Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Rozumiem Cie, ja nawet jestem w podobnej sytuacji. Po porodzie tez bedziemy z mezem musieli poradzic sobie calkiem sami, swieta tez spedze z dala od mojej rodziny i to juz drugie 😞 Jezyka obawiam sie troche mniej, bo francuski to moja studia 😜 ale tez sie obawiam, ze w stresie, bolu i calej panice utrace zdolnosc wypowiadania sie w obcym jezyku no i tez wszystkie specjamistyczne terminy nie sa mi znane. Ale staram nie skupiac sie na obawach 🙂 A Ty jesli mialas mozliwosc wyjazdu do Polski to dobrze zrobilas.

Nie martw sie nie zapomnisz jeszyk podczas porodu, dasz sobie rade. Ja pierwszego synka rodzilam w Anglii i tez sie balam, ze sie nie dogadam po angielsku, ale mialam tak sympatyczna angielska polozna, ze powiedziala mi jak nie bede czegos rozumiec to mam mowic i ona mi to tak wytlumaczy az bede wiedziala o co chodzi, no i bylo super, jestem zadowolona i mogla bym rodzic tam jeszcze raz 😆
Mysle ze dasz rade, bo my kobitki w tych najtrudniejszych chwilach dzialamy instynktownie 🙂
Bede trzymac za ciebie kciuki oby sie wszysko udalo i zebys sie dogadala, no i oczywiscie za pozostale dziewczyny tez 😉


Dorianna bardzo !Ci dziekuje za budujace slowa 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Czasem jest dobrze komuś po prostu się wygadać... a że wszystkie jesteśmy w podobnej sytuacji i nawet czasem łączą nas podobne problemy staramy się nawzajem zrozumieć, pocieszyć, a nie tylko oceniać... najważniejsze to umieć wysłuchać...
Dobranoc 😘


ładnie napisane meliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
aaagaaa widze ze tez postawiliscie na farby nobilesa 🙂
polecam, mamy je juz 2 lata w innych pokojach i sie dobrze trzymaja i ladniemkryja 🙂
do pokoiku dla dzieciatka wybralismy lato hiacyntowe na 1 sciane i jesien lniana na 3 pozostale 🙂


no u mnie w całym domu malowane jest nobilesem 🙂 tylko w sypialnia wybraliśmy jedynkę "pyszna mirabelka", zobaczymy jak wyjdzie 🙂 i jak już będą efekty to wrzucę zdjęcia, żebyście oceniły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak w ogóle to dzień dobry bardzo 🙂

miałam jechać dzisiaj do Kielc do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Przyszła mi wczoraj pozytywna decyzja, chcą mi dać 75 tys złotych 🙂 trzeba tylko uzupełnić papiery. i tata mój akurat dzisiaj służbowo się wybiera i miałam jechać z nim na 10. a przed chwilą dzwoni, że ma na 9 jednak. ode mnie do Kielc jest 75km. więc żeby zdążyć i się przebić przez miasto trzeba wyjechać 1,5 godziny wcześniej. A ja już po prysznicu byłam jak dzwonił, jedyne co to włosy w ręczniku do suszenia. a że włosy mam długieeee i gęste to na pewno w kilka minut nie zdążyłabym być gotowa. ale wyjazd się przełożył tylko na jutro 🙂

coś ostatnio bombarduje Was dziewczynki okropnie długimi i nudnymi wpisami 😜 ale wybaczcie mi to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was moje kochane dzieki za mile przywitanie!!!! Nie zycze nikomu szpitala choc przekonalam sie ze w moim jest naprawde dobra opieka takze juz wiem jak to wszystko wyglada!!!!
Mam teraz insuline i niestety mam restrykcyjjna diete ale czego sie nie robi dla dzidzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak bylam w szpitalu to znajoma polozna pokazala mi wszystko zwiedzilam sobie miejsce ktore bedzie na nas czekac w grudniu!!! powiem wam ze nie wyglada to tak strasznie i bylam na sali u mam ktore urodzily jakie kochane maluszki byly kolo nich sliczne!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...