Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć brzuszki
własnie obudziłam się mokra jak pies-śniło mi sie że byłam tu sama jak zawsze i nagle zaczełam rodzić i urodziłam w domu tu w Bremen,nie mogłam znaleźć telefonu i wybiegłam z tym dzieckiem na rekach na ulice i prosiłam przechodniów zeby po karetke mi zadzwonili a te szwaby nie chciały- masakryczny sen!! aż włosy mam mokre 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry Kochane 😘

Gratuluje udanych wczorajszych wizyt 🙂
Agami powodzenia w szpitalu, tam bedziesz pod opieka, wiec nie ma co panikowac.

Juz po owsiance, jak codzien 🙂 Teraz zaparzylam sobie kawe zbozowa, bo jakos chlodno mi jest. Spimy z mezem jeszcze pod kocykami polarowymi, przy otwartym oknie a noce coraz chlodniejsze 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
coquelicot zombie wstałaś już dzień dobry 🙃 😘
ja idę też jeszcze po leżakować przed tv 😜
kuknę za jakiś czas 😎


Bonjour Pammat 🙂

Dzis noc w miare! 😲 Maz wybywal to i ja wstalam, zeby miec dzien dluzszy 😁
A Ty sie nie obijaj z Konstancja tyle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doobry Dorianna i Rubi 🙂

Juz teraz wiem skad moga byc te wypychajace sie nogi na prawym boku 😁
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/semaine300.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/570/semaine300.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]][/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki, ale tu sie porobilo

Guga ja tez mam jutro wyniki z powiewu i mnie troszke zmartwilas bo wynik moczu tez mam ok wiec myslalam ze i posiew bedzie lux a teraz to nie wiem.......

Rubi z tego co wiem to jesli jestes na zasiłku dla bezrobotnych to jesli w tym czasie urodzisz to na okres macierzynskiego placa ci zasiłek -poprostu masz przedłużony zasilek dla bezrobotnych ale zadzown sobie do swojego PUP i napewno Ci powiedza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tak właśnie wczoraj z koleżanką w 35 tyg rozmawiałam o tych nogach z boku 😉 u niej podobnie. mi sie tez wydaje ze te nóżki to z lewej mam... a planów na dzisiaj też dużo.jadę na 12 na USG 🤪 później zdjęcia oddać do wywołania,kupić Julci koszyczki na bieliznę,jakieś zakupki jedzeniowe. w międzyczasie jakiś lumpik i może uda mi się dzisiaj zobaczyć tą porodówkę.ostatnio wszystkie były zajęte 😮 tyle kobiet na raz rodziło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra dobra wstałyśmy już bo ile można leżeć 🙃
polecam dzisiaj rozmowy w toku będzie o Mężczyźnie który urodził 3 dzieci 🙂
a teraz to się szykuję i chyba zrobię następny placek bo po tamtym zostały tylko wspomnienia 🙃
widzę że prawie każda ma dzisiaj grafik napięty 😎
ja tam luuzik bo wczoraj wszystko porobiłam więc dzisiaj relax 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Ja juz w pracy od 8:45 siedze 🙂 Mialam juz spotkanie. Wczoraj wszystko pokonczylam z zaleglosci urlopowych wiec teraz tylko day to day job 🙂
Dzis mam swietny humorek spotkalam sie moim bylym Managerem. Pogadalysmy sobie jak zawsze o wszystkim (w szczegolnosci o naszych mezach 🤪 ) i kazda z nas wrocila do pracy.

Dzis zamawiam wyjazd na nartki. Pewnie powiecie ze jestem szalona, ale ja uwielbiam jezdzic na nartkach. Wyjazd jest do Francji Chamrousse 24.03.2012 wiec malenstwo bedzie mialo juz 3,5 miesiaca. Wyjazd jest na 7 dni i w cenie jest 6 dniowy karnet narciarski. Cena to 172 zl/osobe, wiec nawet jakby sie okazalo ze jechac nie moge to nie jest jeszcze az tak duzy koszt (jak na taki wyjazd). Mam nadzieje ze wszystko bedzie oka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Rita napisał(a):
ja tez gratuluje udanych wizyt 🙂
Agami trzymamy kciuki
Pammat no my 1 grudnia juz do PL jedziemy-nie wiem skąd ten sen ale był potworny do teraz rece mi sie trzesą hehehe


Haaa 1 grudnia to ja juz pewnie bede srała w gacie 🤪


raczej do wiadra po lewatywce 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...