Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kurde laski piszecie o tych sprawach urzedowych i zdalam sobie sprawe, ze jestem zielona w tej kwestii jak szczypior na wiosne 🤔
Guga pewnie biedactwo sie tam zamartwia. Ale jej mala Emma nie ma wcale takiej malej wagi zdaje mi sie, wiec trzeba liczyc, ze silna bedzie dziewczynka i bez problemu poradzi sobie na nowym swiecie 🙂 ->tego jej zycze!!!
A u mnie cisza. Pospalam. Wpadl maz, na to Malutka oczywiscie sie zbudzila i zaczela wierzgac.
Dostalam wyniki. Nie ma paciorkowca!!!! 😆 -> to najwazniejsze.
Ale jest candida albicans - phhii wizyty juz nie mam, z reszta wydaje mi, ze troche juz pozno na wytepienie dziadostwa, bo z tego co pamietam, to ostatnim razem jakies 3 tygodnie leki przyjmowalam. 🤔
Morfologia krwi w normie... choc widze, ze znowu hemoglobina zanizona 11,8g/100ml, hematokryt - 36,8% na 37-47 wymagane. I jeszcze te bajeczne skroty T.C.M.H , C.C.M.H tez lekko zanizone.
Nie wiem czy takimi wynikami sie martwic czy byc spokojnym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Papierzyska grrr temat rzeka 😠
Tym akurat najmniej się martwię, bo "moje" kadry przyzwyczaiły mnie jako kierownika co ma pod sobą jeszcze kilkoro pracowników, że same o wszystko dbają i przypominają o terminowości i prawidłowości wypełnianych papierków 🤪
Co do tego RMUA tylko się przypominać muszę ale to pikuś bo tak jak już któraś napisała mamy chody jako ciężarne i udowodnienie ubezpieczenia (jeśli takowe posiadamy) to akurat najmniejszy problem 🙂

Agami a wyobraź sobie, że kompa wyłączyłam kawałek przed 24:00 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Papierzyska grrr temat rzeka 😠
Tym akurat najmniej się martwię, bo "moje" kadry przyzwyczaiły mnie jako kierownika co ma pod sobą jeszcze kilkoro pracowników, że same o wszystko dbają i przypominają o terminowości i prawidłowości wypełnianych papierków 🤪
Co do tego RMUA tylko się przypominać muszę ale to pikuś bo tak jak już któraś napisała mamy chody jako ciężarne i udowodnienie ubezpieczenia (jeśli takowe posiadamy) to akurat najmniejszy problem 🙂

Agami a wyobraź sobie, że kompa wyłączyłam kawałek przed 24:00 😜

nie ktoras a ja ;Dhehe ehhh nie uwierzycie ale ja nadal w pizamie w wyrku ale mam mega lenia ;p
sloneczko idziesz dzis na szkole rodzenia??? dzis jak dobrze spisalam plan zajec jest spotkanie z poloznikiem odnosnie CC wiec chyba warto...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Agami napisał(a):
jejq patrze ze jutro zaczynam nam sie 38 tydzien 🙂)) meliska ty tez co?? no i guga jutro tez 38 zaczyna....

🤪 🤪 🤪

jak taka mine mialas tez na life hehe to twoja mina byla z seri bezcennych ;D ale jak to mowi moj lekarz ciaza juz donoszona ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
becikowe mają usunąć i mają dostawac tylko rodziny co zyją za 2000 tys miesiecznie.. ci co wiecej zarabiają nie potrzebują tych pieniedzy Taki gnój sie robi..


