Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
happysad napisał(a):
Coq ...dołączam do porady NowaM...Kochana jedz juz z tym na porodówkę jak małżon wróci...bądz pod kontrolą specjalistów :*


Ale sie teraz spenialam jak mi tak napisalyscie 😮


Wszystko będzie dobrze...na pewno jest dobrze, ale tak jak mówi NowaM jak Ci sie zaczeła akcja porodowa to jednak lepiej zeby mieli Cię pod kontrolą i pod KTG na chwile podpięli, sprawdzili tętno Maluszka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Katja zapodaj chill...jakaś wanna, olejki eteryczne, masaż...
Cholercia Wy to się macie z tym ciśnieniem biedne 🤨
No ale dobrze, że wiesz na czym stoisz i lekarze na pewno zrobią wszystko żeby Tobie i dziecięciu Twojemu ulżyć 🙂

Coq ja naprawdę nie chciałam Cię stresować ale lepiej się upewnić czy to aby na pewno JUŻ...a jeśli po badaniach stwierdzą, że masz jeszcze czas to przynajmniej spokojniejsza będziesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny 😘 Tez sie sobie dziwie 😮 choc jak przypomne sobie moja siostre najstarsza to sie nie dziwie 😁 Jej nawet nikt do szpitala nie mogl odwiezc, ani tesc, ani tesciowa; a z racji tego, ze jej maz nie prowadzi to sama kierowala. A przed porodem tez sie dlugo upierala, ze wcale nie rodzi 😁

Preparuje sms -y po polskiemu do rodziny w Polszy co malzon wysle tylko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coq mój lekarz powiedział że coby się nie działo a myślimy że może być poród to lepiej jechać i sprawdzić.
Odnośnie cc nie mam pojęcia co i jak. Był strasznie tajemniczy powiedział że jak ciśnienie się będzie utrzymywało to powie mi co będzie ze mną robił. Więc mu mówię że chcę wiedzieć teraz a on że nie że powie mi jutro. Na co ja że Panie doktorze przecież wiem że to wskazanie do cc. No i tyle wiem. Wszystko okaże się jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh no to macie dziewczyny noc zagwozdek 🤪

Coq ja myślę, że 8.12.2011 to data zapisana dla Yasmine & Florka 🤪

Katja mnie też drażnią lekarze co się wprost określić nie mogą 🤢
Myślą, że dobrze robią nic nie mówiąc żeby nas nie martwić ale to jeszcze gorzej działa bo wtedy nasza podświadomość same czarne scenariusze nam w głowach rysuje 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
novaM napisał(a):
Coq ja myślę, że 8.12.2011 to data zapisana dla Yasmine & Florka 🤪


Heh jaki kolega i czeka na kolezanke 😁

No to czekam na malzona, organizuje lodowke coby plesni w jiej nie znalesc, i wloski prostuje, bo jeszcze sobie umylam 😎


no pindruj się tam, w końcu to tylko jedna taka chwila w życiu i pierwsze spotkanie jest najważniejsze 😁:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejah!! ja melduję się z wieczora.... trochę pobolewa mnie podbrzusze, nie wiem, czy to skurcze? taki inny ten ból niż dotychczas. ale wciąż czekam, aż coś się rozbuja.
Coq niesamowita jesteś 😘 Powodzenia Ci życzę!!
NovaM super zdjęcia...
Meliska jak się czujesz? Kasiuniaa i Ty?
ściskam Was... musimy wytrzymać... już niedługo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Hejah!! ja melduję się z wieczora.... trochę pobolewa mnie podbrzusze, nie wiem, czy to skurcze? taki inny ten ból niż dotychczas. ale wciąż czekam, aż coś się rozbuja.
Coq niesamowita jesteś 😘 Powodzenia Ci życzę!!
NovaM super zdjęcia...
Meliska jak się czujesz? Kasiuniaa i Ty?
ściskam Was... musimy wytrzymać... już niedługo...


