Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
Meliska zgaga to jest takie uczucie palenia w przełyku i jakby w mostku. Nie koniecznie mozesz to miec, moja mama do dzis nie wie co to zgaga i mowi, ze nawet w ciazy jej nie miala.

No to mam nadzieję, że się również nie dowiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ponoc jak się am zgagę to dzieci z długimi włosami się rodzą i umnie by to się sprawdziło przy chłopakach miałam i z czarnymi czuprynami się urodzili 🙂 ale nie jest to nic przyjemnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej..
pammat nie doczytalam co napisalas i nie nadazam, musze prewertowac chyba jeszcze z 20 postow do tylu 🙃

Agami - gratulacje dla mamusi syneczka!! 🙂 🙂 🙂

wanilia - wez l4 i juz, moja gin dzisaj nawet mowila ze po porodzie nikt sie nami nie bedzie przejmowal wiec ona popiera odpoczywanie na l4.

No a ja juz tez po wizycie 🙂 Z dzidziusiem wszystko w porzadku 🙂 waga ok 170g ale nie dalo sie zmierzyc dlugosci, bo badanie bylo jeszcze dopochwowo. z szyjka tez chyba ok 🙂

Co do boli i surczy - do 10 skurczy/dobe to norma. Mam pic magnez rozpuszczalny na to. I tyle 🙂

Nie dostalam fotki dzisiaj tylko sama tabelke z pomiarami glowki i brzuszka..... 😞 Maly tak sie wiercil ze nozki sie nie udalo zmierzyc 😜

ulka ja duphaston mam brac nadal 3x1 do konca 16tc a potem 2x1 do 18tc, wiec sie jeszcze nalykam.

guga - debralam wyniki, wbc skoczyly mi do 9 tys 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rubi napisał(a):
ponoc jak się am zgagę to dzieci z długimi włosami się rodzą i umnie by to się sprawdziło przy chłopakach miałam i z czarnymi czuprynami się urodzili 🙂 ale nie jest to nic przyjemnego

u mnie tak samo mój miał bujna czarną czupryne a ja miałam zgage na potęge a teraz powtórkę z rozrywki chyba mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
chloe bardzo się cieszę 🙂 teraz na pewno się uspokoisz 🙂 Maluszek rośnie i na pewno jest szczęśliwy w brzuszku mamusi 🙂

a tak w ogóle to uwielbiam nasze powroty z wizyt 🙂


aaagaaa juz na wizye szlam bez napiecia, teraz wiem ze wszystko musi byc dobrze 😆 brzuszek rosnie, waga stopniowo rowniez, ciagna mnie wiezadla wiec dzidzius na pewno sie rozpycha i rosnie 🙂 Maly wierciolek 😁

pani doktor mowi ze na jej usg nie widac plci jeszcze, ale tak patrzy na mnie i mowi ze bedzie chlopak bo bardzo wyladnialam!!! 😁 hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katja26 napisał(a)]Guga zrobię co w mojej mocy żeby nie zostać w tyle. Póki co starsznie bym coś zjadła dobrego i najlepiej żeby ktoś mi podał do łóżeczka 😉 Moja dzidzia wczoraj na usg zbuntowała się i nie chciała wogóle się pokazać, do tego cały czas zasłaniała uszka łapkami. Lekarz mi tłumaczył , że dziecko słyszy dzwięki z głowicy usg jakby szybko przejeżdzał pociąg i dlatego często maleństwa zatykają uszka. Nawet jednego zdjęcia nie udało się zrobic dla tatusia. Ale to chyba za kare bo ostatnio bardzo się denerwowałam. Jak to u was dziewczyny jest z nerwami?

witam cię moja kochana katija 26 miło że dołączył ktoś nowy!!!!
U mnie na usg mój dzidzi wyjątkowo spokojny!!! hehehe rączką poruszy i nóżką i już tyle jeszcze go nie czuję ale bardzo bym chciała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agami bardzo się cieszę że wszystko dobrze po wizycie chłopak będzie co to super większość tu chłopców będzie!!!! He heh ja też idę na krzywą cukrową 75 gram już powtórkowe bo wcześniej miałam 50gram!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej
A ja po dwóch dniach pracu (praktyk). Jestem wykończona 🙂 Chodze na 11 kończe o 19 i przychopdze i kąpię się jem i padam 🙂 Nawet nie mam kiedy ani siły na nadrobienie zaległosci a widziałam ponad 30 stron:> Oby do końca lipca przetrwać. Bo nie iwem jak dam rade z kręgosłupem trochę jednak boli mnie krzyz ale moze to kwestia przyzwyczajenia 🙂 Oby...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co, mnie to chyba pech dzis prześladuje 🥴 Poszłam na wieczorny spacer do parku i pusciłam psa ze smyczy a ta małpa wypatrzyła że w fonatannie sa...kaczki! No i oczywiście hop do wody i za tymi kaczkami gania - jak mi się wkońcu ja udalo odwołac to jedna głupia kaczka zawraca i leci po wodzie za psem 😮 To moja w tył zwrot i jeszcze dwa razy tak. A po drugiej stronie fontanny w miedzyczasie facet za telefon i na policję dzwoni!!!! Słyszałam jak rozmawiał więc jak dorwałam tą moją gnidę to w tył zwrot i najkrótszą drogą do domu. Nie wiem czy zamierza policja się zjawic ale na moje szczęście nawet jeśli to zbyt późno. Ale cisnienie mi skoczyło....Obok w amfiteatrze regularna impreza, słychac tylko jak butelki tłuka i nikomu to nie przeszkadza 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ulka - duphaston bralam bo mialam plamienia, przez 2 tygodnie dawke 3x2 nawet.