Olać swedzenie... od kiedy maja zabrac to becikowe? Moze my sie jeszcze załapiemy do konca roku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, ja po wizycie u poloznej. Wniki krew+mocz+czystosc pochwy wszystko super, wiec jestem happy 😁 Wizyta za dwa tyg. 29 listopada i mam tylko do zrobienia badanie og. moczu.
Zapisalam sie na porod rodzinny, bo u nas jak sie chce to trzeba isc do ordynatora i on wyraza zgode jak wszystko jest ok.
Co do mojej wagi to od ostatnie wizyty tez nic nie przytylam, a w sumie mam +3,5 kg wiec nie za duzo, ale jest ok, mniej do zrzucenia po porodzie 🙂
Trzymam nadal kciki za dziewczyny i czekam na dobre wiesci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Witam, ja po wizycie u poloznej. Wniki krew+mocz+czystosc pochwy wszystko super, wiec jestem happy 😁 Wizyta za dwa tyg. 29 listopada i mam tylko do zrobienia badanie og. moczu.
Zapisalam sie na porod rodzinny, bo u nas jak sie chce to trzeba isc do ordynatora i on wyraza zgode jak wszystko jest ok.
Co do mojej wagi to od ostatnie wizyty tez nic nie przytylam, a w sumie mam +3,5 kg wiec nie za duzo, ale jest ok, mniej do zrzucenia po porodzie 🙂
Trzymam nadal kciki za dziewczyny i czekam na dobre wiesci 🙂


tylko 3,5 kilo???????? malutko 😉 ale Ci dobrze.

ja mam 8.5kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
felunia napisał(a):
pammat napisał(a):
becikowe mają usunąć i mają dostawac tylko rodziny co zyją za 2000 tys miesiecznie.. ci co wiecej zarabiają nie potrzebują tych pieniedzy Taki gnój sie robi..


Olać swedzenie... od kiedy maja zabrac to becikowe? Moze my sie jeszcze załapiemy do konca roku?


W koncu jest kryzys 🤔
Ale jest tez prawda, ze niektorzy nie potrzebuja tych pieniedzy, ale z chciwosci i "mi sie nalezy" pobieraja. Polske na to nie stac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
meliska napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
zaczynam sie troche wkurzac. 29 paxdziernika zamowilam u typiary na allegro literki drewniane na sciane z imieniem.Nie dostalam ich do dzisiaj,a jak jej napisalam maila kiedy je w koncu wysle, to mi odpisala "jak beda gotowe" 😮 no kurde, odpowiedz jak dla idioty. poczekam jeszcze chwile, ale bez przesady, mam miesiac czekac moze...

Masz na myśli te literki co kiedyś linka do nich podawałaś??? To daj znać jak dostaniesz i wrzuć jakieś foto, bo też się na nie napaliłam 😉


Hihi Meliska jak chcesz na czas dostać to z tego co Aniqa pisze to zamów już teraz w ciemno bo nie wiadomo czy do stycznia Ci zrobią 😜

A mnie Aniqa zainspirowała i poszłam do rzeźbiarza i imię Kajetana mi na w pół obrobionej desce zrobi ale taki ażurowy, tzn, że literki będą na wpół wycięte...cholercia nie wiem jak to wytłumaczyć 🤢...no że między nimi ścianę będzie widać nooo heh 😜


no wlaswnie o tych pisałam. juz sie niecierpliwie sama, jak one w realu wygladaja.
Nova fajowy pomysł, chyba wiem o co ci chodzi. pewnie pieknie beda wygladaly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
dorianna napisał(a):
Witam, ja po wizycie u poloznej. Wniki krew+mocz+czystosc pochwy wszystko super, wiec jestem happy 😁 Wizyta za dwa tyg. 29 listopada i mam tylko do zrobienia badanie og. moczu.
Zapisalam sie na porod rodzinny, bo u nas jak sie chce to trzeba isc do ordynatora i on wyraza zgode jak wszystko jest ok.
Co do mojej wagi to od ostatnie wizyty tez nic nie przytylam, a w sumie mam +3,5 kg wiec nie za duzo, ale jest ok, mniej do zrzucenia po porodzie 🙂
Trzymam nadal kciki za dziewczyny i czekam na dobre wiesci 🙂


tylko 3,5 kilo???????? malutko 😉 ale Ci dobrze.

ja mam 8.5kg


jak was czytam to .... 3,5 8,5 ja mam teraz 17 kg na plusie... jak wy to dziewczyny robicie????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
felunia napisał(a):
pammat napisał(a):
becikowe mają usunąć i mają dostawac tylko rodziny co zyją za 2000 tys miesiecznie.. ci co wiecej zarabiają nie potrzebują tych pieniedzy Taki gnój sie robi..


