Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Happysad co u Ciebie? jak brat? wszystko ok?
Dziewczyny super, że wizyty udane. Ja kompletuje rzeczy do szpitala.. I też mam skurcze, coraz częściej brzuszek mi twardnieje,. Ale może rzeczywiście to normalne... Przespanej nocy Wam życzę 😘


Nadia, dziekuje juz sie pozbierał i ma sie calkiem niezle...ooo rany ja to na baty zasługuje, mam Twoj numer,mialam zakrecic ale jestem tak zamotana ze szkoda gadac...na pewno nadrobie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A propos skurczy to ja mam regularnie co noc takie ze w zasadzie nie pamietam ostatnio dobrze przespanej nocy. Dzisiaj bylam na wizycie u gina, potwierdzil ze szyjka zamknieta,USG potwierdzilo ze jest długa ale Maluszek ma glowe przy samej szyjce a ja mam mało wód płodowych...tak na granicy normy (brzuszek mam malutki). Wiec okazalo sie ze jak jest malo wód...to trzeba bardzo duzo pic i nawadniac organizm. I dostałam mocny lek na recepte na te skurcze, lekarka na ostrym dyzurze tez mi go chciala przepisac...jakby co to podam nazwe dla tych dziewczyn ktore maja silne skurcze i mozecie zapytac swojego lekarza czy mozecie brac 🙂
Tymczasem spijcie spokojnie Brzucholki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczor, dziewczyny po wizytach super, ze macie dobre wyniki 🙂
Weronika bardzo dobre wiadomosci Anulka sama oddycha hura!! 🙂 No i kupka.Teraz wiadomo, na wlasnej skorze, ze matke nawet pierwsza kupka ucieszy 🙂
Happysad witam ponownie i trxymam za slowo, ze bedziesz z nami czesciej.
Pammat lozeczko baaardzo ladne. podoba mi sie 🙂
A teraz ide spac. Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
ja też już nie śpię od godziny ale noc znośna - raz się tylko obudziłam bo brzuch bolał..
Ulka uspokoiłaś mnie z tymi skurczami - ja już skończyłam 34 tydz więc widać macica ma prawo pracować sobie intensywnie. No i super że Tobie zostały już tylko 2tyg stresu, wygląda na to że potem już nie będą wstrzymywać porodu
Miłego dnia wszystkim życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry brzuszki
u mnie po wczorajszej wizycie wszystko ok młodszy synek powoli wraca do zdrowia starszy tez dostał antybiotyk także leczymy się dalej
więc po wczorajszych wizytach plus apteka 250zł poszło z wiatrem
co do porodu ja pamiętam ze we wtorek poszła mi juz krew czyli tak zwany czop ale nic się nie działo dopiero w piątek urodziłam najpierw wody odchodziły a bóle przyszły po jakiś 3 godzinach
pamiętam jeszcze że mówiłam do położnej kurw....jak to boli 🙂 śmiała się ze mnie
także u mnie 20 zaczeły się skurcze 22.10 Urodził się Mariuszek moja teściowa stwierdziła że expres i teraz pewnie pójdzie jeszcze szybciej oby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helloł 🙂
Gratuluję udanych wizyt 🙂 🙂 🙂
Pmamat bardzo ładne to łóżeczko i dziękuję Ci bardzo, bo znalazłam u tego sprzedawcy łóżeczko, którego poszukiwałam... całe bielutkie... i już zamówiłam 🙂
Dorianna ja dziś też na szkołę rodzenia... będziemy kąpać bobaski 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny ja nie śpię od 9 i coraz gorzej mi to idzie zauważyłam że jak leze na jednym boku ze 2 godziny drętwieje mi i na drugi bok muszę się przefiknąć oczywiście postękam trochę a jak mój M już coś słyszły to już by jechał z ekwipunkiem na szpital 🙃 biedny się tak przejmuje mną że masakra 🤨 wiecie co on mi 2 dni temu zaczął mówić że się doczekać nie może jej tak bardzo i ze szczęścia że ona niedługo już z nami będzie mu łzy poleciały ☺️ jezuu jaki wrażliwy ten mój chłop się zrobił no nie porozumienie 😆 jak ja ją urodzę to będziemy razem beczeć na tej porodówce chyba 😁
meliska nie ma za co a samo łóżeczko kupowałaś czy cały zestawik jak ja?
