Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
justi699 napisał(a):
Katju mówisz że macica może być rozleniwiona heh trzeba by ją pobudzić. Niestety 15 mój M wyjeżdża do pracy i wraca 31 tak więc nie będzie mi miał kto pobudzać 😁 😁. Jak to przetrwać te czekanie na poród i święta bez wsparcia.

Lekko na pewno nie bedzie, ale nie jestes tu sam, bo sa dziewczyny w podobnej do ciebie sytuacji...

Wiem Doriana że nie ja jedna sama i jakoś nie chce się zagłębiać w to bo nauczona jestem radzenia sobie samej. Mam przy sobie 9 letnią krzykaczkę Sarę tak więc nie jest źle. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
Ilekroc wchodze na forum pojawia mi sie baner, ktory bardzo mnie denerwuje. Pisze na nim: " Kochana Barbara milo nam ze jestes na brzuszkowym portalu. Poniewaz juz JESTES MAMA robimy dla Ciebie Barbaro portal dla mamusiek." Ja jeszcze nie jestem Mama !!! I takie reklamy wcale mnie nie bawia tylko denerwuja 😠 ide sie wykapac moze to cos da i wygoni w koncu Flora z brzucha. Kolorowych snow wszystkim zycze 😁


Ale ta reklama sie uwidacznia nawet jak jestes w piatym tyodniu... ale rozumiem,ze teraz jest dla Ciebie specjalnie drazliwa. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
pammat napisał(a):
NORMALNIE JEST TU NUDNO i jestem zła bo nie ma tu z kim pisać 😁 😠

Hahaha Pam trzeba było -> puścić to bym big come back na brzucha zrobiła 😜
Olka do wanny poszła...a po niej moja kolej...
Muszę się dzisiaj szybciej ogarnąć bo jutro z rana do kościoła muszę iść 🤢 ...bo po mszy jest spotkanie dla rodziców dzieci "komunijnych"...echhh wszystko byłoby ok gdyby ten ksiądz się streszczał,a on potrafi mszę ponad godzinę prowadzić grrrrr 😠 😠 😠

No moj maly tez w wannie juz siedzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski....wpadłam tylko na chwilke bo juz jestem gotowa do spania....no...oczu nie róbcie bo też bedziecie z kurami chodzic spać!!! 🙃

Gugi obserwacja....

Hormony po porodzie są w wiekszej rozsypce niż w najwiekszym popieprzeniu w ciąży.... 😮
A reszte możecie sobie same dopowiedzieć 🤢

Sweetaśnych snów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Laski....wpadłam tylko na chwilke bo juz jestem gotowa do spania....no...oczu nie róbcie bo też bedziecie z kurami chodzic spać!!! 🙃Gugi obserwacja....

Hormony po porodzie są w wiekszej rozsypce niż w najwiekszym popieprzeniu w ciąży.... 😮
A reszte możecie sobie same dopowiedzieć 🤢

Sweetaśnych snów


W takim razie ja pociesze sie jeszcze moimi hormonami 🙃
Zeby szybko Ci Guga te hormoniska sie unormowaly!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Ilekroc wchodze na forum pojawia mi sie baner, ktory bardzo mnie denerwuje. Pisze na nim: " Kochana Barbara milo nam ze jestes na brzuszkowym portalu. Poniewaz juz JESTES MAMA robimy dla Ciebie Barbaro portal dla mamusiek." Ja jeszcze nie jestem Mama !!! I takie reklamy wcale mnie nie bawia tylko denerwuja 😠 ide sie wykapac moze to cos da i wygoni w koncu Flora z brzucha. Kolorowych snow wszystkim zycze 😁


Ale ta reklama sie uwidacznia nawet jak jestes w piatym tyodniu... ale rozumiem,ze teraz jest dla Ciebie specjalnie drazliwa. 🤢