Olać swedzenie... od kiedy maja zabrac to becikowe? Moze my sie jeszcze załapiemy do konca roku?


W koncu jest kryzys 🤔
Ale jest tez prawda, ze niektorzy nie potrzebuja tych pieniedzy, ale z chciwosci i "mi sie nalezy" pobieraja. Polske na to nie stac...


no ja z KRUSu jeszcze za urodzenie dziecka dostanę ok 2900zł... ale należy mi się. bo tak to nic nie dostaję, no "prawie nic". bo odkąd jestem na zwolnieniu, czyli od połowy sierpnia to płacą mi 10zł za każdy dzień zwolnienia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
felunia napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
dorianna napisał(a):
Witam, ja po wizycie u poloznej. Wniki krew+mocz+czystosc pochwy wszystko super, wiec jestem happy 😁 Wizyta za dwa tyg. 29 listopada i mam tylko do zrobienia badanie og. moczu.
Zapisalam sie na porod rodzinny, bo u nas jak sie chce to trzeba isc do ordynatora i on wyraza zgode jak wszystko jest ok.
Co do mojej wagi to od ostatnie wizyty tez nic nie przytylam, a w sumie mam +3,5 kg wiec nie za duzo, ale jest ok, mniej do zrzucenia po porodzie 🙂
Trzymam nadal kciki za dziewczyny i czekam na dobre wiesci 🙂


tylko 3,5 kilo???????? malutko 😉 ale Ci dobrze.

ja mam 8.5kg


jak was czytam to .... 3,5 8,5 ja mam teraz 17 kg na plusie... jak wy to dziewczyny robicie????


ja teraz przez ostatnie 2 tygodnie schudłam nawet 1 kilogram. a dzidziuś urósł o 400gram 🙂 więc wszystko ok. ja miewam teraz zgagę popołudniu i wieczorem i staram się nie obżerać na noc, ostatni posiłek ok 17-18. potem jakieś przegryzki typu jabłko, jakiś owoc 😁 ale szczerze to jem sporo... ale widocznie Mały mi wszystko zabiera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
felunia napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
dorianna napisał(a):
Witam, ja po wizycie u poloznej. Wniki krew+mocz+czystosc pochwy wszystko super, wiec jestem happy 😁 Wizyta za dwa tyg. 29 listopada i mam tylko do zrobienia badanie og. moczu.
Zapisalam sie na porod rodzinny, bo u nas jak sie chce to trzeba isc do ordynatora i on wyraza zgode jak wszystko jest ok.
Co do mojej wagi to od ostatnie wizyty tez nic nie przytylam, a w sumie mam +3,5 kg wiec nie za duzo, ale jest ok, mniej do zrzucenia po porodzie 🙂
Trzymam nadal kciki za dziewczyny i czekam na dobre wiesci 🙂


tylko 3,5 kilo???????? malutko 😉 ale Ci dobrze.

ja mam 8.5kg


jak was czytam to .... 3,5 8,5 ja mam teraz 17 kg na plusie... jak wy to dziewczyny robicie????


ja teraz przez ostatnie 2 tygodnie schudłam nawet 1 kilogram. a dzidziuś urósł o 400gram 🙂 więc wszystko ok. ja miewam teraz zgagę popołudniu i wieczorem i staram się nie obżerać na noc, ostatni posiłek ok 17-18. potem jakieś przegryzki typu jabłko, jakiś owoc 😁 ale szczerze to jem sporo... ale widocznie Mały mi wszystko zabiera 🙂


