Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Blizniaki2 napisał(a):
a to od bliźniaczków uwielbiam "zaz" 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=oWsEjI_4B5w&feature=related
Dobranoc 😉


Tak Zaz jest genialna, a ten klip uroczy.
Dzień dobry brzuszki. 🙂
No piękna pogoda się skończyła, jeszcze nie pada, ale już chmury u mnie wiszą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam w końcu przeczytałam te zaległości wczoraj mnie tylko nie było!!!! Dużo napisałyście ale teraz to już zapomniałam o czym pisałyście!!! Ja mam troszkę zajęty czas przed jutrzejszym wyjazdem tak się cieszę że jedziemy wczoraj się pakowałam i masakra ja zajmuję całą torbę i mój mąż ma taką małą kurcze jak nam przyjdzie tak dzidzia to ja nie wiem w ile my torb się będziemy pakować hehe 🙂
Dziś wymieniają mi jeszcze grzejnik w dużym pokoju i jutro rano jadę na wczasy eheh super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Holi 32 : miłych wakacji i pogodnych 🙂
Coquelicot: czy kojarzysz miejscowość Heyres?
Moja siostra tam parę dobrych lat mieszkała a ja wakacje spędzałam z tego co pamiętam mieszkasz niedaleko?
Teraz niestety mieszka w Perpignane , bliżej Hiszpanii ale też fajnie zazdroszczę wam to piękne miejsca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chwalę się wczorajszą wizyta, która się okazała udana i uspokoiła moje nerwy 😆 Będę mama chłopczyka 😉 który rośnie jak na drożdżach i jest zdrowy 🙂 teraz też myślę już o wczasach 😁 walizki wykąpałam dzisiaj z kurzu i czekam aż wyschną żeby upychać 😲
miłego dnia !!! dobrego samopoczucia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziń dybry 🙂

Gosia-cieszę sie bardzo Wasza udana wizyta 🙂
Holi - zycze słoneczka

Guga natomaist smarka kicha i łżawi...jestem ciekawa co za gówno pyli.... 🤨 😮

Admin - dzieki za. uszanowanie naszego psychicznego spokoju i usunięcie apelu ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blizniaki2 napisał(a):
Holi 32 : miłych wakacji i pogodnych 🙂
Coquelicot: czy kojarzysz miejscowość Heyres?
Moja siostra tam parę dobrych lat mieszkała a ja wakacje spędzałam z tego co pamiętam mieszkasz niedaleko?
Teraz niestety mieszka w Perpignane , bliżej Hiszpanii ale też fajnie zazdroszczę wam to piękne miejsca 🙂


Nigdy tam nie byłam, i z tego co sprawdziłam to leży w regionie Prowansja-Alpy-W. Lazurowe - czyli obszary, na których chciałabym zamieszkać. A Clermont-Ferrand w Owernii leży- Masyw Centralny. A siostrze zazdroszczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cze dziewczyny ja odebralam moje wyniki krwi wszytsko ok te zylki to tak chyba mi pekly na polecach juz zniknely a na klatce piersiowej jeszce mam , pozatym mam lekka anemie dziwne w pierwszej ciazy niemialam jem mnustwo owocow i warzyw a witaminy ktore biore maja 100 dawki dziennej zelaza ale lekarka powiedziala ze duzo kobiet tak ma w ciazy i niemam sie martwic 🙂 pozatym moj jeszce niepoczol ruchuw jak przyklada reke to nasze dziecko zakazym razem przestaje sie ruszac ☺️ciekawe dlaczego?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu ja też tak na początku miałam, że gdy maluszek się poruszał ja czułam te ruchy na mojej dłoni, zaś mąż nie... dopiero po jakimś czasie je poczuł. Tłumaczę sobie że musiał się przyzwyczaić do nowej osoby. Teraz my czujemy ruchy, ale gdy nowa osoba dotyka brzucha maluch momentalnie przestaje się ruszać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale macie fajnie czujecie ruchy raczka... a ja czuje jak czasem cos łazi pod skora i łaskota ale narazie to incognito jest i nie ujawnia sie namacalnie ehhehe chcialabym Kube juz czuc tak normalnie jak wy i zeby mąz mogl poczuc... no ale zostaje mi jeszcze czekac... to chyba basienka pisala ze lekarka mowila ze nawet do 26 tygodnia.... moj lekarz jak go zapytalam czemu ja go malo czuje albo czasem 4 dni nic nie czuje to powiedzial ze tak ma byc,.... ze to 22 tydzien wiec maly ma 20 tygodni i jest malutki i nie ebdzie dawal wyraznie znac o sobie ale jeszcze bede prosic za jakis czas by sie uspokoil i dal pospac... 🙂 wiec uzbrajam sie w cierpliwosc i czekam...
a z repertuaru szef kuchni poleca dzis na obiad ziemniaczki, smazona rybka i do tego kapustka kiszona ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia: gratulacje chłopca i udanej wizyty 😆 wszyscy jadą na wakacje buuu ;(
a ja dziś miałam 3 kopniaczki z rana przy śniadaniu patrząc na brzuszek wyglądało jak by mi ktoś machał hihi jakie to miłe 🙂
Odpowiadając na pierwsze machnięcie "cześć, witaj " zaraz pojawiło się następne 🙂
Tak mi się miło zrobiło, taka pierwsza nić porozumienia jakie to piękne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...