Wczesniej nigdy takiej reklamy nie widzialam, ale zauwazylam ze jak zmienilam date na pozniejsza to zniknela 🙂 wiec juz jakos mi z tym lepiej. W pokoju jestem teraz z laska ktora tez jest na wywolaniu, ale pozniejsze "stadium". Dzis miala podlaczana oksytocyne i dostala skurczy, ale niestety szyjka sie jej nie otworzyla. No i niestety dalej musi czekac :-( A kolezanka z ktora bylam od poczatku w pokoju dzis tez miala oksytocyne i urodzila. Niestety przez cesarke bo malemu spadalo cisnienie i bylo zbyt duzo ryzyko zeby probowac droga naturalna raz jeszcze. Ale ma juz swoj skarb na swiecie :-)
Wlasnie mam pytanko do tych ktore planuja porody rodzinne. Czy chcecie zeby Maz wasz filmowal porod? Pytam bo wlasnie od tej kolezanki maz przyniosl kamere i krecil cala akcje. Mi sie to wydaje troche chore.... Nigdy nie chcialabym zeby porod mojego dziecka byl na filmie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka cos na pobudzenie Florka i w ogole calego ukladu rodnego 😆

[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/38053110150427719908236.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/6518/38053110150427719908236.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]][/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
hej... ja sie tylko witam...nie nadrobie was bo nie jestem w stanie.... 200 stron w 5 dni no ładnie ładnie laski 🙂 nas dzisiaj wypuscili do domku... Kubus juz wykapany najedzony spi s woim nowym lozeczku 😉 pozdrawiam Was...


Witaj Agami 😘 witaj Kubusiu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
hej... ja sie tylko witam...nie nadrobie was bo nie jestem w stanie.... 200 stron w 5 dni no ładnie ładnie laski 🙂 nas dzisiaj wypuscili do domku... Kubus juz wykapany najedzony spi s woim nowym lozeczku 😉 pozdrawiam Was...


Ja czytam ostatnio tylko NovaFm ☺️ w koncu tu pojawiają sie najważniejsze wiadomości 🙂
Miłej pierwszej nocki w domu Wam zyczymy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
no 4 noce w szpitalu nie przespalam bo maly plakal cale noc.. caly dzien spi i w nocy arie koncertowe... w sumie przez 4 dni spalam moze z 5 godzin wiec uciekam... dzis mama jest u mnie wiec mi sie misiakiem obiecali zajac z mezem;D

Kolorowych snow 🙂 i spokojnej nocki w domku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki, właśnie wróciliśmy od znajomych i idę się zaraz wykąpać, ogolić, umyć głowę etc. bo cały dzień mam skurcze... rzadko bo rzadko ale są. a teraz wieczorem nawet trochę częściej. ale to jeszcze nie często jak na poród. ale i tak wolę być przyszykowana w razie czego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Ilekroc wchodze na forum pojawia mi sie baner, ktory bardzo mnie denerwuje. Pisze na nim: " Kochana Barbara milo nam ze jestes na brzuszkowym portalu. Poniewaz juz JESTES MAMA robimy dla Ciebie Barbaro portal dla mamusiek." Ja jeszcze nie jestem Mama !!! I takie reklamy wcale mnie nie bawia tylko denerwuja 😠 ide sie wykapac moze to cos da i wygoni w koncu Flora z brzucha. Kolorowych snow wszystkim zycze 😁


Ale ta reklama sie uwidacznia nawet jak jestes w piatym tyodniu... ale rozumiem,ze teraz jest dla Ciebie specjalnie drazliwa. 🤢

Wczesniej nigdy takiej reklamy nie widzialam, ale zauwazylam ze jak zmienilam date na pozniejsza to zniknela 🙂 wiec juz jakos mi z tym lepiej. W pokoju jestem teraz z laska ktora tez jest na wywolaniu, ale pozniejsze "stadium". Dzis miala podlaczana oksytocyne i dostala skurczy, ale niestety szyjka sie jej nie otworzyla. No i niestety dalej musi czekac :-( A kolezanka z ktora bylam od poczatku w pokoju dzis tez miala oksytocyne i urodzila. Niestety przez cesarke bo malemu spadalo cisnienie i bylo zbyt duzo ryzyko zeby probowac droga naturalna raz jeszcze. Ale ma juz swoj skarb na swiecie :-)
Wlasnie mam pytanko do tych ktore planuja porody rodzinne. Czy chcecie zeby Maz wasz filmowal porod? Pytam bo wlasnie od tej kolezanki maz przyniosl kamere i krecil cala akcje. Mi sie to wydaje troche chore.... Nigdy nie chcialabym zeby porod mojego dziecka byl na filmie.

