Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anika_77 napisał(a):
dorianna napisał(a):
Anika_77 napisał(a):
na karcie badań usg dokładnie to mam tak napisane "szacunkowa wielkość ciąży 17 5/7 tg "wiec to by się zgadzało jejko 12 lat temu nie miałąm takiego problemu bo lekarz liczył na miesiące heheheh a teraz liczy sie na tygodnie

Na pewno sie zmienilo i pewnie nietylko to 😉

czasem to się czuję jak pierworódka ☺️

hehe moze tak jest po tylu latach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

asiadudzika napisał(a)dzisiaj zaplanowałam mnóstwo rzeczy zrobić.mięsko (karkówkę i szynkę w przyprawach) upiekę na na kanapki,ciasto drożdżowe upiec,posprzątać cały dom 😞 nie wiem na ile starczy mi sił... mam nadzieję,że znajdę chwilkę żeby do Was zajrzeć jeszcze....teraz musiałam z rana ten gynalgin wypatrzeć i już znikam.miłego dnia brzuszki 🙂
Witam Asiadudzika nie martw się bierz gynalgin bo lepiej żeby ci to przeszło bo potem będzie gorzej dla dzieciaczka!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wstałam śniadanko zjadłam!!!! Jadę dziś do koleżanki na kawkę pogadamy jak zawsze!!!! Pogoda w końcu piękna się zrobiła!!!! Także jestem zadowolona!!!! OD wczoraj mnie co jakiś czas zaboli po prawej stronie na dole brzucha nie wiem!!! myślę że to nic złego!!!! pozdrawiam was bo zaglądne dopiero wieczorkiem!!!!
Widzę tą listę słynnych imion na szczęście nie daje żadnego z nich!!!! super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
przeglądam sobie forum i nagle trafiam na taki hardcore:
cześć zaczęłam 17 tc. Za 3 tygodnie idę na pierwsze usg i zobaczę maleństwo nie mogę się doczekać.
m a s a k r a.. jak ona to wytrzymała????


Moze nie wiedziala ze jest w ciazy 🙂 Poszla do lekarz on ja zbadal potwierdzil i powiedzial ze USG najblizszy termin to za 3 tygodnie 😁

Cwiczy cierpliwosc dodatkowo 😁 po porodzie juz bedzie za pozno 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Dzien dobry brzuszki...

Niewyspana, z jakims dziwnym ''odlotem'' Guga dzis wstała...miałamkoszmarny sen... znow sobie jakies gówna wmawiam chyba... moj gin, powiedział ze wszystko ok ale powiedział tez ''prosze zadzwonic do mnie do badaniu genetycznym'' ...i teraz nie wiem czy mu sir cos nie spodobalo i nie chcial mnie zdenerwowac czy to z czystej troski 🥴
Niby na raporcie mam ze wszystko ok...wiec lepiej bedzie jak przewietrze umysł i wszystkie gówniane mysli wyleca...

dzis kolejny dzien szaleństw...wózek przybywa, łózeczko juz jest -tylko złożyc - bagatela 55 kg...zus-y do zapłacenia (uwielbiam skladac deklatacje)...musze załatwic dalsza niezdolnosc do pracy....i wieczorem ze zmeczenia utopie sie w basenie bo po prostu usne.... 😮

Aaaaa i ziemia miala przyjechac do ogródka ale ni widu ni słychu...- moze mnie dzisiaj facet oszczedzi... 😁

No to miłego brzuszki...




Guga lekarze plota 3 po 3:P Ja sama tez czasem cos zapytam wlasciciela, tak o zeby zagadnac, a oni juz pytaja czy to moglby miec jakies znaczenie w chorobie ich zwierzaka itd... A lekarze czasem chca po prostu byc mili 🙂

Mi tez zus siedzi na glowie ale ja na szczescie do 15 mam termin, wiec jeszcze troche czasu. Pojde do nich przy okazji podania l4 🙂

Co do imion to rzeczywiscie wsrod naszych znajomych duzo by sie powtorzylo.
Moj maz chce Janek, a widze ze tez popularne i wlasnie dlatego ja wolalabym Julek, no ale zobaczymy.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziewczynki widzę że większość zapracowana 🙂 tak jak ja właśnie sprzątam domek dywany już wyprałam póxniej okna bo masakrycznie brudne obiad a wieczór mężuś wraca
ale pogoda jest super słoneczkoo świeci więc można szaleć z mopem i odkurzaczem buziaki miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry wszystkim 🙂
a ja chyba przeziębiona,ale od roboty sie dzisiaj nie wymigam, musze leciec na 3 godzinki o 12 a potem jeszcze na 17stą do biura też na jakies 3 buuuu
kurcze tak czytam że juz dla maleństw zaczynacie zakupy robić-my jeszcze nic nie mamy i myśle że poczekamy do tego 7 miesiaca chociaz juz bym sobie poszalała po sklepach,takie to wszystko kolorowe 🙂
mój Adam za to szaleje znowu-tak sie cieszyłam że posprzedawał wszystkie motocykle jak sie dowiedział ze dzidzia będzie,powiedział że juz sie wyszalał i tego nie potrzebuje a kilka dni temu kupił następny,niby na sprzedaz ma iść ale ja już widze jak mu sie oczy swiecą echhh i znowu weź sie babo martw 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):

mój Adam za to szaleje znowu-tak sie cieszyłam że posprzedawał wszystkie motocykle jak sie dowiedział ze dzidzia będzie,powiedział że juz sie wyszalał i tego nie potrzebuje a kilka dni temu kupił następny,niby na sprzedaz ma iść ale ja już widze jak mu sie oczy swiecą echhh i znowu weź sie babo martw 😠

