Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
CANDYNS napisał(a):

JAK PANIE DZIS SPĘDZAJĄ DZIEŃ?JAKIEŚ SPECJALNE PLANY?
ZNACZY CHLOE NIE MUSI PISAĆ 😜BO WIEMY ŻE ONA TO BIDUSIA MUSI LEŻEĆ JAK PLACEK 🙂
PISZCIE KOBITKI 🙂
PS.ALE NAS JUZ DUUUZO 🙂


Chyba tylko ja lezaca plackiem mam teraz duuuzo zasu zeby pisac na forum, hihiih 🙂
tak, masz racje, planuje lezec lezec i lezec, i odbieram tylko te telefony..... 🤔
leze sobie na kanapie, to raz z jednym piesiem,to raz z drugim 😉

Mnie tez dzisj lepiej dwojeczka poszla, laciutko, co mnie pocieszylo, bo boje sie teraz mocno napierac. Ale tematy mamy, normalnie jak ktos to czyta to.... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
chloe napisał(a):
My juz po wizycie.
Mialyscie racje, panikara ze mnie ☺️
Jest piekny pecherzyk z 9mm dzidziusiem i bijacym serduszkiem 🙂) 🙂 🙂 🙂 🙃 😁 🙃 😁 😆 🙃 🙂
Krwawienie jest efektem przemczenia, mam teraz bezwzglednie lezec... 🥴 i co ja zrobie teraz? 😮
no ale trudno dzidzius wazniejszy.

Chloe bardzo się cieszę, że z maleństwem wszystko ok... Teraz dbaj o Was.. A 5 dni szybko zleci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki nadia - dbam o "nas" , przynajmniej sie staram 😆

A'propos badan, wczoraj mialam pobierana krew na :
-toxoplazmoze
-cytomegalie
-przeciwciala kardiolipidowe

i zaplacilam 220zl, co wydaje mi sie troche wygorowana cena!!!! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chloe ja dziś miałam standard krew + mocz i dodatkowo toksoplazmozę. Za tokspolazmozę zapłaciłam 48 zł, co do reszty wymienionych przez Ciebie badań to nie dostałam skierowania więc nie robiłam... Ale skierowanie dawał mi lekarz "na kasę" więc może dlatego oszczędnie? 😉 Za godzinę idę do prywatnego, zobaczę co on mi powie i czy wart jest swoich opini w necie. Już u jednego takiego świetnego byłam - na swojej pierwszej ciążowej wizycie w 6tc i prawie z płączem wyszłam tak mnie nastraszył że pęcherzyk za mały + krwawienie to może znaczyć że ronię... Ale nie poroniłam, fasolka daje radę 🤪 Byle dziś z dobrymi wieściami wrócić - zbieram się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to jakas faza ksiezyca bo ja z załatwieniem luzniutko dzisiaj jak nigdy 🤪
Własnie wrocilam z banku...nie dalam sie wrobic w czekanie, o nie !!!
Male zakupy i jestem jak po orce w polu...
Jazda autem mnie dobija...choroba lokomocyjna na MAXA !
Teraz juz leze a maz pdgrzewa mi rosołek 😁
Chloe, lez i nie marudz 😉 wszystko jest to zniesienia...dla mnie to juz dzien 11...jescze 3...mam taka nadzieje... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie zrobiłam obiad :P dzisiaj mam kotlety z serem żółtym ziemniaczki i buraczki 😁 bajeczka
Byłam u fryzjera trochę podciąć i odświeżyć włosy ZASZALAŁAM 😜
Już nie mogę się doczekać piątkowej wizyty 🤪
A tak co u was dziewczyny 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):

Własnie wrocilam z banku...nie dalam sie wrobic w czekanie, o nie !!!
Male zakupy i jestem jak po orce w polu...
Jazda autem mnie dobija...choroba lokomocyjna na MAXA !


No to pieknie lezysz nie ma co 😜 A mi to kazesz, hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
Ja właśnie zrobiłam obiad :P dzisiaj mam kotlety z serem żółtym ziemniaczki i buraczki 😁 bajeczka


Jaaaa, sprawiasz, ze slina cieknie mi i zmoczylam sobie juz koszulke:P
ja mam dzis na obiad mieso z zupy wczorajszej..i ogorka kiszonego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chloe...juz nie krzycz 🙂
Naprawde musiałam jechac bo kasy nie mialam na opłaty... 😮 a mąż średnio radzi sobie w Polskim Banku bo z jezykiem jeszcze kuleje... 😜
Z reszta my juz odlezelismy 11 dni a Wy dopiero zaczynacie... 😜
Ja dzisiaj na obiadek mialam wczorajszy rosołek... a na kolacje naszlo mnie na spaghetti Carbonarę 🙃 wiec bede gotowac ''z kanapy'' hihihihhi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj ciekawy temat -> jedzenie 😁
Ja w sklepie nabrałam dzikiej ochoty na owoce ale nie wiedziałam na które się zdecydować więc moja córcia długo nie myśląc wrzuciła mi do koszyka galaretkę i bitą śmietanę 😁
Delikatnie dała mi do zrozumienia, że robimy dzisiaj sałatkę owocową 🤪
Teraz tylko galaretkę podglądam czy już jest dobra i język mi do czterech liter ucieka taką wielką mam chętkę na deser 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
chloe co coś ty 😁 weź przestań
Objadłam się jak taka świnka teraz idę na chwilkę się położyć żeby się wyrównało 😁
Przyjedz to Ci dam jeść :P


Sama jestem sobie winna bo nikomu jeszcze o ciazy nie powiedzielismy. Tak to juz by byli z obiadkami, mama, babcia.. Chyba im powiem, hehe, przekupna jestem, za obiadki sie sprzedam 😜

Marzenakamil - ja to bym zjadla salatke ale miesna chyba 😉 chociaz jak tak piszesz o tej bitej smietance, to mnie przekonujesz 🙂, chyba wysle meza wieczorem do sklepu, bo lodowka swieci pustkami wiec i tak trzeba cos kupic.