U mnie trochę lepiej ale cały czas jest mi niedobrze i do tego głowa mnie boli 😞 3mam dziewczyny za Was kciuki, żebyście szybko i bezboleśnie urodziły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
happysad napisał(a):
wanilia napisał(a):
Cześc, piszę dziś do Was totalnie zdołowana. Prawie nie wstaję z łóżka, z przerażeniem myślę o momencie w którym mała sie obudzi i będzie cos trzreba przy niej zrobić. Krwiak chyba sie powiększa bo nawet sikanie to coraz większy problem. Była dzis położna, obejrzała to i kazała do lekarza - powiedziała że bez porządnego leczenia sie nie obejdzie. Cokolwiek to oznacza...Ale lekarz dopiero jutro na 18, nie wiem jak przetrwam noc. Podjechałabym na oddział ale boję sie że każą zostać i co z małą? Karmię ją przecież piersią....No nic, zmiana tematu : wizyta położnej. Babka była dwie godziny, odpowiedziała na wszystkie pytania, poprostu rewelacja. Podpowiedziała też jak próbowac zienić aktywność dziecka z nocnej na dzienną ale poki co ja nie mam możliwości przeprowadzać tych wszystkich ćwiczeń co pokazała bo wymagają chodzenia, noszenia itd. Generalnie zasada jest taka że trzeba dziecko w dzień zmęczyć, bawić się (pokazała jak), nosic, rozmawiać itd a w nocy tylko karmić - nie odzywać się i jak najmniej kontaktu. No zobaczymy...
Oooo, mała się budzi (leży kolo mnie w łóżku) a ja jestem chwilowo sama 😮 😮 😮 Może zajrze potem, sorry że smęcę.... 🥴
A co z Basienka?


Vanilia łatwo mi mówic ale trzymaj sie dzielnie...to sie niebawem skonczy i zostanie tylko sama radosc z Dzidziusia !! Na pewno! Kochana a Ty rodziłas w Oławie zdaje sie ...jak oceniasz całokształt bo ja z Wrocka jestem,wybieram sie na Borowską ale Oławe tez bralam pod uwage ....


Staram się nadrobic od mojego ostatniego posta ale chyba się znów nie uda. więc odpowiem od razu. Całokształt oceniam super, zwłaszcza opiekę po porodzie - naprawdę rewelacja, nawet mają babkę która zajmuje się tylko laktacją - chodzi, ocenia stan "produkcji", pomaga przykładac do piersi. Położne miłe. Mała się budzi, nie da skończyć 😁
ps. lekarz pozwolił łyknąć przeciwbolwą, chwilowo u mnie lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sobie wannę zaliczyłam 🙂

Coq włoski prostuj ale tuszu nie nakładaj na rzęsy bo jak Yasmine zobaczy zamiast mamuśki misia koale to stwierdzi, że niepotrzebnie wyłaziła 😉

A co do tych dolegliwości przy końcówce to współczuję Wam dziewczyny bardzo 🤨

A Meliska to żyje 🤨 ???
Ona też wymęczona pewnie ostro 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
novaM napisał(a):
Coq i jak tam u Ciebie się sprawy mają 🤨 ????????????????


Wlasnie pozegnalam sie z czopem wlasciwym 🤢

Skurcze mniej regularne co 8-12 minut. No ale ze od 8 rano sie to ciagnie to mam nadzieje, ze wszystko postepuje jak trzeba. No moze sie rano na szpital zdecyduje 🤨

Bravooooo dla twojego wkladu - produkcja stron 😁 😎
Ale dzieciaczki faktycznie odwalaja sporo pracy 🙂 Az nie chce mi sie wierzyc, ze taki czlowiek we mnie siedzi 😮

coq do wanny i jak skurcze bedą regularne po kapieli nadal to do szpitala. bo potem to moze pojsc szybko- wiem po slbie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Wanilia a jak Twoja psina na dzidzię zareagowała? Zastanawiam się jak moje koty zaakceptują małą...


Ooo dobre pytanie 😮 😮 😮
Moja głupia jeszcze Bondi to pewnie małego jak zabawkę potraktuje na początku 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
novaM napisał(a):
A gdzie reszta brzuchów heee 😮 😮 😮 ??????????????????????????????????????????????


melduje się, że jestem i czytam na bieżąco co piszecie 😁:P oglądam TOP MODEL 😁

Ja tez czytam i ogladam TOP MODEL, bo final jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jeszcze w temacie zwierzaków...

Moja Bondi dzisiaj zaatakowała feceta jadącego na rowerze 😮 😮 😮
Złapała go za nogawkę i obszczekała jak tylko potrafiła 😮

Zła byłam na nią jak cholera...do tego zupełnie się mnie nie słuchała 😮

W szoku byłam, że szczeniak i w dodatku labrador tak zareagował 😮
Przecież to taka przyjazna rasa 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Moje koty to myślą, że to wszystko jest dla nich. Śpią w łóżeczku, kołysce i w nosidełku... Nie wiem, jak się podzielą tym z Tosią 🙂


Heh z tego co pamiętam to Beata też swojego kota musi z łóżeczka wyganiać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...