Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
cześć kobietki,
ah widze ze wszyscy faceci sa podobni w temacie leczenia sie. Ja po Augmentinie (antybiotyku który dostałam na zapelenie zatok) dostałam infekcji grzybiczej pochwy 😠 😠 😠 masakra jakas, w nocy tak swedzi ze wyrobic nie idzie.... dostałam masc Pimafucin i mój tez mial sie tym smarowac, tak dla pewnosci czy nie zdazyl sie zarazic, bo w miedzyczasie sie bzyknelismy..no ipytam go dzisiaj czy sie smaruje, on mi mówi ze nie...nosz kurna, tylko w łeb strzelic..jak dziecku trzeba tlumac, ze ma smarowac, zeby to diabelstwo nie wróciło


Możesz brać do tego witamince c i pić sok z żurawiny. Mi drożdzyca cały czas powraca, teraz jest już lepiej, biore nystatyne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczko123 napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
cześć kobietki,
ah widze ze wszyscy faceci sa podobni w temacie leczenia sie. Ja po Augmentinie (antybiotyku który dostałam na zapelenie zatok) dostałam infekcji grzybiczej pochwy 😠 😠 😠 masakra jakas, w nocy tak swedzi ze wyrobic nie idzie.... dostałam masc Pimafucin i mój tez mial sie tym smarowac, tak dla pewnosci czy nie zdazyl sie zarazic, bo w miedzyczasie sie bzyknelismy..no ipytam go dzisiaj czy sie smaruje, on mi mówi ze nie...nosz kurna, tylko w łeb strzelic..jak dziecku trzeba tlumac, ze ma smarowac, zeby to diabelstwo nie wróciło


Możesz brać do tego witamince c i pić sok z żurawiny. Mi drożdzyca cały czas powraca, teraz jest już lepiej, biore nystatyne.


u mnie po gynalginie sie zrobila i biore clotrimazol...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
sloneczko123 napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
cześć kobietki,
ah widze ze wszyscy faceci sa podobni w temacie leczenia sie. Ja po Augmentinie (antybiotyku który dostałam na zapelenie zatok) dostałam infekcji grzybiczej pochwy 😠 😠 😠 masakra jakas, w nocy tak swedzi ze wyrobic nie idzie.... dostałam masc Pimafucin i mój tez mial sie tym smarowac, tak dla pewnosci czy nie zdazyl sie zarazic, bo w miedzyczasie sie bzyknelismy..no ipytam go dzisiaj czy sie smaruje, on mi mówi ze nie...nosz kurna, tylko w łeb strzelic..jak dziecku trzeba tlumac, ze ma smarowac, zeby to diabelstwo nie wróciło


Możesz brać do tego witamince c i pić sok z żurawiny. Mi drożdzyca cały czas powraca, teraz jest już lepiej, biore nystatyne.


u mnie po gynalginie sie zrobila i biore clotrimazol...

Jak moge dodac moje spostrzezenie, to po wyleczeniu sie z grzyba, zalecam nie stosowanie wkadek, bo z doswiadczenia wiem, ze jak uzywalam to grzyb szybciej wracal, a teraz nie stosuje nic i zadnych wkladek, a jak czuje jakies nawet minimalne swedzenie to smaruje clotrimazolem i mam spokoj, przez wkladke nie oddychamy i dlatego latwiej o drozdze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
Witajcie mamusie!!! Mam pytanko czy miała któraś z Was skurcze Braxtona-Hicksa?? Jak tak to jak można je rozpoznać i czy są one bolesne??

Mi sie juz zdazaja, to jest takie twardnienie brzucha na pare sekund do minuty i nie jest to bolesne, nie ma sie czym martwic. A masz juz cos takiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
Mój zaś poszedł do pracy 😞 ale mam dziś takie samopoczucie, że nie trzeba mi żadnego towarzystwa... głowa mi pęka, a z nosa tryska fontanna... będę leżakować 😉
Ja na obiad tylko rosół skonsumowałam, a teraz zrobiłam sobie kisiel w kubku... wiecie reklama leciała i tak podziałało na mnie, że jakbym w domu nie miała to pewnie bym ściany gryzła 😉
Kasiu ja Ci z tymi skurczami nie pomogę, dziewczyny chyba tu pisały, że mają, nie wiem może ja jakaś dziwna jestem, czasem tylko czuję, że brzuch twardszy niż zwykle, ale nicinnego przy tym nie czuję
Gosia i Rubi mi też kompletowanie tej wyprawki spędza sen z powiek, ciągle mam takie schizy, że nie zdążę... 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
Zgadzam się z Tobą Dorianna od wkładek szybciej łapałam zapalenie pęcherza i infekcje mimo tego że bardzo często je zmieniałam i także od majtek nie z bawełny tylko ze sztuczności 🥴