Ja do szczupłych nigdy nie nalezalam, zawsze mialam nadwage wieksza lub mniejsza... a teraz sobie pozwalam to i kilogramy leca na +. Co do jedzenia wieczorem, tez mam problem wielkiej zgagi i staram sie nie jesc wieczorem i nie lezac zbyt płasko bo wtedy jest jeszcze gorzej. Ktos mi tu na forum polecił picie wody i pomaga (wczesniej pilam mleko i jadłam jabłka, a reni w ogole nie pomagalo).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
felunia napisał(a):
uuuu... to jednak ten Krus nie taka kraina miodem i mlekiem płynaca... widze ze krus oplaca sie przy pleceniu składek, ale kiedy tzreba cos od krusu to wielka lipa


no dokładnie... więc Ci którzy najeżdżają na rolników bo mają wszystko za psie pieniądze to nie mają racji... bo jeszcze warunek, żeby wypłacili kasę za zwolnienie musi być przynajmniej 30 dni... czyli jak taki rolnik zachoruje na zapalenie płuc, leży w łózku 21 dni, zwolnienie na to ma, pracować w polu nie może to i tak nawet tych 210zł za to nie dostanie, bo to krócej niż 30 dni.... a max to 180 dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
felunia napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
felunia napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
dorianna napisał(a):
Witam, ja po wizycie u poloznej. Wniki krew+mocz+czystosc pochwy wszystko super, wiec jestem happy 😁 Wizyta za dwa tyg. 29 listopada i mam tylko do zrobienia badanie og. moczu.
Zapisalam sie na porod rodzinny, bo u nas jak sie chce to trzeba isc do ordynatora i on wyraza zgode jak wszystko jest ok.
Co do mojej wagi to od ostatnie wizyty tez nic nie przytylam, a w sumie mam +3,5 kg wiec nie za duzo, ale jest ok, mniej do zrzucenia po porodzie 🙂
Trzymam nadal kciki za dziewczyny i czekam na dobre wiesci 🙂


tylko 3,5 kilo???????? malutko 😉 ale Ci dobrze.

ja mam 8.5kg


jak was czytam to .... 3,5 8,5 ja mam teraz 17 kg na plusie... jak wy to dziewczyny robicie????


ja teraz przez ostatnie 2 tygodnie schudłam nawet 1 kilogram. a dzidziuś urósł o 400gram 🙂 więc wszystko ok. ja miewam teraz zgagę popołudniu i wieczorem i staram się nie obżerać na noc, ostatni posiłek ok 17-18. potem jakieś przegryzki typu jabłko, jakiś owoc 😁 ale szczerze to jem sporo... ale widocznie Mały mi wszystko zabiera 🙂


Ja do szczupłych nigdy nie nalezalam, zawsze mialam nadwage wieksza lub mniejsza... a teraz sobie pozwalam to i kilogramy leca na +. Co do jedzenia wieczorem, tez mam problem wielkiej zgagi i staram sie nie jesc wieczorem i nie lezac zbyt płasko bo wtedy jest jeszcze gorzej. Ktos mi tu na forum polecił picie wody i pomaga (wczesniej pilam mleko i jadłam jabłka, a reni w ogole nie pomagalo).


ja do szczupłych też nie należę, o tak normalnie wyglądam 🙂 a jeśli chodzi o leki to w czasie ciąży na samym początku byłam przeziębiona i tempereaturę miałam i wtedy coś wziełam. a tak to (odpukać) nic - na zgagę też nic 🙂 mleko lub woda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):


nie uwierzycie ale ja nadal w pizamie w wyrku ale mam mega lenia ;p
sloneczko idziesz dzis na szkole rodzenia??? dzis jak dobrze spisalam plan zajec jest spotkanie z poloznikiem odnosnie CC wiec chyba warto...

a myślałam, że tylko ja takiego lenia mam... nie dość, że w piżamie to na dodatek nie mam najmniejszej ochoty zmieniać tego stanu 😜
a i ja też dziś mam szkołę rodzenia, więc jednak będę musiała wygrzebać się z betów 😠 i muszę to zrobić przed 15, bo mąż wraca z pracy... żeby siary nie było 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...