Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Solenizantka tak wiem każdy poród to ryzyko i dlatego będziemy próbować zobaczymy życzę każdemu żeby się udało a co najwyżej kość ogonową mi złamią hehehe

eee, nie zlamia!!! kosc ogonowa sie odgina przy prodzie (co zreszta podobno jest czescia bolu porodowego) i jest git. U ciebie tez sie odegnie na pewno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pammat napisał(a):
holi32 i bardzo dobrze słuchaj męża próbować naturalnie zawsze można a jak nie to się tobą zajmą i wezmą na cesarkę spoko 🙂
Agami a ja nie wziełam tego zaświadczenia nie wiem czasem czy u nas w szpitalu tego nie dają .. 🤨 😮

to wystawia lekarz prowadzący ciąze... nie wystawi ci tego szpital, bo tam sie wpisuje daty kiedy bylas na wizycie w 1,2,3 trymestrze a szpital tego z karty ciązy nie wyczyta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
pammat napisał(a):
holi32 i bardzo dobrze słuchaj męża próbować naturalnie zawsze można a jak nie to się tobą zajmą i wezmą na cesarkę spoko 🙂
Agami a ja nie wziełam tego zaświadczenia nie wiem czasem czy u nas w szpitalu tego nie dają .. 🤨 😮

to wystawia lekarz prowadzący ciąze... nie wystawi ci tego szpital, bo tam sie wpisuje daty kiedy bylas na wizycie w 1,2,3 trymestrze a szpital tego z karty ciązy nie wyczyta

aha dobra to podbije do niego w poniedziałek jak pójdę ten wymaz zanieść do laboratorium 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):
komu frytki????? 🤪


Tak od rana? 😎
Dzien dobry.
Zdaje sie, ze okolo 6 rano usnelam! Wiec chyba dalej zaraz bede spala...
A to zeby becikowe dostac, trzeba byc pod opieka przed 10 tygodniem? 😮 Hahahah to bym sie urzadzila, ja dopiero w 12 tc bylam na pierwszej wizycie 😁

Trzymajcie sie! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
Agami napisał(a):
pammat napisał(a):
holi32 i bardzo dobrze słuchaj męża próbować naturalnie zawsze można a jak nie to się tobą zajmą i wezmą na cesarkę spoko 🙂
Agami a ja nie wziełam tego zaświadczenia nie wiem czasem czy u nas w szpitalu tego nie dają .. 🤨 😮

to wystawia lekarz prowadzący ciąze... nie wystawi ci tego szpital, bo tam sie wpisuje daty kiedy bylas na wizycie w 1,2,3 trymestrze a szpital tego z karty ciązy nie wyczyta

aha dobra to podbije do niego w poniedziałek jak pójdę ten wymaz zanieść do laboratorium 🙂

no zajdz to po porodzie bedzie mniej biegania...nam na szkole rodzenia polozna podsunela pomysl by wziac to wczesniej... bo po cholere pozniej małzon ma biegac:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Rita napisał(a):
komu frytki????? 🤪


Tak od rana? 😎
Dzien dobry.
Zdaje sie, ze okolo 6 rano usnelam! Wiec chyba dalej zaraz bede spala...
A to zeby becikowe dostac, trzeba byc pod opieka przed 10 tygodniem? 😮 Hahahah to bym sie urzadzila, ja dopiero w 12 tc bylam na pierwszej wizycie 😁

Trzymajcie sie! 😘


becikowe wymagania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Rita napisał(a):
komu frytki????? 🤪


Tak od rana? 😎
Dzien dobry.
Zdaje sie, ze okolo 6 rano usnelam! Wiec chyba dalej zaraz bede spala...
A to zeby becikowe dostac, trzeba byc pod opieka przed 10 tygodniem? 😮 Hahahah to bym sie urzadzila, ja dopiero w 12 tc bylam na pierwszej wizycie 😁

Trzymajcie sie! 😘


becikowe wymagania


Agami dziekuje za link 😘 choc mnie to becikowe nie obejmuje 😎 Ja juz swoje wydac zdazylam 😁 Tutaj trzeba ciaze zadeklarowac w zakladzie ubezpieczen do 13 tc, a pieniazki dostaje sie juz w 7 miesiacu ciazy, zeby wszystko bylo mozna kupic.

