ? 🤔

generalnie tak dolna granice normy, jutro odbiore swieze wyniki krwi dopiero
moze po prostu Twoj organizm tak ma i juz. normy to srednia u 90% spoleczenstwa...u tych 10% jest inaczej 🙃
mnie dzis martwi bol brzucha, pojawiaja sie takie skurcze jak przed okresem ostatnio, pare razy dziennie.



Mnie tez boli Chloe....


tez to mam, najczesciej z prawej strony podbrzusza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to melduje się z wieczora 😉 Nie uwierzycie ale wstałam dziś 5.15 i dopiero teraz mam chwilę żeby usiąść spokojnie..W pracy dzien zleciał piorunem i ledwo się wyrobiłam z robotą. Potem spacer z psem, zakupy, spacer z psem - tym razem długi i znów zakupy- spożywka marketowa, ech....Miałam jeszcze zacząć torta robić ale wymiękam 🤔 I uwaga : dziś pierwszy raz babka w sklepie do którego chodzę często mówi "widzę że pani zostanie szcześliwą mamusią" 😮 Więc chyba brzuch widoczny jednak 😁
guga pochwal się proszę wózkiem bo dla mnie to temat nie do przejścia...WBC w granicach 8, póki co małe wahania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie tez ostatnio jakieś skurcze łapią, z dwa razy nawet na tyle silne że się brzuch po jednej stronie twardy zrobił - przyznam że się wystraszyłam...Może któraś podpyta lekarza czy tak powinno być?
Ja mam wizytę dopiero 20go lipca..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guga kupilaś wózek super!!! no takie skurcze wanilia to coś dziwnego!!!! oby ci się przestało tak
dziać!!!! u mnie na spacer nie da się wyjść bo znowu leje kurcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już po kolacji czekam na męża jeszcze bo mu też zrobiłam rybka z puszki szprotka wędzona mniam mniam i kanapki z jajkiem i pomidorkiem!!!! mega wypas najadłam się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no witajcie... zostawiłam na chwilke a wy tele napisałyscie... jak ja jestem to zazwyczaj nikogo nie ma.... ten wozek Emmaljunga Modial Duo wlasnie ogladalam .... sliczniutki... ma guga gust 🙂 tylko drogi jak by sie chcialo nowy... ja od sasiadki swojej odkupie babyactive jet picasso .... bo za 500 chce sprzedac wozek 3 w 1... wiec okazja... a prawie nie uzywany...poza tym jutro wizyta... a taaak sie boje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
no zem wróciła juz...
doktor baardzo fajny i spytał sie czy życzę sobie badanie a ja powiedziałam ze nie ahahah bo w zasadzie nie chciało mi sie mu pokazywać jakos dzis nie miałam weny do striptizu, a nie plamie nic mi nie jest to sobiee myśle, moj wroci z urlopu to sobie pogrzebie
no i tokso do poprawy za 2 miechy bo mam zera, i posiew moczu kazał zrobic
pozatym mieli tam detektor tętna!!!! i mi przyłorzył i biło serce głośno.... i powiedział ze fajny kosmita, to mi ulżyło bardzo, bo powiem wam ze sie martwiłam czy zyje jeszcze bo juz mnie nie łaskocze, ale uff
i spytałam sie ze nie tyje i nie rosnie mi brzuch to powiedział, ze spokojnie do 20 tyg to nie rosnie i ze mam jeszcze kupe czasu na brzuch i tycie, wiec spokojnie dziewczyny tym co nie rosnie brzuch, bo powiedział ze nie ma sie czym martwic

została mi jeszcze rubryka odczyn coombsa w karcie ciazy , co to jest? i drogie to, bo nie wiem czy powinnam zrobic to bo mam fajke dlugopisem postawana na tym tak jakbym miala uzupelnic to badanie jeszcze ale moze zapomnial powiedziec



Ulka ja w rubryce odczyn Coombsa wynik: NIE STWIERDZONO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wózek kupiłam Emmaljunga Modial Duo skorzany , uzywany z listopada 2009 r , z fotelikiem samochodowym first class.....nowy to okolo 3800 zl wiec jakis kosmos cenowy... 😲


Guga wózek śliczny ale cena za nowy masakrycznie duża
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂

wstałam dzisiaj o 7 i dopiero mam chwilę, żeby do Was zajrzeć 🙂

moja mama miała dzisiaj operację, byłam z nią przed i po. i pani doktor powiedziała, że wszystko jest ok i w ogóle 🙂 więc dobrze, posiedziałam jeszcze trochę z mamą, ale po narkozie to ona senna była i przyjechałam do domu.

zjadłam szybki obiad, a potem pół godziny drzemki, bo po prostu usypiałam na siedząco

potem pojechałam do teściowej, bo pracuje za granicą, przyjeżdża co 2 miesiące albo nawet co 3, więc nieładnie byłoby jej nie odwiedzić.

a tak poza tym to czuję się wymęczona dzisiejszym dniem 😞 i na dodatek ta pogoda 😞 masakra po prostu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...