Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Anika_77 napisał(a):
dorianna napisał(a):
Agami napisał(a):
miłego dnia kobietki zyczymy... my wlasnie po wizycie poloznej... ogrom informacji... duzo nowosci...jutro na zdjecie szwow jade i musze zapytac lekarza bo cos sie macica za slabo obkurcza i za slabe krwawienia sa i jej sie to nie podoba... buuuu mam nadzieje ze bedzie ok... ale najwazniejsze ze maly zaczal nadrabiac co stracil... bo urodzil sie duzy a jak wychodzilismy to 3400 bylo ale juz 3500 jest wiec goni ;D mamusia czesto karmi ;p

Co do slabego krwawienia, to powinnas sie cieszyc, ja po pierwszysm porodzie krwawilam tak jak w okres przez jakies 4-5 dni, a potem jeszcze przez tydzien plamilam i koniec, a macica normalnie mi sie obkurczyla, wiec mysle, ze nie masz sie czym martwic 🙂

Witaski brzuszki:*:*
Agami
🙂 Doriana dobrze gada 🙂 ja juz od tygodnia nie męcze sie z podpaskami czy wkładkami po cc jest inne krwawienie niz NS.Z wagą to moj juz dogonił Kubusia 🤪 bo jak wychodzilismy ze szpitala to miał 2390 a teraz juz ma 3500 🙃 całuski dla Kubusia 😘 😘

Ale ja rodzilam SN 🙂 W sumie to kazdy organizm jest inny i czy sie krwawi krotko czy dlugo to nie ma znaczenia.

Dorianna a ja cały czas miałam w głowie że miałaś z pierwszym CC 😮 😮 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech nerwowo...Ale u mnie to nawet chyba nie chodzi o zniecierpliwienie, bo jesli Malej dobrze w brzuchu, to moge ja nosic jeszcze. Ale juz troche na skraju sil jestem przez te pierdzielone noce.

Spadam kupic bagietki. Potem maz wroci to pewnie pospimy 🤔 - no jak starcy po prostu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja właśnie stoczyłam walkę z mięsem i juz sie pichci na gulasz (po najmniejszej lini oporu później resztę do zamrażarki i będzie jak znalazł na gorszy dzień ) włosy umyłam i właśnie wcinam lody śmietankowe trzeba było zrobić w zamrażarce miejsce na gulasz 🙂 🙂 🙂

wypadają wam włosy????? mnie tak straszyli że strasznie w ciąży wypadają a mi chyba nawet mniej niz przed ciąża pewnie dlatego że ja teraz dużo tego żelaza biorę przez tą ciągła anemię.... więc ogólnie jestem pozytywnie zaskoczona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ho laseczki... wlasnie czytam co tu naskrobałyscie 🙂 anika to ładnie przybiera na wadze 🙂 mam nadzieje ze moj szkrab niedlugo tez tak wystrzeli z waga 🙂 oj dziewuszki trzymam ckiuki za was najmocniej jak sie tylko da by te wasze babelki ruszyly do ataku na porodowke,.... teraz sie masa dzieci rodzi... jak rodzilam Kube to 13 sie urodzilo, nastepnego dnia 9 pozniej znowu 11 pchaja sie na sciate ze lekarze sie smieja ze z roomingu sie porodowka zrobila bo co chwile jakas zaczyna... i mam nadzieje ze wy tez poruszenie powszechne na forum zrobicie.....
holi ty daj nova.fm numerek i wez od Marzenki... bo Kasia sloneczko zadko sie odzywa... a my sie martwic bedziemy o ciebie..ja tez moge ci podac swoj jak bedziesz chciala.... mnie juz na porodowke nie pogoni wiec bede przekazywac info w razie by marzenka z Kajtkiem polecieli gagatka wyciagac;D
wiecie.,... cos z tym musi byc ze dziecko jakie w brzuchu takie pozniej.. maly spi juz 3 godzine... i ogolnie tylko go co 3 godziny nakarmie zmiana pieluchy i spi dalej... ale jego ulubione godziny 24 i 5 nad ranem na kopanie staly sie ulubionymi na ogladaie swiata i kwilenie hihihi 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
hej ho laseczki... wlasnie czytam co tu naskrobałyscie 🙂 anika to ładnie przybiera na wadze 🙂 mam nadzieje ze moj szkrab niedlugo tez tak wystrzeli z waga 🙂 oj dziewuszki trzymam ckiuki za was najmocniej jak sie tylko da by te wasze babelki ruszyly do ataku na porodowke,.... teraz sie masa dzieci rodzi... jak rodzilam Kube to 13 sie urodzilo, nastepnego dnia 9 pozniej znowu 11 pchaja sie na sciate ze lekarze sie smieja ze z roomingu sie porodowka zrobila bo co chwile jakas zaczyna... i mam nadzieje ze wy tez poruszenie powszechne na forum zrobicie.....
holi ty daj nova.fm numerek i wez od Marzenki... bo Kasia sloneczko zadko sie odzywa... a my sie martwic bedziemy o ciebie..ja tez moge ci podac swoj jak bedziesz chciala.... mnie juz na porodowke nie pogoni wiec bede przekazywac info w razie by marzenka z Kajtkiem polecieli gagatka wyciagac;D
wiecie.,... cos z tym musi byc ze dziecko jakie w brzuchu takie pozniej.. maly spi juz 3 godzine... i ogolnie tylko go co 3 godziny nakarmie zmiana pieluchy i spi dalej... ale jego ulubione godziny 24 i 5 nad ranem na kopanie staly sie ulubionymi na ogladaie swiata i kwilenie hihihi 🙂)))

