Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien dobry :-)
Ja juz nie spie pobudka jak co dzien o 6. Nocka byla w miare tzn. pobudka co 3 godziny bo sprawdzanie pulsu. Kolezance z pokoju odeszly wody o 4 rano w Sobote przyjechala do szpitala i dostawala skurczy tylko jak byla pod kroplowka. Odlaczyli jej nia i przestala miec. Polozyli ja na Ginekologie. I co jakis czas pobierali kerw zeby zprawdzic czy nie ma zakazenia. Wyniki krwi miala prawidlowe i gdyby nie to ze jej lekarzem prowadzacym jest ordynator to by jakos jeszcze z tydzien tu polezala. Ordynator podjal decyzje ze dzis podwojna dawka oksytocyny i jak nadal tak bedzie ze skurczami to cesarka. Widac co organizm to inny 🙂
Milego dnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry
Tym które miały dobrą noc gratuluje zawsze to jedna dobra nocka do przodu. Tym co miały złą współczuję i życzę o by mniej takich.
Ja ogółem tragedia potworne skurcze w okolicy żeber wybudziłam się w nocy z krzykiem z bólu , mąż niemal że na baczność stanął co się dzieje.
Katju jeśli się pojawisz napisz jak się czujesz po odstawieniu fenoterolu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Moja noc też do dupyyyy 🤢 Zasnęłam po 3, obudziłam się po 6... ku... powinnyśmy spać jak susły... kiedy my to odeśpimy?.... chyba już nigdy 🤢
Przeniosłam się do salonu na sofę, bo nie mogę patrzeć jak mój tak po prostu... ŚPI 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
aaa, oczywiście znowu muszę jechać wcześniej bo mam kilka spraw do załatwienia: bank, starostwo, nawet do sądu muszę się wybrać bo coś tam mam zrobić z księgą wieczystą. i kilka sklepów...

Nie szalej za bardzo, bo jeszcze na miescie urodzisz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane!!! Współczuje wam tych nocek no moja nawet przeleciała z tym że siusiu co 2 godz !!! Nic mnie nie bierze niestety i do szpitala jutro się mam wstawić na IP na 7.30 cóż!!! Mam już dość nogi mnie bolą te nerwobóle bioder!!!! Mały daje ładnie popalić na sam koniec!!! Zobaczymy jak wyjdzie z brzuszka czy będzie takim rozrabiakom
Basia i co ciebie nic nadal nie bierze biedoku!!! Współczuje ci bardzo !!!! Już chyba nie długo co ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
aaa, oczywiście znowu muszę jechać wcześniej bo mam kilka spraw do załatwienia: bank, starostwo, nawet do sądu muszę się wybrać bo coś tam mam zrobić z księgą wieczystą. i kilka sklepów...

Nie szalej za bardzo, bo jeszcze na miescie urodzisz 😉


bliżej do szpitala będzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorianna gratuluję ciociu 🙂
Aga życzę konkretnych skurczów 🙂
A ja dziś do kina, a później się za tą moją Julę biorę... choćbym miała ją za głowę ciągnąć 😜
Jutro mija termin mojej przydatności... a już dziś na brzuszku gratulują... JESTEŚ MAMĄ... zapraszamy na mamusie 😠 kogoś też to wkurzało pamiętam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):

Aga życzę konkretnych skurczów 🙂


no niby mam jeszcze do terminu trochę, ale brzuch cały czas mam twardy jak kamień i te skurcze które się pojawiają to są naprawdę mocne i bolesne tyle że nieregularne jeszcze. więc nie dziękuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Pammat i Meliska 😘 😘 😘 współczuję Wam kochane 😘 😘 😘

bo ja na noce nie mam co narzekać, nie mogłam przez godzinę usnąć przez te bolesne skurcze, ale potem to spałam jak zabita, 3 razy w nocy siusiu. no i rano jak tata mnie o 8 obudził telefonem to byłam niesamowicie wściekła bo tak dobrze mi się spało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...