Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
Coq kiedy u Ciebie po terminie masz sie zglosic do lekarza lub szpitala?


Beatka nie mam pojecia! 🤢
Wczoraj juz pisalam Holi, ze zdaje mi sie, ze lekarze za termin porodu przyjmuja koniec 40 tygodnia.
Wiec nie moglam zrozumiec skad u mnie wyliczony 13 grudnia 🤔 Dokopalam sie do jakiejs strony francuskiej i z ich wyliczen tez 13 wychodzil, a po analizie calej rozpiski zrozumialam ze tu termin to chyba koniec 41 tygodnia. Wiec 13 pruje do szpitala, nie bede czekac, niech choc sprawdza co w trawie piszczy 😎

A co do bolu brzucha, ktory masz, to macica przygotowuje sie i pracuje. Mnie niestety te bole mecza najczesciej noca. do tego brzuch jak kamien, a dzis corka rowno co godzine urzadzala akrobacje niczym Kajtek Novej!!! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatka26 no jest dobrze dzięki 🙂 chociaż liczyłam troszkę na tą moją małą 😜 ale skubana się nie dała..
mówię jej to teraz 6 w mikołaja albo 12,12 żeby była fajna data ale czy posłucha zobaczymy 🙃 nie wypycham jej na siłę bo nie ma sensu to nic nie daje ona sama będzie wiedziała kiedy wyjść a jak nie to 16 do szpitala i jej pomogą.. to na bank przez tą luteine przenoszę teraz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Agami napisał(a):
miłego dnia kobietki zyczymy... my wlasnie po wizycie poloznej... ogrom informacji... duzo nowosci...jutro na zdjecie szwow jade i musze zapytac lekarza bo cos sie macica za slabo obkurcza i za slabe krwawienia sa i jej sie to nie podoba... buuuu mam nadzieje ze bedzie ok... ale najwazniejsze ze maly zaczal nadrabiac co stracil... bo urodzil sie duzy a jak wychodzilismy to 3400 bylo ale juz 3500 jest wiec goni ;D mamusia czesto karmi ;p

Co do slabego krwawienia, to powinnas sie cieszyc, ja po pierwszysm porodzie krwawilam tak jak w okres przez jakies 4-5 dni, a potem jeszcze przez tydzien plamilam i koniec, a macica normalnie mi sie obkurczyla, wiec mysle, ze nie masz sie czym martwic 🙂

Witaski brzuszki:*:*
Agami
🙂 Doriana dobrze gada 🙂 ja juz od tygodnia nie męcze sie z podpaskami czy wkładkami po cc jest inne krwawienie niz NS.Z wagą to moj juz dogonił Kubusia 🤪 bo jak wychodzilismy ze szpitala to miał 2390 a teraz juz ma 3500 🙃 całuski dla Kubusia 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
Dobry,
Nocke mam z glowy. Od wczoraj wieczor mam bole brzucha jak podczas okresu. Sa potem znikaja po jakims czasie znowu sa. Latam do kibelka sprawdzac czy przypadkiem nie krwawie.Tez ktoras tak miala?


ja też tak właśnie mam ból jak na okres.... do tego lekkie skurcze ale całkowicie nie regularne

ale ponoć normalne więc nawet no-spy nie chce brać niech sie tam wszystko ćwiczy jak trzeba to trzeba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
12.12 moja siostra sie urodzila. Fajna data. Poloz sie i odprez to moze podziala. Skoro Konsti jest uparta to wyjdzie albo po 6 albo po 12 😉

no zobaczymy co będzie nie ma co na siłę nie 😉
dzisiaj mam ktg i namówię doktorka na usg 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Holi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Udalo sie beda truskawy 🤪 🤪 🤪 😁

A ja z corcia wkulalam sie dzis na tor numer 41!!! 🙃 🙃 🙃 I kulamy sie dalej!!! Ciekawe czy gdzies po drodze na porodowke natrafimy!? 😁


szalejesz coq 41 gratulacje 🙂

pam a Ty jak chodzisz kolejny dzień z 3 cm rozwarciem to poród chyba będziesz miała leciutki bo jak gadałam z lekarzem to znieczulenie podają dopiero jak ktoś ma rozwarcie na 3 cm a tutaj proszę laska sobie biega po lasach, sklepach z M szaleje ..........uważaj zebys nie urodziła przy kichaniu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
pam a Ty jak chodzisz kolejny dzień z 3 cm rozwarciem to poród chyba będziesz miała leciutki bo jak gadałam z lekarzem to znieczulenie podają dopiero jak ktoś ma rozwarcie na 3 cm a tutaj proszę laska sobie biega po lasach, sklepach z M szaleje ..........uważaj zebys nie urodziła przy kichaniu 😜