ja bym bez wkładki źle się czuła 🥴 stosuję takie bella sensitive i oczywiście majtki z bawełny, a w nocy wietrzonko i póki co mam z spokój z wszelkimi infekcjami, a w pierwszym trymestrze po kuracji antybiotykowej załapałam drożdżaki, ale wyleczone i zapomniane. Stosuję do tego profilaktycznie co drugi dzień kapsułkę doustnie Lacibios Femina, a do podmywania żel Plivafem ( taki żółty ) - lepiej zapobiegać niż leczyć!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
Witajcie mamusie!!! Mam pytanko czy miała któraś z Was skurcze Braxtona-Hicksa?? Jak tak to jak można je rozpoznać i czy są one bolesne??


Ja mialam Kasiu takie skurcze, choc tylko raz. Obudzilam sie rano z bolem brzucha przypominajacym bol przedmiesiaczkowy. Nie spanikowalam, bo akurat dwa dni wczesniej przeczytalam o nich tu: http://www.mamazone.pl/kalendarz-ciazy/drugi-trymestr/tydzien-28.aspx 🙂
A ja Mamusie wrocilam z pieknego parku, bumismy tam pierwszy raz z mezem. Idealne miejsce do piknikowania, wiec jesli za tydzien pogoda dopisze to jedziemy na piknik. No a przy okazji odkrylismy fantastyczne miejsce gdzie bedziemy mogli zabierac coreczke. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
A ja mam radoche dziewczynki, bo nasi chlopcy pokonali dzis Rosjan (!!!) na Mistrzostwach Europy pilki siatkowej i mamy braz!!!!! 🤪

o cholercia... zapomniałam oglądać 😠 ale cieszę się bardzo, bardzo 🤪 🤪 🤪 szkoda, że wczoraj tak nie grali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
coquelicot napisał(a):
A ja mam radoche dziewczynki, bo nasi chlopcy pokonali dzis Rosjan (!!!) na Mistrzostwach Europy pilki siatkowej i mamy braz!!!!! 🤪

o cholercia... zapomniałam oglądać 😠 ale cieszę się bardzo, bardzo 🤪 🤪 🤪 szkoda, że wczoraj tak nie grali

Ja tez niestety nie widzilam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pammat no cicho tu dziś straszliwie. A ja leżę, drzemię, czytam, oglądam tv, czasem zajrzę... walczę z katarem, z domu to nawet nie mam siły, żeby się ruszyć, ba nawet brakło mi sił, żeby się uczesać, no to siedzę z takim pierdzielnikiem na głowie... więc niezapowiedziani goście dziś niewskazani 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Pammat no cicho tu dziś straszliwie. A ja leżę, drzemię, czytam, oglądam tv, czasem zajrzę... walczę z katarem, z domu to nawet nie mam siły, żeby się ruszyć, ba nawet brakło mi sił, żeby się uczesać, no to siedzę z takim pierdzielnikiem na głowie... więc niezapowiedziani goście dziś niewskazani 😜


Bardzo spodobalo mi sie okreslenie " pierdzielnik na glowie" 😁 😁 😁 boskie Meliska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
meliska napisał(a):
Pammat no cicho tu dziś straszliwie. A ja leżę, drzemię, czytam, oglądam tv, czasem zajrzę... walczę z katarem, z domu to nawet nie mam siły, żeby się ruszyć, ba nawet brakło mi sił, żeby się uczesać, no to siedzę z takim pierdzielnikiem na głowie... więc niezapowiedziani goście dziś niewskazani 😜


Bardzo spodobalo mi sie okreslenie " pierdzielnik na glowie" 😁 😁 😁 boskie Meliska.

uwierz, że nie czuję się z tym bosko ☺️ no ale cóż...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...