Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pięknie Kasiuniaa...ja juz tez zwarta i gotowa ...chociaz wolałabym byc ....rozwarta i gotowa 🤪

Tymczasem...nic sie nie dzieje, wiec lece upichcic kurczaka w ciesćie z warzywami i ryzem w sosie słodko-chili--kwasnym po chinsku rzecz jasna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
bolą mnie plecy boli mnie kość łonowa ciągnie mnie kuje boże spraw żebym znalazła się w końcu na porodówce.....!!!!!!!!!


Pam...jeszcze tylko chwilunia i juz bedziesz cisnąc Klocuszka 🙂....przynajmniej masz juz tego pierwsze symptomy...takze cierpliwosci Kochana i walcz dzielnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
happysad napisał(a):
katja26 napisał(a):
Mnie kazano wyniki powtórzyć po 10 grudnia jak nie urodzę żeby mieć świeże.
Novam opierdzielantus się należy za brak opon zimowych. Ostatnio jak byłam na ktg to mąż dziewczynę przywiózł bo stuknęła autem - finał taki że nie wiadomo było czy coś z tego jeszcze będzie. Więc ja grzecznie oddałam wczoraj kluczyki.
Dziewczyny ja czuję, czuuuuuję że dziś się u was posypią dzieciaczki


łoooo matko...to ja gdzies chyba nie doczytałam ze NowaM jeszcze auto prowadzi...porządne lańsko Jej sie należy jak nic! Jeszcze bez zimówek... 😞 Ja kluczyki zdałam juz 2 tygodnie temu i nie ruszam fury...za duze ryzyko. Ja niestety tez znam bardzo przykrą historię która skończyła sie tragicznie ale nie bede opowiadac bo to nie czas i miejsce. Jednak BŁAGAM LASKI ZOSTAWCIE JUZ AUTKA I NIE WSIADAJCIE ZA KIEROWNICE!! Plisss....


no nie wiem, ja normalnie jeżdżę samochodem. wiadomo że nie w jakieś dalekie trasy ale normalnie wsiadam i prowadzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM mi też ostatnio pomógł wziął mnie przeorał plamiłam 2 dni na brązowo z krwią i dupa 🤔
idę na obiad bo mam pierś z kurczaka w sezamie i do tego ryż z sosem czosnkowym i później idę ogolić giry bo jakby coś się zaczęło to ani się nie najem ani się nie odrestauruje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
happysad napisał(a):
Pięknie Kasiuniaa...ja juz tez zwarta i gotowa ...chociaz wolałabym byc ....rozwarta i gotowa 🤪

Tymczasem...nic sie nie dzieje, wiec lece upichcic kurczaka w ciesćie z warzywami i ryzem w sosie słodko-chili--kwasnym po chinsku rzecz jasna 🙂



Aaaaa zgłodniałam ☺️ 🤨 mogę się wprosić na obiadek?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zajrzałam, przeczytałam co tam u Was. no to Basieńka jutro będziemy trzymać kciuki za Ciebie i Florka 🙂 🙂 🙂
coq jak tam u Ciebie akcja ze skurczami się rozwija???
novaM też bym chciała, żeby moja pani doktor mi tam pogmerała coś 😜 jakby mi to miało pomóc, żebym już rodziła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
happysad napisał(a):
pammat napisał(a):
bolą mnie plecy boli mnie kość łonowa ciągnie mnie kuje boże spraw żebym znalazła się w końcu na porodówce.....!!!!!!!!!


Pam...jeszcze tylko chwilunia i juz bedziesz cisnąc Klocuszka 🙂....przynajmniej masz juz tego pierwsze symptomy...takze cierpliwosci Kochana i walcz dzielnie

nie poddaje się chodzę nawet jak mocno boli mam nadzieje że coś się ruszy w końcu a jak nie to znowu sexik wieczorny będzie musiał być żeby coś ruszyło 😁
niech ona wyłazi 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
happysad napisał(a):
pammat napisał(a):
bolą mnie plecy boli mnie kość łonowa ciągnie mnie kuje boże spraw żebym znalazła się w końcu na porodówce.....!!!!!!!!!


Pam...jeszcze tylko chwilunia i juz bedziesz cisnąc Klocuszka 🙂....przynajmniej masz juz tego pierwsze symptomy...takze cierpliwosci Kochana i walcz dzielnie

nie poddaje się chodzę nawet jak mocno boli mam nadzieje że coś się ruszy w końcu a jak nie to znowu sexik wieczorny będzie musiał być żeby coś ruszyło 😁
niech ona wyłazi 😆


Konsti uparta jest 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
znajoma, która miała termin tak jak ja urodziła dzisiaj przez cesarskie cięcie syna który waży 4700g i ma 61cm długości... to jest dopiero Klocuszek 🤪 🤪 🤪


wow potężny klocuszek 🙂 Nie wyobrażam sobie jak dawno temu kobiety rodziły dzieci z taką wagą naturalnie... szacun 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
happysad napisał(a):
Pięknie Kasiuniaa...ja juz tez zwarta i gotowa ...chociaz wolałabym byc ....rozwarta i gotowa 🤪

Tymczasem...nic sie nie dzieje, wiec lece upichcic kurczaka w ciesćie z warzywami i ryzem w sosie słodko-chili--kwasnym po chinsku rzecz jasna 🙂



Aaaaa zgłodniałam ☺️ 🤨 mogę się wprosić na obiadek?? 😁


Zapraszam!!! Zaraz będzie gotowy....aaalleeee pachnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
dorianna napisał(a):
coquelicot napisał(a):
A w ogole to nie 4000 strona, wiec siara juz rodzic 😎

hehe no ty juz pewnie 4000 strony nie doczekasz z twoimi skurczami 😉


No wlasnie pisac!!!! Do roboty!!!! A nie poszly na wyzerke 😎
Ale do jutra dotrwam! Jestem pewna!

Dotrwasz i pewnie urodzisz 8-go, porod przewaznie zaczyna sie w nocy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
dorianna napisał(a):
coquelicot napisał(a):
A w ogole to nie 4000 strona, wiec siara juz rodzic 😎

hehe no ty juz pewnie 4000 strony nie doczekasz z twoimi skurczami 😉


No wlasnie pisac!!!! Do roboty!!!! A nie poszly na wyzerke 😎
Ale do jutra dotrwam! Jestem pewna!


no to do dzieła laski 😁 fajna data 8 grudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Dorianna no ja licze, ze dotrwam 😁
Kasia 8 grudzien nawet, nawet 😉 ale bylam bardziej zainteresowana 10. 😁 🙃

Nic czuje sie jak zbity zajac, ale pokracznie bo pokracznie, ale postanowilam posprzatac jeszcze troche !!

Mi tez sie podoba 10-ty lub 13-ty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...