Ulka fajnie że po wizycie jest ok i możesz gnić w chacie i nie musisz wracać do szpitala!
Ja mam w piątek wizytę i już trochę gaciami trzęsę bo nawet jak do wc pójdę to mnie czasami zakuje więc 😮 gówno z dupy.. nadal to samo 🤨 ale leże plackiem dzielnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry brzuszki! 🙂
ja dzis wczesnie bo bylam na badaniach 🙂
ulka - ciesze sie ze u Ciebie wszystko dobrze, ale lez sobie jeszcze 🙂
pammat - fajne lozeczko, my mamy podobne, z tym ze troche wieksze. juz tez stoi zlozone ale materaca nadal ani widu ani slychu 😜
co do brzuszka to mi dzisiaj w nocy tez 2 razy stwardnial tak sam z siebie... az mnie to obudzilo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂 dużo dobrych wieści,ze miło poczytać 🙂 a u mnie rodzice na dole już tylko gratów u nas jest sporo jeszcze.ale przy tym wszystkim tak mi krew zabuzowali że O MATKO!! na dole w pokoju mieli dwa łóżka.jedno na którym spali i jedno po moim Ł. od teściowej.takie dla gości.wszystko musieli do nas przytargać na górę a wtedy było rusztowanie podstawione,więc przez balkon wstawiali -teraz nie ma.więc zostawili to łóżko u nas.ja myślałam,ze oni to łóżko za nie długo zabiorą a ten mój przychodzi i mówi,ze oni w ogóle go stąd nie zabiorą!!ale wkurw!!brnę dalej.więc mówię po co nam to łóżko,żebyś miał gdzie spać pijany??zeby mi tu gości swoich kładli??!!absolutnie się na to nie zgadzam.nie chcę mieć takiej graciarni jak oni!!dwa łóżka,regał na całej ścianie,stół na środku a matka w nowych szafkach w kuchni trzyma ubrania bo się pomieścić nie może!!!!ja pitole ale się wkur..!!no masakra.matce mojej też powiedzialam,ze kompletnie nie chcę tego łóżka w pokoju.nawet nie ma opcji!! to ona do mnie mówi,ze to gdzie goście będą spać??(no żesz Ty!!) mówię do niej-przecież sami chcieliście to łóżko Łukaszowe do Was dla gości-ja go nie chciałam.-to ona na to,ze w takim razie to ona będzie spała u nas a goście na dole.-no KUR.A!!!!na co mi taki jebnik dodatkowy?!powiedziałam,ze jak tak to sobie weźcie ten pokój.no takiego nerwa złapałam że do tej pory mną targa!nie odpuszczę choćby nie wiem co!!ja tam amm materac dwuosobowy i gości na materac położę albo na dywan,tak jak to się kiedyś robiło.i koniec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki. Ja niedawno wstałam 🙂 obudziła mnie listonoszka, koszulki nocne do szpitala mi przyniosła 🙂 fajne są, zadowolona jestem 🙂
Plan na dziś, kolejne pranko dla Tosi i prasowanko...
