Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
trochę pogniłam jeszcze 😎 właśnie się wylęgłam 😜
novaM udanej wizyty u fryzjera czekam na fotki 😎
guga odpoczywaj ile wlezie 😘 ja cię rozumiem doskonale 🙂
rita super że jedziesz jeden dzień wcześniej 🤪
dorianna nie dziwię się twojej reakcji też bym się chyba popłakała jakby brzuch nie działał 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia ja tez mam swoja cesarke w glowie i wszedzie.. bo mnie nosi dzis po domu...
Chloe to sie wymieniamy w szpitalu tak?? ty wracasz ja ide....ciekawe czy tego 30 zrobia cesarke bo juz 2 kolezanka jest w naszym szpitalu miala miec cesarke a oni stwierdzili ze jednak czekaja do terminu z cesarka... wiec moze do 06.12 bede tam wegetowac 😞(( a nie mam neta w komorce i nie wiem czy uda mi sie dzis go aktywowac......wiec bede wam pisac smsy do Marzenki.....
Katja miłych postrzyżyn.....hehehe
moj maz dzis juz w domu na urlopie....wlasnie naprawia szafe a pozniej bedzie robil szuflade.... a to niby kobieta sie wlącza wicie gniazdka hehehhe a on jak nakrecony dzis...
no i odebralismy jego wyniki... i nie wierze.. cholesterol 300 juz mu zapowiedzialam ze od jutra benecol i sałata;/ dieta królicza....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
Agami pisz do nas na bieżąco żeby nova.fm mogła nam newsy przekazywać 🙂 życzę Ci jak najmniej bólu.. dasz radę !!

pisac sie postaram... zasile dzis koma zeby mi nie braklo kasy hehehe bo mix to jak braknie to blokada heheh... ale po dzisiejszych newsach od dziewuch ze szpitala stwierdzam ze bede tam lezec i kwiczec do terminu czyli do 06.12.... no wy tez piszcie mi esy.... co u was... jak by ktoras urodzila czy byla w szpitalu to dajcie mi tez znac....ja mam fona z plusa wiec Marzenka jak cos to nawet z neta moze słac newsy do mnie 🙂)
a tak wlasnie sie wzielam za nadrabianie dzis... i widze pammat ze nocke ciezka mialas hihihi a tak chcialas moje bole brzucha dostac ... pamietasz? 😉))) hihihi no i mowilam ze kurierem wyslalam... widzisz ze doszły? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
trochę pogniłam jeszcze 😎 właśnie się wylęgłam 😜
novaM udanej wizyty u fryzjera czekam na fotki 😎
guga odpoczywaj ile wlezie 😘 ja cię rozumiem doskonale 🙂
rubi super że jedziesz jeden dzień wcześniej 🤪
dorianna nie dziwię się twojej reakcji też bym się chyba popłakała jakby brzuch nie działał 🙃 😁

A w dodatku bylam zla na meza, bo to on akurat siedzial przy kompie i myslalam, ze cos zepsol 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
solenizantka napisał(a):
Agami - no to jakby tak bylo ze cie beda trzymac do 6.12 to Ci wspolczuje 😉
No a Wy dziewczyny nie przesadzajcie z tym wstrzymywaniem, listopad tez jest ok!! 🙂 wiem co mwie, sama skorpion jestem 😁

na jak grudzień to grudzień 😜
aaaaaaaaa... i nie wiadomo jakbyśmy się starały to skorpiona nie uda nam się już urodzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
meliska napisał(a):
pammat napisał(a):
solenizantka no ja wypychać chce w moje urodziny 😁

a wypchasz też za mnie??? 😁

nie wiem czy dam rade od razu 2 😁 😁


podobno jak się jedno wypcha to drugie idzie jak po maśle-tak ze PAMM nie wykrecaj sie hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a teraz pytanie za 100pnkt jak spakować cały dobytek do jednej walizki????? 🤔
kurde musze zabrac wszystkie swoje i małej rzeczy bo szybko tu chyba nie wróce a mam jedna walizkę hehe Adam mi tu jakieś kartony naszykował - majątek na nadbagaż pójdzie hehe ciekawe czy mnie do autokaru z tym wpuszczą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
melduje się na chwilę 🙂

a zaraz zabieram się za prasowanie. mąż będzie okna nam uszczelniał. a jeszcze trzeba, żeby rozpakował swoje torby i wszystko uprać i gdzieś poupychać. no i w ogóle zamówiłam dzisiaj komodę na rzeczy Maćka 😁 bo jedna już nasza jest zajęta i nadal nie ma na wszystko miejsca 😉

poza tym jeśli chodzi o dzisiejszą noc, to chyba wszystkie nasze dzieci powariowały 😉 ja nie miałam tak tragicznej nocy od początku ciąży. po prostu masakra. mały cały czas się wiercił, nie mogłam się w ogóle ułożyć etc 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):
a własnie... po jakim czasie wyjechały byscie z dzieckiem w taką podróż??? Adam chce nas tu już w lutym no ale wiadomo że pierwsze miesiące to wieczne kontrole itd-ja myślałam raczej o kwietniu-maju


to Ty tak na długo do Polski zawitasz 🙂 🙂 🙂 ale super się Wam udało, że możecie wyjechać już jutro. trzymam kciuki za wszystko tak jak obiecałam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...