CANDYNS - ja tez mam generalnie takie fazy, np w lodowce stoi zupka krem z brokulow, ale jak tylko o niej pomysle to mnie cofa!! ale ogoreczki malosolne- to jest to!! 🙂)))

guga - juz dobrze, nie krzycze 🙂 To skad Twoj mąz pochodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha 😁
Mi to się już w ogóle już smaki pomieszały bo czekam na sałatkę owocową z językiem na brodzie, a podjadam ogóreczki, które są przygotowane do włożenia do słoików... z chili 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia


guga - juz dobrze, nie krzycze 🙂 To skad Twoj mąz pochodzi?



Mąż- z Gibraltaru - kolonia ang, ale tam jezdzimy tylko zeby tesciow odwiedzac 🙂
Mow rodzince - beda dbac o Was , szczegolnie teraz , kiedy masz odpoczywac !!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):


guga - juz dobrze, nie krzycze 🙂 To skad Twoj mąz pochodzi?



Mąż- z Gibraltaru - kolonia ang, ale tam jezdzimy tylko zeby tesciow odwiedzac 🙂
Mow rodzince - beda dbac o Was , szczegolnie teraz , kiedy masz odpoczywac !!!!!!!!!!!


To fajne wycieczki macie na te rodzinne odwiedziny 🙂

A rodzice to pewnie nakrzycza na nas ze nieodpowiedzialni, eh zycie... 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chloe napisał(a):

Sama jestem sobie winna bo nikomu jeszcze o ciazy nie powiedzielismy. Tak to juz by byli z obiadkami, mama, babcia.. Chyba im powiem, hehe, przekupna jestem, za obiadki sie sprzedam 😜


Heh zgadzam się z Gugą jak najbardziej 🙂
Jak już wiesz, że fasolka jest na swoim miejscu to mów 😉
Na pewno opiekę będziesz miała pierwsza klasa 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO U MNIE TEZ GENERALNIE JESZCZE NIE WIEDZĄ.WŁAŚNIE POWOLI SIE SZYKUJEMY,I NASZ WYJAZD DO POLSKI BEDZIE OKAZJĄ DO "POCHWALENIA SIĘ" 🙂
OJJJ ALE BEDZIE SIE DZIAŁO 🙂 JUŻ TO WIDZĘ....ALE JAK MI KAŻĄ JEŚĆ TO SIĘ SCHOWAM GDZIES!!!TAK ŻEBY MNIE NIE ZNALEŹLI-BO ZNOWU MNIE MDLII I TO NA SAMA MYŚL!!!! 🥴
KURCZE PASOWAŁO BY JAKIŚ OBIAD ZJEŚĆ BO JAK NARAZIE TO BYŁO TYLKO ŚNIADAŃKO I TROCHE TRUSKAWECZEK...ALE JA ZNOWU MAM MDŁOŚCI!!! 😮
ŁEEEEEEEEEEE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo masakra !!!!!
Żegnajcie letnie biodrówki 😞 😞 😞
W ogóle żegnajcie spodnie 😞 😞 😞
Ostatnio u mnie jest tak ciepło, że wygrzebałam z dna szafy letnie szmatki ale moja radość nie trwała długo niestety... 😜
Niby nic na wadze nie przybrałam jeszcze ale podbrzusze już wystaje i zamek już się ani o milimetr ruszyć nie chce 😜
Jednak coś w tym jest, że druga ciąża jest szybciej widoczna...a przy mojej wadze "piórkowej" to już w ogóle nikomu mówić nie muszę bo przy obcisłej bluzce wszystko widać 😜
Hehe muszę sobie samoopalaczem nogi posmarować to wtedy w kieckę wskoczę 😜
Bo inaczej wszystkie żyłki i pęknięte naczynka z siniaczkami widać 😞

A jak jest u Was dziewczyny ???
Już sukienki czy nadal spodnie ???

Bo ja nie dość, że czuję, że jestem "pełna" w środku to jeszcze po ubrankach czuję, że małe rośnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chloe napisał(a):
A ja przytalam, caly kilkogram!!!! Nadal chodze w spodniach, obcislych dzinsach, ale nie zapinam guzika 🙂 tzn chodzilam.... bo od dzisiaj obowiazuje stroj kanapowy 😆


Hihihi stroje "kanapowe" uwielbiam już teraz 😁
A najbardziej luźne bawełniane rybaczki-alladynki i t-shirt mojego faceta ( czytaj -> tunika 😜 )
Bo na co dzień go nie ma to chociaż coś z jego rzeczy mnie przytula 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenakamil napisał(a):
chloe napisał(a):
A ja przytalam, caly kilkogram!!!! Nadal chodze w spodniach, obcislych dzinsach, ale nie zapinam guzika 🙂 tzn chodzilam.... bo od dzisiaj obowiazuje stroj kanapowy 😆


Hihihi stroje "kanapowe" uwielbiam już teraz 😁
A najbardziej luźne bawełniane rybaczki-alladynki i t-shirt mojego faceta ( czytaj -> tunika 😜 )
Bo na co dzień go nie ma to chociaż coś z jego rzeczy mnie przytula 🙂


o tak, tez uwielbiam koszulki mojego M. - uzywam ich jako pizamki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...