w nocy znowu kaszel zaczął mnie męczyć, mam nadzieję, że przeziębienie nie wróciło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie Ciotki
więc ja już mobilna i mogę się rozpisać
a było to tak... dzień w wcześniej czułam się cudownie i umawiałam się z novaM na zakupy i z takim super nastawieniem wzieło mnie na sexik i tu się zaczyna ( pamiętajcie jak juz sex to nie z nogami w górze) zero przyjemności dla mnie ot tak zeby było chociaz czego żałować a tu nic w nocy obudziły mnie silne bóle w podbrzuszu ale wstałam połaziłam chwile położyłam się na nowy później obudziłam sie z krzykiem postawiłam chłopa na baczność miałam skurcze co 20 minut to ten mnie za bety i ola do szpitala tam dali mi leki kroplowke mimo skurczy co 17 minut pozniej co 15 do rana się uspokoiła i tak sobie pisałam z novaM i nagle bum wody odeszły ból jak przy zatwardzeniu i ola na porodówke a w reku nadal tel i gadam z novaM (potwierdzi) po 11 urodziłam anie moment zabrali ja nie płakała ......... pozniej polezałam troche dałam znac novej a pozniej chłopowi te pindy traktowały mnie jak smiecia do momentu az moj przyjechał z rzeczami a tu gong lekarz i wielki popłoch nagle biegaly jak oparzone po za jedną p..... ale i ja utęperowałysmy pozniej pokazali mi mała jak kosmitka czerwona pomaszczona zapuchnieta z meszkiem reszte na biezaco wiecie
dzis juz jestem w hoteliku wypisana przy szpitalnym który M opłaca karmie ja sama strzykawka je co 1.5 h 5 ml oddycha sama jak pisała kupkuje na zielono i za godz bedzie miała 3 doby a wiec tyle ciotki okraglutki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tutaj chce podziękowac novaM za wielkie wsparcie bya dla mnie w dzien i w nocy jak nikt nawet sam tatus tak sie nami ni interesował
i dziekuje Wam drogie ciocie za zyczenia gratulacje i zainteresowanie i ogolnie za wsparcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
witajcie Ciotki
więc ja już mobilna i mogę się rozpisać
a było to tak... dzień w wcześniej czułam się cudownie i umawiałam się z novaM na zakupy i z takim super nastawieniem wzieło mnie na sexik i tu się zaczyna ( pamiętajcie jak juz sex to nie z nogami w górze) zero przyjemności dla mnie ot tak zeby było chociaz czego żałować a tu nic w nocy obudziły mnie silne bóle w podbrzuszu ale wstałam połaziłam chwile położyłam się na nowy później obudziłam sie z krzykiem postawiłam chłopa na baczność miałam skurcze co 20 minut to ten mnie za bety i ola do szpitala tam dali mi leki kroplowke mimo skurczy co 17 minut pozniej co 15 do rana się uspokoiła i tak sobie pisałam z novaM i nagle bum wody odeszły ból jak przy zatwardzeniu i ola na porodówke a w reku nadal tel i gadam z novaM (potwierdzi) po 11 urodziłam anie moment zabrali ja nie płakała ......... pozniej polezałam troche dałam znac novej a pozniej chłopowi te pindy traktowały mnie jak smiecia do momentu az moj przyjechał z rzeczami a tu gong lekarz i wielki popłoch nagle biegaly jak oparzone po za jedną p..... ale i ja utęperowałysmy pozniej pokazali mi mała jak kosmitka czerwona pomaszczona zapuchnieta z meszkiem reszte na biezaco wiecie
dzis juz jestem w hoteliku wypisana przy szpitalnym który M opłaca karmie ja sama strzykawka je co 1.5 h 5 ml oddycha sama jak pisała kupkuje na zielono i za godz bedzie miała 3 doby a wiec tyle ciotki okraglutki

No to niezle poszaleliscie tej nocy 😉 az mala na swiat wypusciliscie 😉 ale najwazniejsze, ze jest juz wszystko dobrze 🙂
a wiadomo jak dlugo mala bedzie w szpitalu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wercia naprawdę nie masz za co dziękować 🙂 z całym sercem jestem z tobą i twoją córeczką 😘
  • A wy Brzuchatki uważajcie na siebie 🙂
  • Kochaniutka ja przesiaduję na wrześniówkach 2010 boś się pomyliła wpis zrobiłaś na pazdziernik 2011 piszę dlatego żeby dziewczynki nie były złe 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...