podobno kobiety w ciazy z dziewczynkami zmieniaja rysy, bardziej puchna im buzie, czy cos w tym stylu, tak mi powiedziala 😉

usg dopochwowo, choc przez chwile zawahala sie, ale jednak dopochwowo zeby dokladnie bylo widac. poprzednie prenatalne w 13tc miala przez brzuch jak ty.

niestety dzidziusia nie widzialam bo ekran byl caly czas w jej strone i o to bylam zla akurat!! 😠 no ale najwyzej sobie sami malego podejrzymy w przychodni 😉

ziolka mnie tez nieraz bola plecy, jak krzywo siedze i wstane to masakra...

pytalam o ruchy i podobno dopiero w 20tc poczuje... po polozeniu sie do lozka wieczorem najlatwiej podobno cos wyczuc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też biorę duphaston 3x dziennie bo mi tak kazali w szpitalu od jutra zmniejszam dawkę do 2 tabl. i za tydzień po 1 bo mi gin tak kazał brać a na 2 opakowania miałam receptę więc nie będę już tego brała MAM NADZIEJĘ 🙂 do tego gynalgin do pochwowo i jak mi się skończy 6 tabletek to wracam do luteiny rano i wieczorem więc jak nie urok to sraczka 🙂 ale wolę tą luteine niż gynalgin bo jest taki wielki że mam trudności ze wsadzeniem tego 🤢
moja koleżanka chodziła od 4 miesiaca z rozwarciem i nie brała żadnych tabletek i mówi ze do szpitala tez sie nie dała bo ma córke 2 letnia i nie mialaby jej z kim zostawic mowi ze jak sie zacznie brac leki to sie bedzie je brało juz do końca.
a co do brzydoty z dziewczynka to nie do konca prawda moja siostra ładna całą ciąze i jadła duzo miesia a mieso niby na chlopaka sie je nie wiem naprawde od czego to wszystko zalezy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Wiecie co, mnie to chyba pech dzis prześladuje 🥴 Poszłam na wieczorny spacer do parku i pusciłam psa ze smyczy a ta małpa wypatrzyła że w fonatannie sa...kaczki! No i oczywiście hop do wody i za tymi kaczkami gania - jak mi się wkońcu ja udalo odwołac to jedna głupia kaczka zawraca i leci po wodzie za psem 😮 To moja w tył zwrot i jeszcze dwa razy tak. A po drugiej stronie fontanny w miedzyczasie facet za telefon i na policję dzwoni!!!! Słyszałam jak rozmawiał więc jak dorwałam tą moją gnidę to w tył zwrot i najkrótszą drogą do domu. Nie wiem czy zamierza policja się zjawic ale na moje szczęście nawet jeśli to zbyt późno. Ale cisnienie mi skoczyło....Obok w amfiteatrze regularna impreza, słychac tylko jak butelki tłuka i nikomu to nie przeszkadza 😠


hehe, nie przejmuj sie, nas tez nieraz straszyli straza, a policja to akurat niewiele zrobi, jak juz to straz wlasnie... my mamy 2 duze psy i ludziom czesto przeszkadza sam fakt ze sa 2... 😁 ludzie maja nasrane w glowach niektorzy, nie lubia psow (najczesciej calego swiata nie lubia) i sie wyzywaja.... spoko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj tak najgorzej jak się źle usadowi i potem wstanie to plecy odpadają. No ale ja tez nie przyzwyczajona. Mam nadzieję ze z każdym dniem będzie lepiej i że się nie przemęcze żeby sobie nie narobić czegoś, ale w końcu kobiety w ciąży niektóre do końca pracują i jest ok więc czmeu miałoby byc inaczekj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wanilia napisał(a)]Wiecie co, mnie to chyba pech dzis prześladuje 🥴 Poszłam na wieczorny spacer do parku i pusciłam psa ze smyczy a ta małpa wypatrzyła że w fonatannie sa...kaczki! No i oczywiście hop do wody i za tymi kaczkami gania - jak mi się wkońcu ja udalo odwołac to jedna głupia kaczka zawraca i leci po wodzie za psem 😮 To moja w tył zwrot i jeszcze dwa razy tak. A po drugiej stronie fontanny w miedzyczasie facet za telefon i na policję dzwoni!!!! Słyszałam jak rozmawiał więc jak dorwałam tą moją gnidę to w tył zwrot i najkrótszą drogą do domu. Nie wiem czy zamierza policja się zjawic ale na moje szczęście nawet jeśli to zbyt późno. Ale cisnienie mi skoczyło....Obok w amfiteatrze regularna impreza, słychac tylko jak butelki tłuka i nikomu to nie przeszkadza 😠

Niezła ta twoja psinka boże masakra!!! dobrze że uciekłaś!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...