Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
novaM napisał(a):
coquelicot napisał(a):
novaM napisał(a):
coquelicot napisał(a):
meliska napisał(a):
No coś Ty Coq... czeszek nie miałaś... ☺️
A wiecie, że na Allegro one wciąż są 🤪


No nie! ☺️

To proszę Coq masz swoje na wyłączność od dzisiaj 🤪


jej 🤪 🤪 🤪 Dzieki Nova! no spac w nich normalnie bede!!!!! 🙃


Ale musisz pamiętać, że takie czeszki to nie przelewki 😮 Co tydzień kąpiel ręczna w 50 stopniach z dużą ilością taniego proszku...szczoteczka i jechane 🙃 🙃 🙃


Ale ja chyba ich za szybko nie zabrudze biorac pod uwage moje nieustanne przebywanie w lozku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No qr*a nie wierzę w to co widzę 😮 😮 😮
Jestem pierwsza 😮 🤪 😁 😎 ??????????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pierwszy raz chyba 😜

Jadę z mamą dzisiaj na pogotowie bo gardło ją tak przyatakował, że się dusiła dzisiaj z rana 🤢
A mi powili zaczyna się wszystko odrywać więc mój organizm dzielnie daje radę 😎

Miłej soboty albo nawet weekendu bo pewnie frekwencja jak co weekend będzie marna hehe 😜
...a może się mylę 😉

Paaaaaaaaaa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
no ja juz nie śpie od dawna ale tyle nabazgrałyscie ze zaległosci ogromniaste trzeba było nadrobic 🤨


PAMM gratuluje udanej wizyty
co do KTG to ja tez jeszcze nie miałam
CHLOE fajna sprawa takie książeczki nie? ja jeszcze nic nie wpisywałam bo zostawilismy wszystko w PL ale jak teraz wrócimy to od razu biore sie za wypisywanie 🙂 nawet mam test ciążowy jeszcze to go tez wkleje a co 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZEŚĆ BRZUSZKI
Marika nie zapomniałam o Was 😘 😘
Wszak czasu mniej ,ale myslami cały czas jestem z Wami i z Rafałkiem trzymamy kciuki za nastepne bobaski 🙃 🙃
Mały śpi i budzi się dokładnie w te samy godziny jak był w brzuszku 🙂takze czasem musze go powoli wybudzać żeby pił .Musze go też przepajać herbatką bo ma jeszcze żółtaczke ,ale w dopuszczalnej normie.
W poniedziałek jade sciągnąć szewek w koncu siąde za kierownice 🙃 🙃 🤪 🤪a tatko zostanie sam z maluchem 😜
Holi Guga powodzenia bo czytam że tez CC czeka ........ przerwa na karminie!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

ale wczoraj wieczorem wypisałyście stron, szalone 🤪

ja dzisiaj o 6 już na dworze byłam, jeszcze ciemno było. przyjechała ekipa do budowania a mnie przez noc koncepcja jednej ściany się zmieniła i musiałam ich uświadomić 😜 bo pewnie gdybym koło 8 wstała to mogłoby już być za późno 😉

potem postałam do 7 i popatrzyłam jak pracują 🙂 11 facetów + mój tata przenikający wśród nich 😁

potem wizyta w sklepie, śniadanie. a zaraz zabieram się za sprzątanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny....

Tak czytam wszystkie zaległe z wieczora wasze posty i sie zastanawiam nad KTG. Ja go nigdy nie miałam robionego, chodze do prywatnego gabinetu....

Czy wy dostajecie skierowanie do przychodni lub do szpitala na to KTG od waszego lekarza? Jak to jest w przypadku prywatnych wizyt? wasi lekarze kieruja was do swoich "zaprzyjaznionych" szpitali, czy lezycie u nich w gabinecie przez nie wiem... 30min podłączone do KTG.
U mnie bylo tak, że lekarka słuchała za kazdym razem bicia serca w trakcie USG.

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem dziewczyny że muszę sama zadecydować!!! Już po takich straszeniach mnie mam dość i boję się już porodu naturalnego!! Choć czytam jeszcze że dziewczyny rodzą jak miały coś z kością ogonową!!!
Wiecie co no jak mnie wczoraj lekarz badał no to powiedział że może być problem ale nie musi a poza tym jak by to było aż takie poważne to by mnie do domu nie puścił albo od razu by cesarkę zaplanował prawda MARIKA
Bo ja na moim skierowaniu będę miała wskazania na cesarkę ale ze względu na tarczycę i guzka a dodatkowo zabezpieczenie przed uszkodzeniem tej kości ogonowej!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
felunia napisał(a):
Witam dziewczyny....

Tak czytam wszystkie zaległe z wieczora wasze posty i sie zastanawiam nad KTG. Ja go nigdy nie miałam robionego, chodze do prywatnego gabinetu....

Czy wy dostajecie skierowanie do przychodni lub do szpitala na to KTG od waszego lekarza? Jak to jest w przypadku prywatnych wizyt? wasi lekarze kieruja was do swoich "zaprzyjaznionych" szpitali, czy lezycie u nich w gabinecie przez nie wiem... 30min podłączone do KTG.
U mnie bylo tak, że lekarka słuchała za kazdym razem bicia serca w trakcie USG.

Pozdrawiam 🙂


u mnie też na każdej wizycie mam usg i lekarka słucha bicia serca. a KTG ma u siebie w prywatnej przychodni w gabinecie obok. więc przed wizytą pani która pracuje w rejestracji a przy okazji jest emerytowaną położną podpina mnie i sobie leżę 30 czasem 40 minut. a potem z zapisem do gabinetu na wizytę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
felunia napisał(a):
Witam dziewczyny....

