Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Pammat w takim razie nie ma się co zastanawiać... mi się taka sesja marzy... mnie nawet koleżanka namawia, ale to z profesjonalizmem nie ma nic wspólnego, ona nawet nie ma żadnego pomysłu 😞 jedyne o czym myśli to żeby namalować na brzuszku oczy i buzię 🤢 to ja jutro poproszę siostrzeńca, żeby namalował i potem sis mi walnie fotkę 😜
Jutro odwiedzę ukochaną teściową 😜 zażyczyłam sobie rosół z kaczki... więc pewnie nie będzie 😉
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam szanowne brzuchy wieczorową porą 🙂
U mnie total masakra bo brak mi słów żeby określić jak bardzo chce mi się spaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaać 😉
Zrobiłam wszystko co tylko było dzisiaj możliwe i w nagrodę objadłam się ciachem i "świeżynką" 🙂 No i pozwoliłam sobie na gazowane napoje ... co szklanka to inny heh 🙂 No jak małe dziecko się czułam 😉
Mało pasujące menu ale w ciąży można wszystko i chce się wszystkiego 🤪
Aaa i nie było tego w planie moim dzisiejszym ale z ojcem Kajetana dogadaliśmy się co do zakupu wózka i łóżeczka 🤪 Oczywiście to on kupuje ale ja wybierałam hehehe 🤪 🤪 🤪
Wózek to trawiasto zielony odpowiednik MUTSY, a łóżeczko "Żyrafka" firmy Klupś 🤪
Tak więc zaliczyłam kąpiel o zapachu borówki i spadam spać laseczki 😉
Muszę korzystać z chwili spokoju bo o dziwo Kajtek parę chwil temu sobie chyba usnął i mi też da zasnąć 🙂

Na jutro też mam "grube" plany ale zobaczymy z jakim nastawieniem wstanę 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot co to biustonaszy do karmienia to ja mialam trzy i to w zupelnosci wystarczy 🙂
novaM Dobrze, ze dogadalas sie z panem tata i ze kupi to co chcesz 😆 A tak wogole to nie przesadzaj z tymi pracami domowymi... Rozkladaj sobie na pare dni, wiem ze mozesz czuc sie pelna energii, ale mysl o malym, bo on tez moze sie przez ciebie meczyc 😉

No i ja tez spadam spac, a w weekend jak zwykle bylo nas tu malo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wam kochane jak się macie??? wiem głupio się pytam a już prawie wszystkie śpią. mi się drzemmło po 21 na 30 min i super się czuję więc w nocy pomimo tego że spać nie będę to troszkę się wypoczęło. dziękuję ci KATIJA za odpowiedź czyli to już normalne. miłej nocki życzę wszystkim brzuszkom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wam kochane jak się macie??? wiem głupio się pytam a już prawie wszystkie śpią. mi się drzemmło po 21 na 30 min i super się czuję więc w nocy pomimo tego że spać nie będę to troszkę się wypoczęło. dziękuję ci KATIJA za odpowiedź czyli to już normalne. miłej nocki życzę wszystkim brzuszkom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikogo nadal nie ma to na pewno już wszyscy śpią ja już chce rano nie lubię nocy teraz ponieważ nie mogę spać ciągłe sikanie to po co spać i na dodatek strach przed skurczami łydek bo od 2 dni zaczęły mnie łapać masakra!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja nie spie Holi busuje w necie w sparawach zakupowych i po prostu zakopuje sie w tych stronach.
O nocy tez wole nie myslec 😜
Zauwazylam, ze w ciagu dnia mam kilka razy bole podbrzusza, typowo-okresowo. Nie sa one bardzo siln, ale odczuwalne i powoduja dyskomfort. a najczesciej pojawiaja sie kiedy leze i to chyba na lewym boku. 🤢 Mam nadzieje ze to tylko jakies maciczne przygotowania 🤨

Milych snow spiochy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was kochane brzuszki!!!! Ja już nie śpię od 8 ale jakoś teraz weszłam na brzuszka dopiero!!! śniadanko zjedzone a potem do teściowej na obiadek!!!! Niedziela zapewne będzie nudna i w ogóle jest zimno brrrr!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laseczki....

Guga dzisiaj jedzie na WIOCHE - w dosłownym tego słowa znaczeniu 😜
Znajomi zaprosili nas bo Mają tam jakiś odpust czy coś w tym rodzaju ... za 10zl jesz i pijesz ile wlezie plus loteria z nagrodami hahahahaha , wiec kusząca propozycja jak dla mnie 🙃

Miłej niedzieli wszystkim...3 majcie sie !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Czesc laseczki....

