Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ech przesadzają chyba ci lekarze z tabletkami. Ja biorę tylko witaminy, brałam żelazo i pewnie mi znowu zapisze. Nie lubię się niczym faszerować a tym bardziej teraz kiedy jestem w ciąży. Nawet jakoś nospę chyba niechętnie bym wzięła.
Wydaje mi się Ulka, ze słusznie, że tego wszystkiego nie łykasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko nie ma sie smucic, masz Ole w brzuszku Kajetanka. Jak sie urodzi nie sadze zebys miala czas na to zeby myslec ze jestes samotna. Pozatym jest jeszcze czas na poznanie odpowiedniego faceta.
Wiem to z wlasnego doswiadczenia. Bylam z chlopakiem 5 lat, burzliwych lat. Zrywal ze mna potem znowu wracalismy do siebie, potem znowu zrywal ze mna. Potem znowu wracalismy i tak przez 5 lat. Kochalam go w sumie to nadal go kocham, ale..... skrzywdzil mnie bardzo i po raz ostatni ostatni jak ze mna zerwal powiedzialam ze nigdy wiecej do niego nie wroce. Wole byc stara panna. Jakies miesiac pozniej poznalam mojego terazniejszego meza. Zeby bylo smieszniej on byl wychowywany tylko przez matke, gdyz ojciec po przyjezdzie na slask zaczol bardzo pic i bic sie w knajpach. Do dzis nie ma z nim kontaktu i kazdy jest z tego zadowolony. Moja tesciowa ma teraz 56 lat i poznala faceta, z ktorym sie hajtnela.
Jak widzisz jest jeszcze duzo czasu..... glowa do gory 🙂 Pamietaj nigdy nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
NovaM wiem, że Ci jest w tej chwili cholernie ciężko, ale musisz być twarda masz dla kogo... 🙂 Każda z nas jest po jakiś przejściach, nieraz wydawało się, że to już koniec wszystkiego, popatrz na to z innej strony, że to również początek czegoś innego - pięknego
Dziewczyny , szczególnie te które mają dobre wyniki jakie łykacie witaminy?, bo ja właśnie kończę opakowanie femibionu 2 i zastanawiam się nad zmianą, bo biorę już podwójną dawkę żelaza ze względu na anemię, a właśnie przestudiowałam ulotkę i femibion go nie zawiera, więc może witaminy i pojedyncza dawka by wystarczyła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Witam 🙂
NovaM wiem, że Ci jest w tej chwili cholernie ciężko, ale musisz być twarda masz dla kogo... 🙂 Każda z nas jest po jakiś przejściach, nieraz wydawało się, że to już koniec wszystkiego, popatrz na to z innej strony, że to również początek czegoś innego - pięknego
Dziewczyny , szczególnie te które mają dobre wyniki jakie łykacie witaminy?, bo ja właśnie kończę opakowanie femibionu 2 i zastanawiam się nad zmianą, bo biorę już podwójną dawkę żelaza ze względu na anemię, a właśnie przestudiowałam ulotkę i femibion go nie zawiera, więc może witaminy i pojedyncza dawka by wystarczyła

Ja biore Prenatal Classic, wszystkie wyniki mam w normie i ma taki sklad:
1 tabletka zawiera:
Wapń 200 mg (25%)*
Witamina C 100 mg (125%)*
Żelazo 60 mg (428,6%)*
Cynk 25 mg (250%)*
Niacyna 18 mg (112,5%)*
Witamina E 7,38 mg (61,5%)*
Witamina B1 1,84 mg (167,3%)*
Witamina B2 1,7 mg (121,4%)*
Witamina A 120 µg (150%)*
Kwas foliowy 800 µg (400%)*
Witamina D3 20 µg (400%)*
Witamina B12 4 µg (160%)*
*procent zalecanego dziennego spożycia
Jak widzisz zelaza ma dosc duzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewuszki....brak humoru od południa...ręce spuchnięte jak serdelki i drętwieją jak siemasz.muszę lekarzowi powiedzieć w poniedziałek bo może coś z ciśnieniem się dzieje... albo nie wiem co...a bolą do tego...
novaM przytulam 🙂 mocno mocno też mam teraz łzy w oczach....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
Dzień dobry dziewuszki....brak humoru od południa...ręce spuchnięte jak serdelki i drętwieją jak siemasz.muszę lekarzowi powiedzieć w poniedziałek bo może coś z ciśnieniem się dzieje... albo nie wiem co...a bolą do tego...
novaM przytulam 🙂 mocno mocno też mam teraz łzy w oczach....


