Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
ojejku to okropne, teraz maja detektory tetna wiec chyba juz sie takie cos nie wydarza, ale przeciez to forum jest szczesliwe 🙂 wiec moze dziecko woli ssac kciuki niz plywac, moje tez jakies ciche od kilku dni , moze to pogoda tak uspokoiła te dzieciaczki

dokładnie nie ma co się dręczyć bo ma być śmiesznie i wesoło 😉 tylko jeszcze brakuje słoneczka 😉 a chyba zaraz się wybiorę na zakupy coś sobie kupic na tę handre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
miałam bo sie oczywiscie zerwalam z rana ale jak zobaczylam ktora godzina to poszlam znowu spac i jak wstalam to juz nie pamietałam co mi sie sniło hahah ale cos napewno bo zerwałam sie od razu, moze to dobrze ze nie pamietam..stresu mniej..


szkoda że nie pamiętasz twoimi snami naprawdę można sobie humor poprawić bez urazy oczywiście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja laseczki...

Guga dzisiaj sie snuła od 4 nad ranem po domu... 🥴 potem zasnelam i spałam do 0830
Zmartwiona, z bolącym brzuchem... i jakaś taka smutna... 🤢 Moze przez te cholerne wyniki....
Pogoda dopisuje, wiec mam nadzieje , ze wzraz z przemijajacym dniem humor bedzie sie poprawiał.. Odliczam godziny do wizyty...mama powiedziała mi , ze znowu widzi ''dzicz'' w moich oczach...generalnie zje...mnie za to ze nie potrafie sie cieszyc ciąża i tylko wymyslam i sie zamartiwam...
Amoże ja mam jakąs depresje ciązową albo potrzebuje psychiatry a nie lekarza? 🤨 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
no ja wiem ahahah raz mi sie sniło ze zajechalismy z goścmi pd kosciol a tu kosciol zamkniety i pocałowalismy klamke i 1,5 roku przygotowan, pooszło nom
jeszcze mi sie przypomniało ze palnełam wczoraj na wizycie, bo sie mnie zapytal czy kiedys na cos ciezko chorowałam, to powiedziałam ze tak, miałam taki zepsol wykrzepiania, a podobno to moze wrocic po porodzie... czyli ze mozna umrzec,mialam podejrzenie ostrej białaczki, pobierano mi szpik z kregoslupa - na zywca bo wtedy jeszcze nie było takiej techniki jak teraz i i pamietam przez miesiac nie moglam lezec na plecach, no i mi sie teraz przypomniało ze to mialam a na poprzednich wizytach wogole nie pomyslalam o tym, i mi powiedział - niech mnie pani nie straszy!! i na karcie ciazy mam teraz napisane duzymi literami ten DIC i do nadzoru hematologicznego.. to zem palnęła wczoraj, niby to chodzi o zdrowie, ale jakos mam wyrzuty sumienia ze to powiedziałam i teraz mam wołami i z wykrzyknikiem na karcie napisane, upss


Ulcia jak myslisz ze szpik boli mniej to sie myslisz...w listopadzie miałam podejrzenie białaczki i stad biopsje biodra 4 razy robioną na szpik plus beleczka kosci...na dupie nie siedzialam przez miesiac - tak jak mowisz- i do dzisiaj mnie boli na zmiane pogody... 🤢
Tez mam na karcie Leukopenia, ganulocytopenia do obserwacji.... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh guga ja chyba tez depresja... bo nie wiem ciagle sie boje marwie a nie umiem sie jak czlowiek cieszyc... jeszcze jak przeczytalam o tym obumarciu w 4 miesiacu i noszeniu do 6 miesiaca u Aniki to az mnie znowu ciary przeszły.... ehhh siedze juz od 5 rano w wyrze i spac nie moge bo tak sie denerwuje....i sie smieje ze najlepszy lek na zaparcia i problemy z załatwieniem sie jest wizyta u ginekologa bo ja juz w lazience z 5 razy bylam;/ normalnie jak przed egzaminem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pepecha napisał(a):
MAM CORE 😁 😁 co prawda chcielismy pierwszego chlopca ale co tam 🙂 ważne, ze kobitka zdrowa. Wiercila sie ciagle (po mamusi) i nawet pokazala kciukiem, ze wszystko ok! 😁 😁


Gratulacje dla Was dziewczyny 🙂

Ale macie fajnie...ja musze jeszcze poczekac jakies....53 godziny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pepecha gratuluje córy ja tez mam cichą nadzieję na dziewczynkę bo 2 chłopców juz mam ale najważniejsze żeby było zdrowe wczorajj siostra wywróżyła mi córkę i co najśmieszniejsze jeszcze czwarte dziecko synka 😁 normalnie jaja
guga nie martw się kobitko trzymam kciuki i mówię ci wszystko będzie dobrze nawet bardzo dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂
Super, że wszystkie po wczorajszych wizytach zadowolone i uśmiechnięte, aż powiało optymizmem, gratuluję dziewczynki!
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty
Guga - wózek mega wypas
Agaa - super, że z mamą ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! 🙂
aaagaaa super że z mamą wszystko dobrze!!
guga mam ochotę cię udusić za twoje nastawienie! masz być dobrej myśli a nie się źle nastawiasz i pogarszasz sytuację bo dzidzia wszystko czuję 🥴
Proszę was nie piszcie mi tutaj na forum o żadnych poronieniach dopiero wróciłam ze szpitala jak pamiętacie i miałam zagrożenie poronienia !!
Przestańcie się nakręcać wszystkie 😠 to jest to że siedzicie z tyłkami i nie macie co robić i wkręcacie sobie chore wiksy zamiast cieszyć się z tego że jesteście w ciąży i w tym roku dzidzia będzie z wami już ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
Cześć dziewczyny! 🙂
aaagaaa super że z mamą wszystko dobrze!!
guga mam ochotę cię udusić za twoje nastawienie! masz być dobrej myśli a nie się źle nastawiasz i pogarszasz sytuację bo dzidzia wszystko czuję 🥴
Proszę was nie piszcie mi tutaj na forum o żadnych poronieniach dopiero wróciłam ze szpitala jak pamiętacie i miałam zagrożenie poronienia !!
Przestańcie się nakręcać wszystkie 😠 to jest to że siedzicie z dyłkami i nie macie co robić i wkręcacie sobie chore wiksy zamiast cieszyć się z tego że jesteście w ciąży i w tym roku dzidzia będzie z wami już ...


Tak zgadzam się. Dosyć tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat ma rację ale z drugiej strony po to tu wszystkie jesteśmy żeby dzielić się naszymi radościami a także obawami ja przechodzę wszystko inaczej po to 3 ciąża więc dla mnie nie ma żadnych nowości a brzuszki które czekają na swoje pierwsze dzieciątka tych zmartwień i obaw mają dużo więcej bo wszystko jest nowe i nie znane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...