Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej,

Dzis jest piekny dzien 🙂 Sloneczko swieci 🙂

Dzien napewno bedzie udany dla wszystkich 🙂 Wczoraj bylam po pracy u kuzynki. Moj chrzesniak (4 latka) dowiedzial sie ze bede miala dzidziusia 😁 Kuzynka poszla do sklepu z maly zeby kupic mu majtki a on sie uparl ze chce dzidziusiowi tez kupic majtki 😁 i przez jakies 15 minut probowala gp przekonac ze dzidziusie nie chodza w majtkach. Jak juz sie udalo to maly zobaczyl Body i powiedzial ze chce takie z misiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry wszytskim 🙂
Ja na 11 się szykuje do rboty i dzisiaj pewnie do 19 więc znowu wróce padnęta.

Co do ruchów to się nie martwcie. Ja niby od trzech tygodni czuję. Ale tak od czasu do czasu. Nawet się zdarza że przez dwa dni nic. Nawet lekarz się smiał ze mnie bo mówię że nie dam reki uciąć czy to to hehehe. Natomiast koło 20 tygodnia zobaczycie worek się rozwiąże i wsyztskie będa się cieszyć ruchami 🙂
Nic to ide wyprasowac ubranka i się szykować ehhhhhh a taka ładna pogoda dzisiaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
Hello,
bylam dzisiaj na wizycie. Od dwóch tyg. czekalam z niecierpliwościa, bo myslalm ze w koncu sie dowiem, kto tam we mnie siedzi. No i co sie okazalo? jak zwykle moje szcescie - maleństwo lozylo sie pod jakims dziwnym kątem i gin ni cholery nie mogl poznac plci. grrrrr.....rozczarowna troche jestem ,bo tak bardzo chcialam juz wiedziec, no ale trudno. a poza tym dzidzia wiercila sie niesamowicie, takie male stopki bylo widac i paluszki, cudownie do wygladalo:-)
Zastanawiam sie czy za 2 tyg. nie pojsc na usg 3d, zabiore małzona, żeby tez sobie pooglądał, a moze dzidzia dobrze sie odwróci i bedzie wiadomo. Gorzej, jesli zaplace 250zł i znowu nic nie bedzie widac 🤢
a poza tym znowu nie dostalam zadnego skierownania na jakiekolwiek badania, tylko raz zrobilam morfologie, glukoze na czczo, wr i absolutnie nic wiecej. zastanawiam sie czy to jest normalne. a jak spytalam czy cos zrobic, bo powiedzial ze dopiero za miesiac powie jakie, czyli dopiero w 7 m-cu bede robila wyniki. cos malo mi sie wydaje.

Aniqa1111 - to zasuwaj do laboratorium i zrób sobie morfologię we własnym zakresie. Z badania krwi można wiele odczytać, aż dziwne, że lekarz innego zdania 🤨 to co on wpisuje ci w karcie ciąży? 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was kochane!!!!! Ranek piękny się zapowiada ale nie wiem co będę robić bo mój mąż pojechał na Czechy lecz wraca już jutro tylko dziś będę sama!!!! Na pewno idę do mamy na gołąbki a potem myślę żeby na działkę jechać posadzić małe drzewko choinkę!!!!! Dziewczyny fakt czekajmy na te nasze ruchy kochanego maleństwa musimy być cierpliwe jak mówi doriana!! Guga jesteśmy z tobą trzymaj się ciepło!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
Hello,
bylam dzisiaj na wizycie. Od dwóch tyg. czekalam z niecierpliwościa, bo myslalm ze w koncu sie dowiem, kto tam we mnie siedzi. No i co sie okazalo? jak zwykle moje szcescie - maleństwo lozylo sie pod jakims dziwnym kątem i gin ni cholery nie mogl poznac plci. grrrrr.....rozczarowna troche jestem ,bo tak bardzo chcialam juz wiedziec, no ale trudno. a poza tym dzidzia wiercila sie niesamowicie, takie male stopki bylo widac i paluszki, cudownie do wygladalo:-)
Zastanawiam sie czy za 2 tyg. nie pojsc na usg 3d, zabiore małzona, żeby tez sobie pooglądał, a moze dzidzia dobrze sie odwróci i bedzie wiadomo. Gorzej, jesli zaplace 250zł i znowu nic nie bedzie widac 🤢
a poza tym znowu nie dostalam zadnego skierownania na jakiekolwiek badania, tylko raz zrobilam morfologie, glukoze na czczo, wr i absolutnie nic wiecej. zastanawiam sie czy to jest normalne. a jak spytalam czy cos zrobic, bo powiedzial ze dopiero za miesiac powie jakie, czyli dopiero w 7 m-cu bede robila wyniki. cos malo mi sie wydaje.