Pewnie ze mały bedzie ci szybko przybierał jak pije spi ,pije spi...... no ja chodze dopiero spac o 1 w nocy to też o 24 przystawiam do cyca o 1 spimy potem o 3 się budzi ze zegrakiem w dupce i o 6 takze na nieprzespane noce to ja narzekać nie moge oby tylko mu się nie pozmieniało 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Koniec tego dobrego 😉 😉 😉ide nakładać obiad jeden juz przyszedł ze szkoły za chwile drugi przyjedzie z pracy 🙂 a mama wypad na zakupy przedswiateczne jakies prezenty itd.
DZIEWCZYNY TRZYMAM KCIUKI ZA WAS CODZIENNIE NORMALNIE UPARCIUSZKI Z BOBASKÓW 😘 😘 😘 😘
PAAAAA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie się czyta Was dziewczyny, myśląc że macie już szkrabki przy sobie ! 🙂 Dziękuje za kciukasy, może Adaś usłyszy i zachce mu się wyjść, bo już się doczekać nie mogę 😁
Ciastka gotowe i zamknięte w puszce Wigilijnej 🙂 Cały dom pachnie a mój M pojechał po prezent na mikołaja dla mnie bo nudna jestem od wczoraj i stwierdził, że mi trochę humor poprawi ! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anika_77 napisał(a):
dorianna napisał(a):
Agami napisał(a):
miłego dnia kobietki zyczymy... my wlasnie po wizycie poloznej... ogrom informacji... duzo nowosci...jutro na zdjecie szwow jade i musze zapytac lekarza bo cos sie macica za slabo obkurcza i za slabe krwawienia sa i jej sie to nie podoba... buuuu mam nadzieje ze bedzie ok... ale najwazniejsze ze maly zaczal nadrabiac co stracil... bo urodzil sie duzy a jak wychodzilismy to 3400 bylo ale juz 3500 jest wiec goni ;D mamusia czesto karmi ;p

Co do slabego krwawienia, to powinnas sie cieszyc, ja po pierwszysm porodzie krwawilam tak jak w okres przez jakies 4-5 dni, a potem jeszcze przez tydzien plamilam i koniec, a macica normalnie mi sie obkurczyla, wiec mysle, ze nie masz sie czym martwic 🙂

Witaski brzuszki:*:*
Agami
🙂 Doriana dobrze gada 🙂 ja juz od tygodnia nie męcze sie z podpaskami czy wkładkami po cc jest inne krwawienie niz NS.Z wagą to moj juz dogonił Kubusia 🤪 bo jak wychodzilismy ze szpitala to miał 2390 a teraz juz ma 3500 🙃 całuski dla Kubusia 😘 😘



Dzien dobry brzuchole.... mysle ze powoli moge sobie pozwolic na powrot na łono forumowiczek 🙂

Ja tak jak Wy dziewczyny, krwawienie 3-4 dni , potem leekie plamienie a teraz juz jestem po a to 13 dni od CC... to zalezy jak wyczyszczą...