Guga dzisiaj jedzie na WIOCHE - w dosłownym tego słowa znaczeniu 😜
Znajomi zaprosili nas bo Mają tam jakiś odpust czy coś w tym rodzaju ... za 10zl jesz i pijesz ile wlezie plus loteria z nagrodami hahahahaha , wiec kusząca propozycja jak dla mnie 🙃

Miłej niedzieli wszystkim...3 majcie sie !!!


to ciekawa niedziela Ci się kochana zapowiada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki 🙂
ja wpadam tylko na moment zycze wam milej niedzieli 🙂 u mnie poki co wszystko ok 🙂 tylko te nocne pobudki czasem az dziwne przebudze sie bez przyczyny a ja raczej ze spiochów poleże napije sie wody no i czasem pozniej trudno usnąć ale z tego co widze to nie tylko ja mam nieprzespane noce ...... moje drogie brzuszki 🙂

ale tłumacze sobie że mały przyzwyczaja mamusie do pobudek 🙂 taki juz nasz los 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
Witam dziewczynki 🙂
ja wpadam tylko na moment zycze wam milej niedzieli 🙂 u mnie poki co wszystko ok 🙂 tylko te nocne pobudki czasem az dziwne przebudze sie bez przyczyny a ja raczej ze spiochów poleże napije sie wody no i czasem pozniej trudno usnąć ale z tego co widze to nie tylko ja mam nieprzespane noce ...... moje drogie brzuszki 🙂

ale tłumacze sobie że mały przyzwyczaja mamusie do pobudek 🙂 taki juz nasz los 🙂

mam tak samo, spich ze mnie byl zawsze a tu potrafie sie obudzic o 4, 5 i nie moge zasnac juz... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was Brzuszki,
ja dziś robie przekładanki w szafach żeby zrobić miejsce na rzeczy z komody w której wyląduje maluszkowe pranie. Nie za bardzo efektywna ta moja praca ale ostatecznie jest niedziela 😉 W nocy sąsiedzi zrobili imprezę - odsypiałam do 10 prawie, jak ich spotkam to nie wytrzymam i chyba coś powiem...Jak się robi w domu dyskotekę to wypadałoby przynajmniej uprzedzić sąsiadów 😠
novaM super że możesz zamówić wózek i łóżeczko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helołłłłłłłłł 🤪
Pobudka dzisiaj standard koło 6:00 -> Bondusia oczywiście 😉
Dostała "kopa" i sama na dwór poszła bo z rana u mnie biało wszędzie było 😮
Przygotowałam psom miski i w planach miałam dalsze leżakowanie ale postanowiłam napalić w piecu żeby się reszcie "miło i ciepło wstawało" 🤪
Później była podwójna herbatka z miodem i cytryną no i nie było sensu się już kłaść bo mały karuzelę mi w brzuchu robił 🤪
Zdążyłam dzisiaj już poprasować wczorajsze pranie i skończyłam malować regał 🤪 🤪 🤪
Aaa no i obiad też zrobiłam heh masakra jakaś , że w weekend mi się tak chce wszystko robić 😜

Marika -> życzę udanej wizyty i samych dobrych wiadomości 🙂

Guga -> heh odpusty są całkiem, całkiem 😉 Ja też tutaj byłam pierwszy raz odkąd na wiosce mieszkam i te stragany, i te zabawki, i te wieśniaki hehehe szok 🤪

Beata & Wanilia -> nio jestem happy bardzo bo jak na razie tylko ciuszki zbierałam, a tutaj dziewczyny już całe pokoiki mają 😉

Co do wstawania to w nocy mnie nie męczy bo późno się kładę i toaletę przed samym spaniem zaliczyć muszę 😜 No i nie piję zbyt dużo na noc bo pewnie też bym miała tak jak Wy 😉

Pammat -> fajnie Ci się niedziela zapowiada 🙂 Ważne, że ze swoim 😉

A co do tych wszystkich innych grudnióweczek to ja też jak na tabelkę patrzę to się zastanawiam co jest grane 🤨
Oby tylko brak czasu powodował ich nieobecność 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
a u mnie niedziela przebiega leniwie: komputer, tv, rozmowa z mężem 🙂
niedługo będę jechała po koleżankę, która zostaje u mnie na noc 🙂 oj, nagadamy się na pewno 🙂 🙂 🙂


Oj tez bym chciala kolezanke z Polski na noc, albo Pati, albo Gale, albo Ole 🤨
a u mnie dosc mobilnie dzis, ciagle cos ukladam, przekladam, myje, piore....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...