Tak czytam wszystkie zaległe z wieczora wasze posty i sie zastanawiam nad KTG. Ja go nigdy nie miałam robionego, chodze do prywatnego gabinetu....

Czy wy dostajecie skierowanie do przychodni lub do szpitala na to KTG od waszego lekarza? Jak to jest w przypadku prywatnych wizyt? wasi lekarze kieruja was do swoich "zaprzyjaznionych" szpitali, czy lezycie u nich w gabinecie przez nie wiem... 30min podłączone do KTG.
U mnie bylo tak, że lekarka słuchała za kazdym razem bicia serca w trakcie USG.

Pozdrawiam 🙂

Ja chodze przez NFZ i KTG mam bez skierowania tylko ide i mowie, ze lekarka mi mowila ze mam przychodzic (z powodu lekow na polpasca) i bez problemu podpinaja mnie na ok 30-45 min.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie PAMMAT mama mi tak mówi że powinnam spróbować naturalnie myślę Że jak będzie się coś działo niebezpiecznego to lekarze czuwają i zdąża mi zrobić cesarkę wiesz dzieciątko najważniejsze. Ja też ważna ale dzidzia też jego życie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anika_77 napisał(a):
CZEŚĆ BRZUSZKI
Marika nie zapomniałam o Was 😘 😘
Wszak czasu mniej ,ale myslami cały czas jestem z Wami i z Rafałkiem trzymamy kciuki za nastepne bobaski 🙃 🙃
Mały śpi i budzi się dokładnie w te samy godziny jak był w brzuszku 🙂takze czasem musze go powoli wybudzać żeby pił .Musze go też przepajać herbatką bo ma jeszcze żółtaczke ,ale w dopuszczalnej normie.
W poniedziałek jade sciągnąć szewek w koncu siąde za kierownice 🙃 🙃 🤪 🤪a tatko zostanie sam z maluchem 😜
Holi Guga powodzenia bo czytam że tez CC czeka ........ przerwa na karminie!!!!!!!

Piekne to wasze malenstwo!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że jak lekarz mnie wczoraj zbadał i puścił do domu to znaczy że mogę rodzić naturalnie próbować tylko wiecie ja się namęczę a tu nagle cesarka no ja już sobie głowę takimi informacjami zawalam że hej !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joł wróciłam 😉
U mnie epidemia jakaś oskrzelowa 😠 😠 😠
Najpierw Olce się uaktywniła uśpiona od 5 lat astma 😮 😮 😮 !!!!!!!!
Mama oskrzela zawalone na maxa i reklamówka leków do tego 😲
Ojciec też cherla ale po kryjomu bo chyba twardziela chce grać przed nami 😜
A ja na szczęście od dłuższego czasu czystą wit. C zapodaję w tabletkach i już chyba od miesiąca zamiast porannej kawki -> herbatka z miodem i cytrynką + 2-3 razy w tyg. świeżo wyciskany sok z grejfruta+pomarańczka 🙂
No i po trzech dniach męczarni z gardłem jest coraz lepiej 🙂

aaa w temacie budowy i remontów... ścianki na moim pięterku już stoją i całkiem zajeb**cie to wszystko wygląda 🤪
Kajtek będzie miał chyba najbardziej oryginalny pokoik 🤪 Ze skośną ścianką 😎
Olka już zęby zaciska z zazdrości no ale jej jest o wiele większy i nie chcę się zgodzić na zamianę bo na przyszłość mogę się nieźle nasłuchać, że nie ma gdzie swoich rzeczy trzymać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Holi niezłą zagwozdkę masz nie zazdroszczę 🤢

Anika Rafałek pierwsza klasa i cieszę się, że masz jeszcze dla nas czas 😉


Wiecie co...też macie wrażenie, że non stop coś z Was "wycieka" 😮 ??????
Ja jeszcze nigdy w życiu nie zużyłam tylu wkładek co teraz 🤢
Dziwnie mi z tym strasznie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicie co no z mężem teraz rozmawiałam i mi mówi naturalnie będziemy próbować jak dostanę bóli pojedziemy na izbę do szpitala a jak coś to chyba lekarze wiedzą co robią!!! w poniedziałek mam dostać to zaświadczenie co potrzebne do cesarki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
wydaje mi się że jak lekarz mnie wczoraj zbadał i puścił do domu to znaczy że mogę rodzić naturalnie próbować tylko wiecie ja się namęczę a tu nagle cesarka no ja już sobie głowę takimi informacjami zawalam że hej !!!

holi to kazda z nas ma takie ryzyko, wystarczy ze sie zrobi pozycja odgieciowa dziecka, co mozna stwierdzic dopiero przy pelnym rozwarciu, albo zawacha sie tetno i zaraz na stol biora, nie ryzykuja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂)
dorianna i chloe po oklasku prosze bardzo 🙂))
novaM ja tez tak mam... az kolezanka z apteki dala mi taki pasek bo sie balam ze to wody... ato śluz jakis taki masakra;/ wkładki idą ;na tony.....
moje gardło boli coraz bardziej 😞(( dzis w nocy spalam gorzej niz wczoraj czyli wlasciwie nie spałam....
Anika ja tez bede miala cesarke..... u mnie juz na 100% pewna jest niestety. 30.11 beda ciac a 29.11 do szpitala.... skierowanie wbite i w ksiązeczke i w karte ciąży....
dziewczyny jak idziecie na wizyty a to wasze ostatnie niby to pobierzcie sobie zaswiadczenie do becikowego... ze bylyscie pod opieka przed 10 tygodniem... mi mmoj wystawil... mam sobie wpisac tylko date porodu i juz..... i nie trzeba z malenstwem pozniej biegac....bo komplet dokumnetów juz jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...