Motorek..... super ja szaleje za motorkiem 🙂
Chcialam sobie kupic ale poki co mnie nie stac i dopiero w przyszlym roku ide na prawojazdy na A.
A jakim kupil teraz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o jejka wiesz ja sie nie znam na tym i mało sie interesuje... jak wróci to go wypytam hehe
boje sie bo wiem co oni tam na nich odwalają, mój adam należy do grupy kaskaderskiej,chłopaki robia takie rzeczy ze patrzeć na to nie moge,niby mu przeszło ale jak tylko sie dowiedział ze mają nowego sponsora i to znana stacja paliw to od razu kupił nowy, nie bede mu zabraniała bo wiem że do teraz to było całe jego życie ale modle sie żeby ktoś garaż podpalił hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny akurat mojego imienia dla dziewczynki też nie ma na ten liście 🤪
asiadudzika ja biorę gynalgin od 28 czerwca jak wylądowałam w szpitalu zaczeli mi to podawać i jak mnie wypisali w piątek 1lipca kazali mi wykupić i wziąć całe 10 tabletek z opakowania czyli ja biorę jeszcze do niedzieli codziennie o 22 wieczorem a od poniedziałku wracam do luteiny rano i wieczorem 🤢 ale wolę luteine niż ten gynalgin bo to jest tak wielkie że masakra za każdym razem się męczę żeby to wsadzić 😮 ale można to trochę namoczyć i ja sobie jeszcze oliwką dla dzieci albo wodą pomagam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zazdroszczę, braku apetytu. Mój mały potwór skłania mnie do przemianowania się z niejadka na wielkiego żarłoka, a w szczególności pochłaniacza ciastek i słodyczy 😞
Tak apropo`s skłaniania się do paniki. To nie warto panikować. Ciąża to najpiękniejszy czas. Czas kiedy czuje się małego ufolca w sobie i on staje się wszechświatem.
Podczas swojej pierwszej ciąży, z chęci posiadania wiedzy "jak to jest rodzić i być w ciąży" sięgnęłam ( teraz już wiem że przez głupotę) po literaturę fachową - kilkutomowy podręcznik położniczy. Naczytałam się okrutnych rzeczy. Wiem że nie warto tego robić. Zamiast bać się tego co będzie, lepiej jest skupić się na miłości która w Nas rośnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamunie !
Tak sie za Wami stęskniłam 🙂 nareszcie mogłam wrócić, cały tydzień miałam wczasowiczów i byłam tak zajęta, że ani chwili spokoju 😮
Justyna się martwi, że ma apetyt a ja się sobie przyglądam bo ostatnio coś w przeciwna stronę. Słabnę bierze mnie na wymioty .. dziwne to jakieś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj to rzeczywiście pomalutku ja juz mam 4 do góry i troszkę jestem przerażona tym tempem bo jestem malutka i jak będę tak tyła 2 kilo co miesiąc to wolę sobie jeszcze nie wyobrażać jak będę wyglądać pod koniec a dziwne to bo jem tak jak przed ciążą ale to ponoc normalne bo metabolizm sie zmienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj byłam na badaniu u innego gin. bo moja lekarz jest na urlopie jeszcze przez tydz. i słuchajcie jestem na L4 od 6 tygodnia a tu facet mi mówi że jest wszystko ok. ciąża to nie choroba i nie widzi podstaw do zwolnienia..
tak mi podniósł ciśnienie krwi że przez cały dzień chodziłam wściekła- oczywiście i tak mi je wypisał bo mu powiedziałam że bez zwolnienia nie wyjdę z gabinetu heh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny.
dziś postanowiłam bardzo aktywnie spędzić dzień, wysprzątałam cały dom. Wyczesałam i wykąpałam kota a na sam koniec zwymiotowałam :/ Myślałam że w 2 trymestrze już mnie to nie spotka. Coś mi się wydaje że dopada mnie rwa kulszowa. Miała któraś z was z nią doczynienia? Dostaję takiego bólu w lędzwiach , który promieniuje w pośladek że aż mnie paraliżuje na moment. Nie wiem może to dzidzia mnie gdzies uciska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja właśnie skończyłam całe sprzątanie ale chyba za duże tempo sobie narzuciłam bo jestem padnięta a jeszcze mnie prasowanie czeka ale już chyba ni dziś
Teraz czekam sobie na burze bo się powolutku zbliża 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...