Jejku Anika ale pieknie Ci przybrał.... ponad kilogram w mniej niż miesiąc... pogratulawać... jestem ciekawa jak moja kruszynka po miesiącu bedzie ważyć.... na wyjsciu ze szpitala miała tylko 2280g... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziewczyny coś czuję że grudzień nerwowy jest. Moja dziś mało co się rusza, do tego mam bolesne skurcze( jeden był taki że w sklepie się lady z bólu trzymałam) ale są nie regularne, więc pewnie to ćwiczenia. Teraz leżę więc mniej boli ale brzuszek się stawia. Mąż mnie opierdziela że już mnie z domu nie wypuści i z łóżka. Normalnie masakra jakby to miało jakieś znaczenie że byłam w sklepie. Pewnie się wszystko uspokoi więc nie panikuję.
Justi no to trzymam kciuki za dobre samopoczucie bez fenoterolu i czekam na relację jak się czujesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rety aż się pysior raduje jak czytam Was-też juz sie nie możemy tego naszego Majutka doczekać a ona ma nas gdzieś hi 🙂
ale troszeczkę się przeraziłam tym że jakie dziecko w brzuszku takie w łóżeczku 🤔 ta nasza mała to chyba nigdy nie sypia bo wierci się całymi dniami a w nocy o której bym się nie przebudziła to mi brzuch faluje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poleżałam nudzę się i rozmyślam tak jakoś czuję że mój mały się też mniej rusza może to zwiastun porodu hhe!!! dziś mam czas i ostatni dzwonek żeby z mężem się poprzytulać i jutro szpital więc wakacje holiday travel!!! Agami to podaj mi swój numer ja ci puszczę sygnał ok!!! Podaj na forum nova fm może być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia mówisz że ciasteczka już zapakowane mniam mniam!!!! jejku ja bym chciała z moim małym wyjść tak max do 16 grudnia kurdę!!! Fajnie się czyta dziewczyny bo mają już szkraby przy sobie heheeh ale my też będziemy miały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
A u mnie pada snieg!!!!! 🤪


Heheh dobrze Beti, że od Ciebie do mnie tak daleko 😜
Bo ja się modlę żeby ten śnieg tutaj nie spadł dopóki nie urodzę 😜

Byłam w sklepie kupiłam kartę pamięci mega pojemną ale okazało się, że tel. muszę zostawić bo mi się panel dotykowy odkleił 😠
Jak nie urok to sraczka 😠
Na szczęście w szufladzie mam 3 zapasowe ...

Rzeczywiście lasie się denerwują już...ja to już na rzęsach chodzę normalnie 😮 A mały jak się kręcił tak nie przestaje ... mam wrażeni, że mój pępek to mu się z kanałem rodnym pomylił bo na niego napiera zamiast się w dół pchać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co mój mały dziś się rusza ale zdecydowanie mniej oby to był sygnał że poród się zbliża!!! Bo ja już jestem jedną nogą w szpitalu tak nieeee chce iść ale muszę!!! co poradzę!!! A u ciebie Beatka śnieg super!!! ja jadę jeszcze z mężem do sklepu kupić sobie rzeczy na jutro do szpitala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anika_77 napisał(a):
dorianna napisał(a):
Anika_77 napisał(a):
dorianna napisał(a):
Agami napisał(a):
miłego dnia kobietki zyczymy... my wlasnie po wizycie poloznej... ogrom informacji... duzo nowosci...jutro na zdjecie szwow jade i musze zapytac lekarza bo cos sie macica za slabo obkurcza i za slabe krwawienia sa i jej sie to nie podoba... buuuu mam nadzieje ze bedzie ok... ale najwazniejsze ze maly zaczal nadrabiac co stracil... bo urodzil sie duzy a jak wychodzilismy to 3400 bylo ale juz 3500 jest wiec goni ;D mamusia czesto karmi ;p

Co do slabego krwawienia, to powinnas sie cieszyc, ja po pierwszysm porodzie krwawilam tak jak w okres przez jakies 4-5 dni, a potem jeszcze przez tydzien plamilam i koniec, a macica normalnie mi sie obkurczyla, wiec mysle, ze nie masz sie czym martwic 🙂

Witaski brzuszki:*:*
Agami
🙂 Doriana dobrze gada 🙂 ja juz od tygodnia nie męcze sie z podpaskami czy wkładkami po cc jest inne krwawienie niz NS.Z wagą to moj juz dogonił Kubusia 🤪 bo jak wychodzilismy ze szpitala to miał 2390 a teraz juz ma 3500 🙃 całuski dla Kubusia 😘 😘

Ale ja rodzilam SN 🙂 W sumie to kazdy organizm jest inny i czy sie krwawi krotko czy dlugo to nie ma znaczenia.

