Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a jeśli chodzi o pogodę u mnie, to też nieciekawie. wczoraj był taki ładny słoneczny dzień aż miło było, a dzisiaj szaro ponuro pochmurno. ale nie pada. chociaż pewnie zacznie

a my dzisiaj z mężem nie mamy planów 🙂 znaczy jak zjemy śniadanie to pójdziemy do kościoła, potem jakiś obiad. a potem może spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczynki. Ja mam dziś takiego leniucha że małżon już mnie z łóżka siłą ściąga. Wczoraj miałam miły dzień byłam na panieńskim, uśmiałam się jak głupia. Dziwnie się siedzi z samymi wstawionymi babami 🙂 Ale jak zobaczyłam zdjęcia to już taka wielka jestem że ho ho a dopiero 2,5kg do przodu. Dzidzia nie dawała o sobie znać dość długo aż zaczęłam się martwić. Weszłam na forum i od razu 4 kopniaczki dostałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć, witam kolejną grudnióweczkę.Asiu już miałam nadzieję że tak jak ci obiecywał postara się zmienić ale chyba musi mu się zawalić grunt pod nogami żeby cokolwiek do niego dotarło-życzę ci dużo cierpliwości.Ja wczoraj byłam z mężem na pogrzebie-zmarł mąż mojej przyjaciółki która w marcu urodziła córeczkę.Mówię wam szok po
prostu przestało mu bić serce...ryczeliśmy całą mszę a póżniej na cmentarzu w końcu mąż mnie zabrał do domu nie pojechaliśmy już na stypę bo stwierdził ze to może zaszkodzić dziecku takie dołowanie się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Basia bardzo za dobre slowo to duzo daje!!!! wlasnie jak siadlam tez na forum to leciutkie kopniecia czulam heheh ale nawet nie moglam zlokalizowac z ktorej czesci!!!! heheh ja dzis obiadek zrobilam zapiekanke z ryzu cukini i miesa mielonego pycha wyszlo po 13 bede jadla!!!!
potem po 17 jade do znajomych na parapetowke!!! trzymajcie sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 ty sie nie przejmuj... ja od czwartku małego nie czuje... lekkie jakies szuranie ale nawet nie wiem czy to on... gdyby nie stetoskop i to ze posluchac mozna ze tam kopie to chyba bym oszalala....widzisz nie wiem jak ty ale ogolnie to wczesniej ja tez nie czulam tego jako kopniaki tylko takie plywanie pod skora takie mroweczki.... pytalam teraz lekarza na usg 4d czy to mozliwe ze 21 tydz a ja kompletna znieczulica... ale to wina po czesci tego lozyska z przodu... a poza tym jedne dziewczyny czuja szybciej drugie duuuzo pozniej.. moja przyjaciolka dopiero w 24/25 tygodniu....ja tez juz świra dostaje sle chyba musimy wyluzowac... skoro na usg male sie rusza biega tam skacze i w ogole a ja tego no nie czuje nawet podczas usg tzn ze poprostu chyba ma jeszcze wystarczajaco duzo miejsca ze nie musi sie mocno rozpychac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Holi ja mam wrażenie ze małe się przesuneło bardziej do pępka i przez to łożysko z przodu dużo słabiej je czuję albo wogóle. jak było na samym dole nad kością łonową to bez problemu było czuć.
Antya1 jakie to strasznie smutne i przykre...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Agami fakt masz rację łożysko bardzo wpływa na to że się nie czuje tych ruchów naszych malców!!!! Ja nie czułam pływania tylko od razu lekkie kopniaczki!!!! Dziś rano poczułam jak siedziałam lekko i wieczorem też ale to są takie lekkie i już tak jak ty nie mogę się bardzo doczekać takich mocniejszych i w każdej pozycji nie tylko jak siedzę i nic nie robię!!! Cierpliwości wiem wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katija no mój siedzi właśnie nisko po prawej stronie często tam lubi siedzieć nie wiem poczekamy zobaczymy!!!! Czekam na takie kopy żeby mój mąż coś poczuł!!!
Dziś niedziela ogólnie nuda ja na obiadek zrobiłam ryż cukinia pomidorki i mięso mielone pyszne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej przyszłe mamuśki 😉
Pozwólcie że się wtrącę, przeczytałam kilka Waszych postów i wyczytałam że martwicie się że nie czujecie maluszków. Bywa że mama nie czuje czasem ruchów swego malucha. Wasze dzieci są jeszcze małe nie wszystkie ruchy się odczuwa. Bywało że i ja nie czułam ruchów swoich dzieci.
Zawsze możecie zajrzeć do nas - grudniówek 2010 i zapytać jeśli coś Was nie pokoi , my zawsze chętnie pomożemy 🙂
Pozdrawiam przyszłe mamusie i życzę zdrówka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Katija no mój siedzi właśnie nisko po prawej stronie często tam lubi siedzieć nie wiem poczekamy zobaczymy!!!! Czekam na takie kopy żeby mój mąż coś poczuł!!!
Dziś niedziela ogólnie nuda ja na obiadek zrobiłam ryż cukinia pomidorki i mięso mielone pyszne


holi moj grasuje po calym brzuszku ale tez zdecydowanie najczesciej kopie nisko po prawej stronie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
dziewczyny polecam świetny film "życie przed życiem", można obejrzeć na vod.onet.pl opowiada o życiu Maluszka w brzuszku mamy. piękny!!! na koniec się poryczałam 🙂 🙂 🙂


Robie kolacje, ogarniam kuchnie i biore sie za ogladanie! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny byłam u mamy i nie miałam kiedy do was wejść ogólnie od 3 dni czuje już ruchy mojej księżniczki tylko nie byłam pewna czy to na pewno ona i nic wam nie pisałam jak chodzę to mnie gilga a jak się położę to mnie normalnie kopie jestem bardzo szczęśliwa a mój to już w ogóle przykłada rękę i się z nią wita i rano i wieczorem Nareszcie 🙂
Powiedziałam sobie że nie będę czekała i samo się ruszyło z dnia na dzień jak o tym nie myślałam kopie mnie w podbrzuszu jak taki dzik 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super, ze wreszcie czujecie ruchy malenstw 🤪 juz niedlugo wszystkie bez wyjatku beda je czuly.

A ja dzisiaj robilam urodzinki, w sumie mam jutro, no ale rodzinka sie zjechala dzisiaj 😁
Bylo milo, ale bola mnie plecy od tego przygotowywania...
Wiec nic mi nie zostaje jak lazienka i potem lozeczko 😆
Dobrej nocki brzuszki i zeby wam dzidzie spac nie dawaly od kopniaczkow 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...