Ja tak samo 😮 Nigdy bym nie chciala zebu moj maz zajmowal sie czyms innym jak mna podczas porodu, juz nie mowiac o filmie, bo nikt nie wie jak porod bedzie przebiegal i potem cala rodzinka by chciala ogladac 🤢 Glupi pomysl 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
hej... ja sie tylko witam...nie nadrobie was bo nie jestem w stanie.... 200 stron w 5 dni no ładnie ładnie laski 🙂 nas dzisiaj wypuscili do domku... Kubus juz wykapany najedzony spi s woim nowym lozeczku 😉 pozdrawiam Was...

Witaj 😆 Fajnie, ze juz w domku jestescie, bo nie ma to jak u siebie 🙂
Spokojnej nocki waszej dwujeczce zycze, zeby malutki dal ci troche pospac 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Ilekroc wchodze na forum pojawia mi sie baner, ktory bardzo mnie denerwuje. Pisze na nim: " Kochana Barbara milo nam ze jestes na brzuszkowym portalu. Poniewaz juz JESTES MAMA robimy dla Ciebie Barbaro portal dla mamusiek." Ja jeszcze nie jestem Mama !!! I takie reklamy wcale mnie nie bawia tylko denerwuja 😠 ide sie wykapac moze to cos da i wygoni w koncu Flora z brzucha. Kolorowych snow wszystkim zycze 😁


Ale ta reklama sie uwidacznia nawet jak jestes w piatym tyodniu... ale rozumiem,ze teraz jest dla Ciebie specjalnie drazliwa. 🤢

Wczesniej nigdy takiej reklamy nie widzialam, ale zauwazylam ze jak zmienilam date na pozniejsza to zniknela 🙂 wiec juz jakos mi z tym lepiej. W pokoju jestem teraz z laska ktora tez jest na wywolaniu, ale pozniejsze "stadium". Dzis miala podlaczana oksytocyne i dostala skurczy, ale niestety szyjka sie jej nie otworzyla. No i niestety dalej musi czekac :-( A kolezanka z ktora bylam od poczatku w pokoju dzis tez miala oksytocyne i urodzila. Niestety przez cesarke bo malemu spadalo cisnienie i bylo zbyt duzo ryzyko zeby probowac droga naturalna raz jeszcze. Ale ma juz swoj skarb na swiecie :-)
Wlasnie mam pytanko do tych ktore planuja porody rodzinne. Czy chcecie zeby Maz wasz filmowal porod? Pytam bo wlasnie od tej kolezanki maz przyniosl kamere i krecil cala akcje. Mi sie to wydaje troche chore.... Nigdy nie chcialabym zeby porod mojego dziecka byl na filmie.

Ja tak samo 😮 Nigdy bym nie chciala zebu moj maz zajmowal sie czyms innym jak mna podczas porodu, juz nie mowiac o filmie, bo nikt nie wie jak porod bedzie przebiegal i potem cala rodzinka by chciala ogladac 🤢 Glupi pomysl 🤢


też uważam, że głupi poród. chcemy rodzić razem ale on ma tam być po to, żeby mnie wspierać, a nie mnie nagrywać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ DZIEWCZYNKI.JA DOPIERO TERAZ OSPALIŁAM KOMPA-BARDZO ZAJĘTY DZIEŃ BYŁ...GONITWA PO PAMPERSY,BRAKUJĄCE RZECZY POKUPIŁAM NO I BYŁAM U MOJEGO LEKARZA.PO WIZYCIE JUZ JESTEM .POPROSIŁAM LEKARZA O SPRAWDZENIE MOJEJ SZYJKI BO PO WCZORAJSZYM DNIU I NOCY MIAŁAM JAKBY SKURCZE CO 2 GODZ -ALE ROZWARCIA NIE MAM.ALE TERAZ MAM STRES.BO WRÓCIŁAM DO DOMU I BYŁAM W KIBELKU I ZACZEŁAM PLAMIC NA BRĄZOWO 😞 CO MAM ROBIC????????BO NIEWIEM???? NA PEWNO TO PO BADANIU BO RANO NIC TAKIEGO NIE MIAŁAM A TERAZ 2 GODZ.PO TYM ZACZEŁO SIE TAK PASKUDIE LAĆ BRĄZOWE.RADZCIE CO TO I CZY JECHAC DO SZPITALA????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moj maly tak na wieczor zaczal szalec, ze chyba mi bokiem wyjdzie 😁