Dobra uciekam teraz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM ZNOWU MNÓSTWO ZALEGŁOŚCI MAM.....OSTATNIE 2 TYG.FATALNE.3 WIZYTY W SZPITALU,WCZORAJ TEŻ.OSŁABIENIE,ODWODNIENIE...KROPLÓWKI,ZASTRZYKI CUDA WIANKI NORMALNIE.JUŻ BYM CHCIAŁA ŻEBY BYŁO "PO". A TU JESZCZE TRZEBA "WYTRZYMAĆ"KILKA TYG.EHHHHH OKROPNIE TA CIĄŻE PRZECHODZĘ :/ MOŻE NAPISZE KTOŚ TAK W SKRUCIE CO SIE OSTATNIO U NAS NA FORUM DZIAŁO????BO ZANIM PRZECZYTAM TO WSZYSTKO......... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uj Candyns kochana współczuje-oby te ostatnie tygodnie szybko Ci zleciały 😘
ja dzisiaj rozkojarzona troche jestem ale mam nadz ze o nikim nie zapomnę
a więc tak w skrócie:
Guga czeka na cc w przyszłym tyg
Ulka,Meliska w szpitalu sie wczasują, Holi tez była ale już jest w domciu
Anka sie odezwała-dochodzą do siebie z malutką jeszcze w szpitalu ale pewnie na dniach je wypuszczą
Anika juz w domku ze swoim ślicznym synusiem
kilka dziewcząt się rozchorowało i kurują się w domkach , rety mam nadz że o nikim nie zapomniałam -jesli tak to z góry przepraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):
uj Candyns kochana współczuje-oby te ostatnie tygodnie szybko Ci zleciały 😘
ja dzisiaj rozkojarzona troche jestem ale mam nadz ze o nikim nie zapomnę
a więc tak w skrócie:
Guga czeka na cc w przyszłym tyg
Ulka,Meliska w szpitalu sie wczasują, Holi tez była ale już jest w domciu
Anka sie odezwała-dochodzą do siebie z malutką jeszcze w szpitalu ale pewnie na dniach je wypuszczą
Anika juz w domku ze swoim ślicznym synusiem
kilka dziewcząt się rozchorowało i kurują się w domkach , rety mam nadz że o nikim nie zapomniałam -jesli tak to z góry przepraszam


Heh dobra jesteś Rita 🤪

Update :
NovaM założyła rozgłośnię i jakby Candys słuch o Tobie zaginął, a chciałabyś się pochwalić jakimiś dobrymi wieściami to dawaj swoje namiary na priv'a 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Sporo miałam do nadrobienia od wczoraj ale widzę że teraz już zaczęła się weekendowa cisza.
Ja dziś zaczęłam dzień od kilku wyraźnie odczuwalnych skurczy ale już przeszło i teraz spokój. Ale może się w przyszłym tygodniu coś rozbuja 😁
A Meliska w szpitalu była ale jest już w domu więc na wczasach chyba tylko Ulka została. Gugę wypuścili i czeka u znajomych w Szczecinie na cc we wtorek lub w środę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaa właśnie Nova.fm ma nove wieści 🤪
Guga się odezwała i po standardowym badanku dzisiaj ostrzega wszystkie brzuchowate co im się spieszy żeby maluchy mieć przed terminem na rękach 🤨
Jej lekarze robią wszystko żeby przetrzymać małą przez ten weekend...bo każdy ale to KAŻDY dzień jest ważny dla naszych małych płucek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ze względu na to, że nie zawsze wiemy kiedy zaszłyśmy w ciążę (mój przypadek "wie" ale o tym później) to dopiero 39 tc daje nam 90% pewności co do rozwoju płuc u malucha 🤨
Więc ja muszę wytrzymać do terminu bo mój spłodzony 10-12 dni po spodziewanej wg OM owulacji 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he dzięki dziewczyny za sprostowanie-mówiłam rozkojarzona jestem 😉
a ja dzisiaj za sprzatanie wielkie sie wziełam bo moi panowie już nic w domu nie robią;/ nawet nowy lokator widze czekał az ja sie zabiore za sprzatanie wrrr jak mnie to wkurza- mysla że jak w domu siedze a oni pracują to bede im wszystko robic pfiii swoją część na rachunki daje to niech też dupska ruszą, Adamowi wiadomo że sprzatam ale reszcie z jakiej paki???
a niech mi tylko znowu w brudnych roboczych buciorach wejdą to powybijam chyba jak kaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Aaaa właśnie Nova.fm ma nove wieści 🤪
Guga się odezwała i po standardowym badanku dzisiaj ostrzega wszystkie brzuchowate co im się spieszy żeby maluchy mieć przed terminem na rękach 🤨
Jej lekarze robią wszystko żeby przetrzymać małą przez ten weekend...bo każdy ale to KAŻDY dzień jest ważny dla naszych małych płucek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ze względu na to, że nie zawsze wiemy kiedy zaszłyśmy w ciążę (mój przypadek "wie" ale o tym później) to dopiero 39 tc daje nam 90% pewności co do rozwoju płuc u malucha 🤨
Więc ja muszę wytrzymać do terminu bo mój spłodzony 10-12 dni po spodziewanej wg OM owulacji 😮