Dorianna a ja cały czas miałam w głowie że miałaś z pierwszym CC 😮 😮 😮 🙃

Moglac mnie pomylic z nova, bo to ona miala CC z Olka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Anika_77 napisał(a):
dorianna napisał(a):
Anika_77 napisał(a):
dorianna napisał(a):
Agami napisał(a):
miłego dnia kobietki zyczymy... my wlasnie po wizycie poloznej... ogrom informacji... duzo nowosci...jutro na zdjecie szwow jade i musze zapytac lekarza bo cos sie macica za slabo obkurcza i za slabe krwawienia sa i jej sie to nie podoba... buuuu mam nadzieje ze bedzie ok... ale najwazniejsze ze maly zaczal nadrabiac co stracil... bo urodzil sie duzy a jak wychodzilismy to 3400 bylo ale juz 3500 jest wiec goni ;D mamusia czesto karmi ;p

Co do slabego krwawienia, to powinnas sie cieszyc, ja po pierwszysm porodzie krwawilam tak jak w okres przez jakies 4-5 dni, a potem jeszcze przez tydzien plamilam i koniec, a macica normalnie mi sie obkurczyla, wiec mysle, ze nie masz sie czym martwic 🙂

Witaski brzuszki:*:*
Agami
🙂 Doriana dobrze gada 🙂 ja juz od tygodnia nie męcze sie z podpaskami czy wkładkami po cc jest inne krwawienie niz NS.Z wagą to moj juz dogonił Kubusia 🤪 bo jak wychodzilismy ze szpitala to miał 2390 a teraz juz ma 3500 🙃 całuski dla Kubusia 😘 😘

Ale ja rodzilam SN 🙂 W sumie to kazdy organizm jest inny i czy sie krwawi krotko czy dlugo to nie ma znaczenia.

Dorianna a ja cały czas miałam w głowie że miałaś z pierwszym CC 😮 😮 😮 🙃

Moglac mnie pomylic z nova, bo to ona miala CC z Olka 😉


Hahahaha uwielbiam tą naszą ciążową koncentrację 😎 😎 😎 😎 😎

Ja mimo prawie 4 kg Olki urodziłam naturalnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
dorianna napisał(a):
Anika_77 napisał(a):
dorianna napisał(a):
Anika_77 napisał(a):
dorianna napisał(a):
Agami napisał(a):
miłego dnia kobietki zyczymy... my wlasnie po wizycie poloznej... ogrom informacji... duzo nowosci...jutro na zdjecie szwow jade i musze zapytac lekarza bo cos sie macica za slabo obkurcza i za slabe krwawienia sa i jej sie to nie podoba... buuuu mam nadzieje ze bedzie ok... ale najwazniejsze ze maly zaczal nadrabiac co stracil... bo urodzil sie duzy a jak wychodzilismy to 3400 bylo ale juz 3500 jest wiec goni ;D mamusia czesto karmi ;p

Co do slabego krwawienia, to powinnas sie cieszyc, ja po pierwszysm porodzie krwawilam tak jak w okres przez jakies 4-5 dni, a potem jeszcze przez tydzien plamilam i koniec, a macica normalnie mi sie obkurczyla, wiec mysle, ze nie masz sie czym martwic 🙂

Witaski brzuszki:*:*
Agami
🙂 Doriana dobrze gada 🙂 ja juz od tygodnia nie męcze sie z podpaskami czy wkładkami po cc jest inne krwawienie niz NS.Z wagą to moj juz dogonił Kubusia 🤪 bo jak wychodzilismy ze szpitala to miał 2390 a teraz juz ma 3500 🙃 całuski dla Kubusia 😘 😘

Ale ja rodzilam SN 🙂 W sumie to kazdy organizm jest inny i czy sie krwawi krotko czy dlugo to nie ma znaczenia.

Dorianna a ja cały czas miałam w głowie że miałaś z pierwszym CC 😮 😮 😮 🙃

Moglac mnie pomylic z nova, bo to ona miala CC z Olka 😉


Hahahaha uwielbiam tą naszą ciążową koncentrację 😎 😎 😎 😎 😎

Ja mimo prawie 4 kg Olki urodziłam naturalnie 😜

hehe 😁 😁 😁 to teraz mi sie pomylilo, no tak ty mialas wywolywany porod 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Pisałam, że Kajtek szaleje i pępek wypycha...i wiecie co...chyba podglądnął co piszę i teraz w dole napiera jakby tam zanurkować chciał 🙃

Pewnie podglada przez pepek 😉
No moj to tez spokojny nie jest, chociaz juz nie szalej tak jak miesiac temu, bo mu ciasno 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...