Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wrrr ale jestem zła do ośrodka mam 6 km do lekarza 20 km ze biegam do kibelka co 10 minut zadzwoniłam ze nie jestem w stanie dojechać a jakaś ......z pogotowia ze jet dzień i mogę taksówkę wezwać wiec mowie durnej babie ze jestem w 27 tygodni ciąży i ledwo żyje i chyba przysługuje mi karetka i lekarz wiec z wielka łacha przyjęła zawiadomienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry..... hehe widze ze to ja stalam sie najwiekszym spiochem na allegro bo dopiero 15 minut temu oczka otworzyłam.. i obudziałam sie jak Guga w 30 tygodniu ;DDD jutro wizyta... juz sie doczekac nie moge...co do allegro to ja tez nałogowiec... wszystko z allegro hehehe.....
wspolczuje wam laseczki tych remontow... ja to przerabialam w lipcu ale delikatniej bylo bo za mna biegaja bym nic nie robila.... maz tak sobie do serca wzial slowa lekarza... ze ma o mnie dbac jak chce miec cale i zdrowe dziecko ze ja odkurzacza od 7 miesiecy nie dotykalam.... gotuje sprzatam ile moge ale te ciezsze rzeczy wymagajace jakiegos naciagania sie to on za mnie robi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie przestałam być fanką zakupów przez internet. Zadzwonił mi kurier że za 2h będzie z kuchnią i mam być w domu i uwaga - wnieść ją sobie!!! Albo kogoś sobie załatwić do wniesienia. Więc dzwonie do sklepu meblowego, firmy kurierskiej i wierzcie mi już nie jestem miła, kr..a co za chamstwo!!! Mąż będzie po 16 w domu ale kurier ma to w dupie bo on ma ułożoną trasę aż się poryczałam co mam po sąsiadach biegać szukać kogoś do pomocy?? Przecież ja tu za krótko mieszkam żeby kogoś znać na tyle..Powiedziałam że nie odbiorę przesyłki niech sobie z nią jedzie dalej pierd..e to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak Ulka prawo sie zmieniło ze powyzej 30 kg kurier nie wnosi paczki... moja wazyla 23 i tez nie chcial wniesc wiec zeszlam sama i taka zadyme pod blokiem mu zrobilam ze od razu grzecznnie zaniosl... dostawa jest pod wskazany adres a nie kilometr od bloku na parkingu i mam leciec bo jak pan stwierdzil ma opuznienie i spieszy sie i nie wniesie... poza ty wiekszosc firm ma chociaz zapis ze w przypadku paczek powyzejk 30 kg dostawa paczki nastepuje pod pierwsze drzwi budynku... czyli do klatki schodowej... i my tak wszystkie meble mielismy dostarczane....na zadaszony fragment klatki... chociaz ciebie wanilia i tak to nie ratuje bo sama tego nie wniesiesz... wiec albo meza sciagnac z pracy,.,.. albo po sasiadach przejsc... albo opcja ze nie ma cie w domu.... i oddzwonic do kuriera pozniej jak maz wroci.. ale ostrzegam bo czasem jest tak ze oni od razu odsylaja towar ;/ dlatego pytam co to za kurier bo mozna by bylo zobaczyc na stronie w regulaminie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
Witajcie,
ja dopiero wstalam, tak mnie zmoglo wczoraj o 22 i spalam chyba ponad 12 godzin 😁
guga czekamy na efekt 🙂
pammat - gratulacje udanego zakupu 🙂 tez jestem allegrocholiczka 🙂 zeszta i w kupowaniu i w sprzedawaniu 😁

ha ha a jednak jest wiekszy spioch niz ja;D brawo chloe;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdoberek 🙂
Pammat wózeczek wygląda elegancko 😉 i jednak wytrwałaś w postanowieniu i x-landera masz 😉
Ja też fanka Allegro, no mój mąż już mniej i codziennie się śmieje, że to Allegro sprzątnie z kuli ziemskiej 😁
Ja już po obiedzie - gyros z kurczaka, pieczone kartofelki i surówka z białej kapusty, dziś tak szybko, bo mój do pracy poszedł wcześniej.
Weronika zdrowiej bidulko 😘 ja też w kiepskiej formie, ale wyobrażam sobie jak Ty się musisz czuć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...