Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
Hello,
bylam dzisiaj na wizycie. Od dwóch tyg. czekalam z niecierpliwościa, bo myslalm ze w koncu sie dowiem, kto tam we mnie siedzi. No i co sie okazalo? jak zwykle moje szcescie - maleństwo lozylo sie pod jakims dziwnym kątem i gin ni cholery nie mogl poznac plci. grrrrr.....rozczarowna troche jestem ,bo tak bardzo chcialam juz wiedziec, no ale trudno. a poza tym dzidzia wiercila sie niesamowicie, takie male stopki bylo widac i paluszki, cudownie do wygladalo:-)
Zastanawiam sie czy za 2 tyg. nie pojsc na usg 3d, zabiore małzona, żeby tez sobie pooglądał, a moze dzidzia dobrze sie odwróci i bedzie wiadomo. Gorzej, jesli zaplace 250zł i znowu nic nie bedzie widac 🤢
a poza tym znowu nie dostalam zadnego skierownania na jakiekolwiek badania, tylko raz zrobilam morfologie, glukoze na czczo, wr i absolutnie nic wiecej. zastanawiam sie czy to jest normalne. a jak spytalam czy cos zrobic, bo powiedzial ze dopiero za miesiac powie jakie, czyli dopiero w 7 m-cu bede robila wyniki. cos malo mi sie wydaje.

Aniqa1111 - to zasuwaj do laboratorium i zrób sobie morfologię we własnym zakresie. Z badania krwi można wiele odczytać, aż dziwne, że lekarz innego zdania 🤨 to co on wpisuje ci w karcie ciąży? 😲


no własnie nic.... tylko aktuana wage, cisnienie i tyle. na co jest to bad. Coombsa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
a co do badań to ja miałam dwa razy krew i mocz.tokso wr i badanie ogólne.zobaczymy co powie o tych moich wynikach ostatnich.coś mi się wydaje że tam jakieś nieciekawe rzeczy wyszły.w sumie i tak mu w nic nie wierzę.któraś z Was pisała o fosforanach - brawo za tego kalafiora! przeczytałam na forum i potem mi na badaniu wyskoczyły fosforany.byłam już taka mądra że się śmiałam 🤪 dzięki dziewczynki 🙂


hehe to ja mialam te nieszczense fosforany po tym jak wcielam kalafiora taczke ;DD wczoraj mowilam lekarzowi o tym to sie smial ;p w ogole ja uwielbiam siedziec po turecku.. pytalam lekarza czy tak mozna bo ja ciagle tak siedze.. stwierdzil ze jak wygodnie to czemu nie.. po czym jak robilismy usg to dziecko lezalo ze skrzyzowanymi nozkami i sie smial ze siedzenie po turecku juz ma po mamie ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tym siedzeniem po turecku to ja też tak mam 🙂 do tego jeszcze jak tak siedzę przygarbiona po turecku przed kompem to dostaje kuksańce większe...wczoraj jak mnie kopało to aż mi ręka podskoczyła 🤪 najlepiej kopie jak na wznak leżę 🙂 już 3 kilo do przodu a tak się cieszyłam że powoli waga idzie... wysadziło brzuch i ma się gdzie zbierać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
z tym siedzeniem po turecku to ja też tak mam 🙂 do tego jeszcze jak tak siedzę przygarbiona po turecku przed kompem to dostaje kuksańce większe...wczoraj jak mnie kopało to aż mi ręka podskoczyła 🤪 najlepiej kopie jak na wznak leżę 🙂 już 3 kilo do przodu a tak się cieszyłam że powoli waga idzie... wysadziło brzuch i ma się gdzie zbierać...

a ja dalej na 0 czyli 62 jak przed porodem.,.. tyle ze nadrobilam co stracilam poza tym ani grama wiecej ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
dużo zależy od budowy ciała.ja jestem niska i szeroka w biodrach.mam 1.60 i od razu widziałam jak brzuch rośnie.moja znajoma ma inną budowę ciała i będąc w tym samym tygodniu co ja jest płaska i też na zero i ruchy też już czuje.


ja tez jestem niska ... 164 i tez brzuszek przed ciazą szeroka w bioderkach a mimo wszystko.... brzuch wprawdzie szybko wyrzuciło... ale jesli chodzi o wage to nie specjalnie... no i ruchow tez nie ma narazie albo moze ja tego nie umiem odroznic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny pisały o opalaniu.więc ja się naczytałam dużo i najważniejsze jest żeby robić sobie sjestę między 11(12) a 15.wtedy jest najgorsze słońce,najmocniej przygrzewa.przed i po tych godzinach to w miarę rozsądku oczywiście jak kto lubi.ja teraz jak jestem w ciąży nie mogę wysiedzieć na słońcu za długo.duszno,ciasno jakoś tak niezręcznie.trzeba się oczywiście smarować dużymi filtrami i okulary najlepiej nosić, bo kobiety ciężarne mogą czasowo nawet stracić wzrok (straszne!).nie wiem jak to tam działa ale mi np kręci się często w głowie więc wszystko może się zdarzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
będę musiała spadać bo na 17 muszę być gotowa do lekarza a tu się umyć trzeba jeszcze,po babcię pojechać,dzieciaki ojcu oddać, swojej niańki załatwić...dobrze że po jedzeniu jestem... to znikam. trzymajcie się cieplutko brzuszki kochane 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja jutro nad morze juz jade 🙂) ale parasolke bierzemy wiec w dzien to za parawanem i parasolem... zreszta to nie egipt i u nas temperatura na razie nie za wysoka ;p zreszta ja nie amatorka opalania wiec jak cos to po 16 spacerki tylko ;DDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
będę musiała spadać bo na 17 muszę być gotowa do lekarza a tu się umyć trzeba jeszcze,po babcię pojechać,dzieciaki ojcu oddać, swojej niańki załatwić...dobrze że po jedzeniu jestem... to znikam. trzymajcie się cieplutko brzuszki kochane 🙂 😘


powodzenia bo mozemy sie juz nie zobaczyc na forum dzis... wiec do nastepnego czwartku 😜 paaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪 🤪 🤪
Hej, hej, hej 🤪
Nie mam na razie weny do opisania wszystkiego ale powoli czytam sobie to co wyskrobałyście przez ten czas 😉
Brzuchol rośnie, mały szaleje no i Bondi w swoim żywiole w piachu i błocie buszuje 🤪
A jaka duża już jest 🤪 !!!!!


Hihihi witaj Chloe 😘

A gdzie nasza Gugusia jest heee 😮 ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki kofane 😆
Przez dwa dni miałam doła chyba jak nasza quqa i dziś poszłam do gin z duszą na ramieniu bo nie wyczuwałam ruchów od tygodnia,po wizycie kamień z serca spadł mi dzidzia rośnie seduszko bije a że nie czuje teraz ruchów to wina tego,że maluszek tak się odwrócił 😉nóżkami i rączkami do wewnątrz brzucha mamy, a pupke i plecka ma na zewnetrznej ściance tłumaczenie gina 🙂i podsumaowanie gina: 😁mama Ty to chyba na małego nakrzyczałaś bo Ci focha strzelił 😁 🤪
bosze jak mi lekko na duszy i secu 😁
Witam mamusie podwójnego szczęścia
novaM buziaczki gorące 😘 🙂
a quqa też będzie miała świetną widomość jakoś tak to czuje 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...