aaagaaa jak masz juz jakies skurcze, nawet nieregularne to juz sie zaczelo i mozesz byc gotowa na najblizsze dni, bo tak bywa, ze sie tak spokojnie wszystko rozwija.
Moja kuzynka miala tak z dwoma ciazami, ze jak dostala takich pierwszych, pojedynczych skurczy to po dwoch dniach urodzila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CANDYNS spokojnie tylko cie za mocno przeorali 😎 do jutra przejdzie na pewno 🙂
Agami witaj i spokojnej przespanej nocki życzę 🙂
boże jak mi się nudzi brzuch się napina cały czas jak ja mam ją z niego wywalić 🤢 kuźwa na bank jak na złość nie wyjdzie 🥴 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
CANDYNS spokojnie tylko cie za mocno przeorali 😎 do jutra przejdzie na pewno 🙂
Agami witaj i spokojnej przespanej nocki życzę 🙂
boże jak mi się nudzi brzuch się napina cały czas jak ja mam ją z niego wywalić 🤢 kuźwa na bank jak na złość nie wyjdzie 🥴 😞


Pammat przeciez kiedys wyjdzie 🙂 No nie ma porodow na zyczenie i chyba lepiej wrzucic na luz, tym bardziej jak nie jest to przeterminowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CANDYNS napisał(a):
HEJ DZIEWCZYNKI.JA DOPIERO TERAZ OSPALIŁAM KOMPA-BARDZO ZAJĘTY DZIEŃ BYŁ...GONITWA PO PAMPERSY,BRAKUJĄCE RZECZY POKUPIŁAM NO I BYŁAM U MOJEGO LEKARZA.PO WIZYCIE JUZ JESTEM .POPROSIŁAM LEKARZA O SPRAWDZENIE MOJEJ SZYJKI BO PO WCZORAJSZYM DNIU I NOCY MIAŁAM JAKBY SKURCZE CO 2 GODZ -ALE ROZWARCIA NIE MAM.ALE TERAZ MAM STRES.BO WRÓCIŁAM DO DOMU I BYŁAM W KIBELKU I ZACZEŁAM PLAMIC NA BRĄZOWO 😞 CO MAM ROBIC????????BO NIEWIEM???? NA PEWNO TO PO BADANIU BO RANO NIC TAKIEGO NIE MIAŁAM A TERAZ 2 GODZ.PO TYM ZACZEŁO SIE TAK PASKUDIE LAĆ BRĄZOWE.RADZCIE CO TO I CZY JECHAC DO SZPITALA????

Spokojnie, nic zlego sie nie dzieje, to juz 38 tydz, wiec dzidzia donoszona, jak bardzo sie martwisz to jedz na izbe, ale ja radzilabym poczekac do jutra. Jesli nie krwawisz, ani wody ci nie odchodza i nie masz regularnych skurczy i dzidzia sie rusza to bez obaw. A to brazowe plamienie to moze byc od poruszenia szyjki i powinno minac... Tylko sie nie stresuj, wez sobie kapiel i sie poloz, odprez, a wszystko bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA PIERDZIELE ALE MAM CYKORA 😞 NORMALNIE NOGI MI SIĘ TRZESĄ JAK GALARETA W SUMIE TO JAK MI "PALUCHA WSADZIŁ DOKTOREK TO AZ ZAKWIICZAŁAM TAK NIEPRZYJEMNIE.....I PIERWSZY RAZ MAM TAKIE PLAMIENIE BRUNATNE...CZY ON MI TEGO "CZOPA "PORUSZYŁ CZY CO TO SIE STAŁO????PANIKI ZNOWU DOSTAJE!!!!MAŁY SIE RUSZA ,I TAK MNIE RWIE W "DUPIE" DZIWNIE.....A CO JAK SIE POJAWI KREW?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...