Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
guga napisał(a):
novaM napisał(a):
guga napisał(a):
Guga powróciła i wygląda Bosssssssssssssssssssko 😉 😜


Poka, poka 🤪 🤪 🤪


zara 🙂 daj coś wciągnąć 😜


Nie da rady heh 😜

A tak na poważnie...nie mogę nagrania usg wrzucić do neta 😠
Ale fotkę Kajtusia myślę, że dzisiaj dam radę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
novaM dlaczego nie możesz dodać film Kajtka? może jest za długi i dlatego ?

Problem mam bo mi komp szwankuje i płyty czytać nie chce 😠 😠 😠
Jak się zdenerwuję na maxa to wrzucę na dvd i telefonem nagram hehe a później już szybko pójdzie...ale jakość do dupy będzie niestety 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pammat powiem Ci tak zalezy na kogo sie trafi..nie ukrywam, ze jest tam tzw masowka, bo zdarza sie ze odbiramy 35 porodow dziennie, co w niektorych szpitalach trwa przez tydzien badz miesiac 🙂

Ale zawsze powtarzam kolezankom, ze jezeli chodzi o diagnostyke i o sprzet dla noworodka to naprade jest najlepszy!!!!!! wiec czasem warto jakas przepekac nieprzyjemna polozna, ale miec swiadomosc, ze w razie czego dzieiszko jest naprade pod dobra opieka, bosprzet i neonatplpgow mamy super!!!!!!!

Wiadomo, ze co pacjentka to inna opinia!!! i co polozna to inaczej sie spisze!!! no i ze czlowiek przepracowany tez nie zawsze bywa mily < co nie powinno doskiwierac pacjentkom, bo to nie ich wina...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
no kochana powiem ze niewygodny ale zejsc nie ma sensu a iile mozna siedziec bez owocnie wiec ogladam spiworki do wuzka na allegro


No tak zupełnie bezowocnie to przecież na tym kibelku nie siedzisz 😉 Wręcz przeciwnie z tego co piszesz spędzasz czas całkiem "produktywnie"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie!!

wrocilismy z pierwszych zajec w szkole rodzenia. dolaczylismy w polowie ich trwania, jak zreszta inne pary, kazdy dolacza w trakcie... w kazdym razie bylo o karmieniu 🙂 fajnie i ciekawie tylko dlugo bo 2 h na krzesle w jednej pozycji - dla mnie to juz ciezko tak wysiedziec.

guga czekamy na efekt!

wieronika - tez miewalam zapalenia pecherza i nie schodzilam z kibelka - lapotp bardzo sie wtedy przydaje 🙂 🙂 🙂

novaM - czekamy na filmik z Kajtkiem:!)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
dziewczyny, powiedzcie czy kupujecie dla Dzidziola wiecej body czy kaftaników? bo ja nastawialam sie na body, wydawalo mi sie wygodniejsze, ale szwagierka mówi mi ze musze miec chociaz kilka kaftaników, np do szpitala, bo na poczatk to strach podnieść główke dziecka, zeby ubrac body i kaftanik sie bardziej sprawdza. Sama teraz nie wiem, czy kupowac czy nie

Kochana ja Ci powiem z doświadczenia że dobrze jest mieć też i kaftaniki bo jak Ci się dzidzia (brzydko mówiąc) obsra to dopiero jest przebieranie.body przy wylewającej się kupie z pampersa oznacza przebieranie doszczętne.a my rodzimy w zimę i taki golasek to nam może zmarznąć szybko 🙂 z tego względu 'kupowego' dobrze jest mieć kilka kaftaników.body jest dobre bo zakrywa ładnie plecki ale przecież nasze dziecię siedzieć od razu nie będzie prawda? takie moje zdanie.


asiadudzika wez mi napisz prosze jasniej bo ja ciemna w tym temacie...
kaftanika uzywa sie ZAMIAST body, czy na body???? czy zamiast pajacyka? czy jak w ogole???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
asiadudzika napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
dziewczyny, powiedzcie czy kupujecie dla Dzidziola wiecej body czy kaftaników? bo ja nastawialam sie na body, wydawalo mi sie wygodniejsze, ale szwagierka mówi mi ze musze miec chociaz kilka kaftaników, np do szpitala, bo na poczatk to strach podnieść główke dziecka, zeby ubrac body i kaftanik sie bardziej sprawdza. Sama teraz nie wiem, czy kupowac czy nie

Kochana ja Ci powiem z doświadczenia że dobrze jest mieć też i kaftaniki bo jak Ci się dzidzia (brzydko mówiąc) obsra to dopiero jest przebieranie.body przy wylewającej się kupie z pampersa oznacza przebieranie doszczętne.a my rodzimy w zimę i taki golasek to nam może zmarznąć szybko 🙂 z tego względu 'kupowego' dobrze jest mieć kilka kaftaników.body jest dobre bo zakrywa ładnie plecki ale przecież nasze dziecię siedzieć od razu nie będzie prawda? takie moje zdanie.


asiadudzika wez mi napisz prosze jasniej bo ja ciemna w tym temacie...
kaftanika uzywa sie ZAMIAST body, czy na body???? czy zamiast pajacyka? czy jak w ogole???


mnie się wydaje, że albo kaftanik albo body
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Ja też się odmeldowuję 😉 jutro wizyta, trzeba być świeżym i wypoczętym 😉

Weronika bidulko, żebyś tak do rana nie siedziała 😞 no i wstawaj już, bo przecież kroplówa będzie... a i od długiego siedzenia na kibelku robią się hemoroidy 🙃

Dobranoc 😘


Meliska zazdroszczę Ci jutrzejszej wizyty 🙂 śpij dobrze 🙂 buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...