Sluszna uwaga !!! 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anika_77 napisał(a):
dorianna napisał(a):
Agami napisał(a):
miłego dnia kobietki zyczymy... my wlasnie po wizycie poloznej... ogrom informacji... duzo nowosci...jutro na zdjecie szwow jade i musze zapytac lekarza bo cos sie macica za slabo obkurcza i za slabe krwawienia sa i jej sie to nie podoba... buuuu mam nadzieje ze bedzie ok... ale najwazniejsze ze maly zaczal nadrabiac co stracil... bo urodzil sie duzy a jak wychodzilismy to 3400 bylo ale juz 3500 jest wiec goni ;D mamusia czesto karmi ;p

Co do slabego krwawienia, to powinnas sie cieszyc, ja po pierwszysm porodzie krwawilam tak jak w okres przez jakies 4-5 dni, a potem jeszcze przez tydzien plamilam i koniec, a macica normalnie mi sie obkurczyla, wiec mysle, ze nie masz sie czym martwic 🙂

Witaski brzuszki:*:*
Agami
🙂 Doriana dobrze gada 🙂 ja juz od tygodnia nie męcze sie z podpaskami czy wkładkami po cc jest inne krwawienie niz NS.Z wagą to moj juz dogonił Kubusia 🤪 bo jak wychodzilismy ze szpitala to miał 2390 a teraz juz ma 3500 🙃 całuski dla Kubusia 😘 😘

Ale ja rodzilam SN 🙂 W sumie to kazdy organizm jest inny i czy sie krwawi krotko czy dlugo to nie ma znaczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
pam a Ty jak chodzisz kolejny dzień z 3 cm rozwarciem to poród chyba będziesz miała leciutki bo jak gadałam z lekarzem to znieczulenie podają dopiero jak ktoś ma rozwarcie na 3 cm a tutaj proszę laska sobie biega po lasach, sklepach z M szaleje ..........uważaj zebys nie urodziła przy kichaniu 😜


Sluszna uwaga !!! 😁 😁 😁 😁

hehe 😁 😁 😁racja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
pam a Ty jak chodzisz kolejny dzień z 3 cm rozwarciem to poród chyba będziesz miała leciutki bo jak gadałam z lekarzem to znieczulenie podają dopiero jak ktoś ma rozwarcie na 3 cm a tutaj proszę laska sobie biega po lasach, sklepach z M szaleje ..........uważaj zebys nie urodziła przy kichaniu 😜


Sluszna uwaga !!! 😁 😁 😁 😁

właśnie się trzymam za psiute jak to mówi Ulka jak kicham 😁
ale to jest nic moja kolezanka z rozwarciem 4cm kulała się 3 miesiące do porodu więc ch*j wie o co tak na prawdę kaman 😮 😁
myślałam że w piątek jak mnie doktorek przeora to się coś ruszy a ona twardo się trzyma 😮 uparta chyba za matką będzie 😎
no tak własnie wczoraj żartowaliśmy że jak się zacznie to trzeba szybko jechać do jakiegoś jubilera albo gdzieś 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się, nadal 2w1. Przestałam ufać swoim przeczuciom. Byłam pewna, że urodzę w sobotę w nocy, potem, że w niedzielę.. A tu nadal nic.... Dzisiaj mam wizytę.. Wreszcie będę wiedzieć, czy mała jest pośladkowo ułożona.
A póki co, to "mam piloto, mam laptopo" i dobrze mi z tym na kanapie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki, ale juz nerwowo na tym naszym forum, wszyscy nie moga sie doczekac 😉
my tam jeszcze mamy sporo czasu, ale tez nam sie dluuuzy.
Brzuch jak na zlosc przestal sie w ogole stawiac, pomimo ze chodze, sprzatam, calymi dniami na nogach, takze to sciema jest z tym oszczedzaniem sie itd... 😉
z sexu nici, bo sie boje bakterii wiec pozostaje czekac cierpiliwie 🙂
Agami masz przeslicznego synka!!!!!
i gratuluje tez Rafalkowi ze tka pieknie przybiera!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...