to u mnie Asiu był brak humoru do południa, może nawet trochę dłużej, tak do 16. a potem pogadałam sobie z mężem i on mnie zaczął rozśmieszać i w ogóle i naprawdę mi poprawił humor 🙂 i teraz już jest dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
meliska napisał(a):
Witam 🙂
Dziewczyny , szczególnie te które mają dobre wyniki jakie łykacie witaminy?, bo ja właśnie kończę opakowanie femibionu 2 i zastanawiam się nad zmianą, bo biorę już podwójną dawkę żelaza ze względu na anemię, a właśnie przestudiowałam ulotkę i femibion go nie zawiera, więc może witaminy i pojedyncza dawka by wystarczyła

Ja biore Prenatal Classic, wszystkie wyniki mam w normie i ma taki sklad:
1 tabletka zawiera:
Wapń 200 mg (25%)*
Witamina C 100 mg (125%)*
Żelazo 60 mg (428,6%)*
Cynk 25 mg (250%)*
Niacyna 18 mg (112,5%)*
Witamina E 7,38 mg (61,5%)*
Witamina B1 1,84 mg (167,3%)*
Witamina B2 1,7 mg (121,4%)*
Witamina A 120 µg (150%)*
Kwas foliowy 800 µg (400%)*
Witamina D3 20 µg (400%)*
Witamina B12 4 µg (160%)*
*procent zalecanego dziennego spożycia
Jak widzisz zelaza ma dosc duzo 🙂


ale niestety nie maja jodu....

ja biore na przemian femibion natal 2, pregna plus i femibion natal classic, wlasnie ze wzgledu na to ze zadne nie sa idelane 😁

wyniki mam "piekne" jak to powiedziala moja gin 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
dorianna napisał(a):
meliska napisał(a):
Witam 🙂
Dziewczyny , szczególnie te które mają dobre wyniki jakie łykacie witaminy?, bo ja właśnie kończę opakowanie femibionu 2 i zastanawiam się nad zmianą, bo biorę już podwójną dawkę żelaza ze względu na anemię, a właśnie przestudiowałam ulotkę i femibion go nie zawiera, więc może witaminy i pojedyncza dawka by wystarczyła

Ja biore Prenatal Classic, wszystkie wyniki mam w normie i ma taki sklad:
1 tabletka zawiera:
Wapń 200 mg (25%)*
Witamina C 100 mg (125%)*
Żelazo 60 mg (428,6%)*
Cynk 25 mg (250%)*
Niacyna 18 mg (112,5%)*
Witamina E 7,38 mg (61,5%)*
Witamina B1 1,84 mg (167,3%)*
Witamina B2 1,7 mg (121,4%)*
Witamina A 120 µg (150%)*
Kwas foliowy 800 µg (400%)*
Witamina D3 20 µg (400%)*
Witamina B12 4 µg (160%)*
*procent zalecanego dziennego spożycia
Jak widzisz zelaza ma dosc duzo 🙂


ale niestety nie maja jodu....

ja biore na przemian femibion natal 2, pregna plus i femibion natal classic, wlasnie ze wzgledu na to ze zadne nie sa idelane 😁
wyniki mam "piekne" jak to powiedziala moja gin 😆

Ale nie kazdy moze brac jod, wiec to dla tych co nie potrzebuja 😉
A jod zawsze mozna brac dodatkowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry brzuszki 🙂
miłej niedzieli
Marzenka no co ty taka laska i popada w depresję nie szalej dziewczynoo nawet nie wiesz a napewno nie jedne mądry przystojniak się za toba ogląda głowa do góry jeden nie odpowiedzialny facet to nie koniec świata 🙂
co do tabletek mi ostatnio kazała gin brac magnez 6 razy dziennie i chyba trochę dużo jak nie zapomne to łykam taką ilość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was brzuszki moje słodkie!!!! Wróciłam wczoraj o 12 w nocy z Inowrocławia było super naprawdę!!!! Teraz już nigdzie nie jedziemy bo mojemu mężowi kończy się urlop we wtorek do pracy już idzie niestety!!! Wiecie co dziewczyny wczoraj się tak zastanawiałam jak urodzę i jak skończy mi się macierzyński co tu robić dalej do pracy by się wróciło bo pieniążki potrzebne ale z drugiej strony gdzie taką małą dzidzię zostawiać aż żal!!!
Tak to ogólnie u mnie oki dobrze się czuję mały kopie i też mam takie same skurcze jak wy!!! Czyli tak ma być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...