U mnie płucka zabezpieczone i lekarze nie widzą przeciwskazań do porodu. Zresztą to że już chcę rodzić nie ma żadnego znaczenia bo mała wyjdzie jak będzie miała ochotę i tyle. Jakoś nie mam poczucia żebym stawiała moją "zachciankę" nad zdrowie małej. I nadal liczę że może to będzie przyszły tydzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):

U mnie płucka zabezpieczone i lekarze nie widzą przeciwskazań do porodu. Zresztą to że już chcę rodzić nie ma żadnego znaczenia bo mała wyjdzie jak będzie miała ochotę i tyle. Jakoś nie mam poczucia żebym stawiała moją "zachciankę" nad zdrowie małej. I nadal liczę że może to będzie przyszły tydzień


Cos mi sie w garze poprzestawialo i przerazaja mnie stwierdzenia moze za kilka dni, moze w przyszlym tygodniu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
novaM napisał(a):
Aaaa właśnie Nova.fm ma nove wieści 🤪
Guga się odezwała i po standardowym badanku dzisiaj ostrzega wszystkie brzuchowate co im się spieszy żeby maluchy mieć przed terminem na rękach 🤨
Jej lekarze robią wszystko żeby przetrzymać małą przez ten weekend...bo każdy ale to KAŻDY dzień jest ważny dla naszych małych płucek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ze względu na to, że nie zawsze wiemy kiedy zaszłyśmy w ciążę (mój przypadek "wie" ale o tym później) to dopiero 39 tc daje nam 90% pewności co do rozwoju płuc u malucha 🤨
Więc ja muszę wytrzymać do terminu bo mój spłodzony 10-12 dni po spodziewanej wg OM owulacji 😮

U mnie płucka zabezpieczone i lekarze nie widzą przeciwskazań do porodu. Zresztą to że już chcę rodzić nie ma żadnego znaczenia bo mała wyjdzie jak będzie miała ochotę i tyle. Jakoś nie mam poczucia żebym stawiała moją "zachciankę" nad zdrowie małej. I nadal liczę że może to będzie przyszły tydzień

ja tez wiem kiedy dokladnie bo uzywalam testow uwulacyjnych... i mimo wszystko ze ciaza poozna tzn dlugie cykle lekarz uwaza ze jux ciac mozna... i on czekac do terminu nie chce bo gorzej jak mi sie samo zacznie a nie moge naturalnie rodzic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki ja dzis w domku odpoczywam leze jem i pije i fajnie jest!!! Na obiadek co mialyscie dzis dobrego??Ja nic specjalnego bo flaczki wołowe ja uwielbiam mniam i siedze w domku!!!! moj maz pojechal sobie do rodzicow swoich i tak!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
hej dziewczynki ja dzis w domku odpoczywam leze jem i pije i fajnie jest!!! Na obiadek co mialyscie dzis dobrego??Ja nic specjalnego bo flaczki wołowe ja uwielbiam mniam i siedze w domku!!!! moj maz pojechal sobie do rodzicow swoich i tak!!!


Oj flaczkow to ja nigdy nie jadlam...ale jakos nie zaluje 😜 Ja zjadlam talerz zupy fasolowej z wczoraj i tyle. Ogolnie jestem przymulona do bolu, bo usnelam chyba o6, do 12 spalam, a to dla mnie zdecydowanie za malo. Polozylam sie jeszcze po sniadaniu, ale nie moglam usnac. Wiec u mnie Holi marnie, marnie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry.u mnie szału ze spaniem też brak,bo ostatnio ok 5 rano się budze i męczarnia,bo usnąć nie mogę.później jak już zasne to Julka wstaje i mnie budzi 😮 brzucho to mam wrazenie że na maxa opuszczone,bo aż na nogach jak siedzę to czuje,że się opiera 🥴
Nova u mnie też sikanie z kanału rodnego...takie białe mleko wręcz...no i wczoraj zobaczyłam pierwsze kropelki siarki 🙂 wiedziałam że leci bo miałam zaschniętą na sutkach ale teraz na własne oczyska zobaczyłam 🙃 ale to brzucho to naprawde nisko jak cholera.... muszę się iść ogolić dzisiaj konkretnie wszędzie gdzie się da,bo coś czuje że szybko urodzę... noooo.to idę pod prysznic 🤪 miłego weekendu dziewuszki 🙂
a i bym zapomniała!! ANIU gratulacje!! mam nadzieję ze szybko malutka wydobrzeje i pójdziecie do domku.wbrew wszystkiemu wcale nie jest tak źle w szpitalu zaraz po porodzie 🙂 tam jest chociaż opieka i jak czegoś nie wiesz to pytaj jak dziecko.po co,dlaczego i jak. ja się rwałam do domu jak głupia a potem żałowałam,bo mąż niemyślący zwołał kolegów na pępkowe dzień po tym jak wróciłam do domu.czyli po 3 dobach dziecka.teraz się tak nie dam!!a w życiu!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...