Aniqa1111 - to zasuwaj do laboratorium i zrób sobie morfologię we własnym zakresie. Z badania krwi można wiele odczytać, aż dziwne, że lekarz innego zdania 🤨 to co on wpisuje ci w karcie ciąży? 😲


Ja bym sie nie martwila tak bardzo badaniami. Jesli wszystko jest ok to wydac tak musi byc. Ja tez nie mam czesto badan. Ostatnio mialam tylko mocz do analizy oddac po raz kolejny bo sie okazalo ze za duzo bakterii mam. Od poczatku ciazy miala dwa razy pobierana krew oraz przez te bakterie trzy razy mocz badany. Czy wy macie czesciej badania czy to taki standard?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Witam was kochane!!!!! Ranek piękny się zapowiada ale nie wiem co będę robić bo mój mąż pojechał na Czechy lecz wraca już jutro tylko dziś będę sama!!!! Na pewno idę do mamy na gołąbki a potem myślę żeby na działkę jechać posadzić małe drzewko choinkę!!!!! Dziewczyny fakt czekajmy na te nasze ruchy kochanego maleństwa musimy być cierpliwe jak mówi doriana!! Guga jesteśmy z tobą trzymaj się ciepło!!!!


Juz niedlugo wszystkie zacznie nas kopac. A jak przywali w mostek wtedy juz nam nie bedzie tak wesolo 😆 Moja siostra i ja tak mame uderzalysmy w mostek ze w koncu jej go naruszylysmy i teraz ma bardzo wystajacy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o no to masz super bo masz taras ekstra!!! takie ladne roslinki kupilas!!!! ja musze jechac na dzialke maz mi to drzewko przyniosl od kogos i posadze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basia dzwonil dzis do mnie z pracy kierownik tak sie balam o co im chodzi ale zapytal jak sie czuje i czy moze moja polke udostepnic mojej kolezance bo ona ma ciasno a potem oczywiscie jak wroce to dadza mi pokle z powrotem!!!! mowie ci ogolnie spoko a balam sie po co dzwoni i nawet gadalam z mgr madzia i tez oki kurde spoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basieńka - ja też do tej pory 3 razy miałam krew badaną, ale są dziewczyny, które morfologię i mocz na każdą wizytę. A koleżanka zdaje się tylko raz miała, zapewne na początku. Ja czuję się w miarę dobrze, dobrze wyglądam, staram się zdrowo odżywiać, przybieram na wadze i to nieźle 🤢 I... mam anemię. Bez podstawowej analizy krwi nie jesteśmy tego w stanie stwierdzić, a chyba najbardziej zależy nam na zdrowiu maluszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mialam robione badanie moczu juz z 3 razy i czwaerty ide tez!!!! teraz 15 lipca krew tez mialam z 3 razy dbaja u mnie w osrodku!!!!!! tez sie dobrze czuje zdrowo odzywiam i mam anemie zazywac mam tardyferon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry wszystkim 🙂

Guga już pojechałas...myślami z toba ;DD trzymam kciuki... co do badań.. kilka stron wczesniej ktos pytal to ja mialam narazie 2 razy...w 6 i 18 tygodniu... pytalam lekarza czy wsytarczy to powiedzial ze raz na trymestr wystarczy jak wyniki są ok... i teraz tez mam juz nic nie robic poza obiciazeniem glukoza 75.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej agami kurde ja tak boje sie tego badania!!!! po sniadaniu zmierzylam teraz cukier i mam 129 po godzinie a mozna miec do 120 i co podwyzszone cos czuje ze bede miala zly ten wynik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
hej agami kurde ja tak boje sie tego badania!!!! po sniadaniu zmierzylam teraz cukier i mam 129 po godzinie a mozna miec do 120 i co podwyzszone cos czuje ze bede miala zly ten wynik

no ja mam w miare ok cukier... a tego badania nigdy nie mialam... kazal lekarz zabrac ze coba cytryne przekrojona na pol i jak mi zrobia to paskudztwo to wcisnac i szybko wypic;p hehe ciekawe czy dam rade;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...