Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
Hej,
U mnie bez zmian. Dzis mialam oksytocyne, tak z nienacka. Wynik CRP bardzo wysokie co oznacza jakies zakazenie, wiec podaja mi antybiotyk dozylnie i wzieli na oksytocyne. Strasznie sie przerazilam az zaczelam plakac. Mlodemu sie chyba podobalo na porodowce bo byl bardzo aktywny i do tego dostal czkawke.
Mlodego nic nie rusza. Boli mnie glowa wiec sie klade spac.

DOBRANOC

Ps. holi trzymaj sie jutro i daj znac co i jak 🙂


Jestesmy z toba, badz silna 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Brzuszki! Wreszcie mam net z powrotem! Ufff....
BASIENKA powodzenia, trzymam kciuki! duuuzo cierpliwosci życze i szybcitkiego rozwiązania
HOLI bądz dzielna...i za chwilkę też bedziesz tulic Bejbika 🙂

A u mnie zero rozwarcia,zero skroconej szyjki,zero skurczów,szlag mnie trafia. Całą ciaze lecialam na no-spie bo skurcze, 3 razy w miesiacu ostry dyzur bo krwawienia i skurcze a teraz NIC!!!!!!!!!! Ja pie....le.Fiksuje juz bo nie wiem co ze sobą zrobic. Gotuje,piore, nie mam czego sprzatac. Ogladam filmy,seriale,czytam ALE ILE MOZNA??? Cos te nasze Maluchy leniwe są albo usłyszały expose Tuska i postanowiły zrobic bojkot...nie wychodzimy jak Ty nam i mamusiom chcesz wszystko ograniczyc.... 🙂
A moj Synek rośnie i rosnie ...w zeszłym tyg. 3300 kg i im pozniej wyjdzie tym wiekszy, nie chca mi robic CC ze wzgledu na chore jelita a ja sie boje takigo klocka rodzic bo chuda w biodrach jestem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a w ogole zaraz uznacie mnie za psychiczną...ale mam wlasnie takie marzenie zeby znowu byc chuda...wbic sie w taką skórzaną mini i szpile, trzepnac sobie taki mocny makijaz, potargac włosy i pojsc na jakies tany do utraty tchuuuu...niezle marzenia jak na przyszłą mame...wiem zasługuje na lincz i pogarde...ale tak mnie wzielo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
happysad napisał(a):
a w ogole zaraz uznacie mnie za psychiczną...ale mam wlasnie takie marzenie zeby znowu byc chuda...wbic sie w taką skórzaną mini i szpile, trzepnac sobie taki mocny makijaz, potargac włosy i pojsc na jakies tany do utraty tchuuuu...niezle marzenia jak na przyszłą mame...wiem zasługuje na lincz i pogarde...ale tak mnie wzielo 🙂


To gdzie leziemy 🙂 ?????????
Ja też chcę 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Happysad ale to pokrecone, nie? 🙃 Najpierw wszelkie hamulce uruchomione a potem kicha nic sie nie rusza 😁
No i zastanawaim sie , co w takim razie moja corke hamuje skoro ona juz swoje becikowe zdazyla wydac, a przez rok bedzie jeszcze kieszonkowe od Sarkoziego dostawac 🤔

Aniqa witamy!!!! Jak sie pozbierasz to wracaj do nas - brzuchatych. Mam nadzieje, ze szybko zlapiesz forme 😘 Caluski dla Kalinki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!
Ja po wizycie... Mała jest ułożona główkowo 🤪
uspokoiłam się 🙂 puls ma ok, szyjka dł 1 cm, rozwarcie 0,5 cm, a ostatnio było 1 cm 😮 nie wiem jakim cudem... chyba się zakleszczam 😁
wiecie co, puściło mnie, nie mam już ciśnienia.. termin mam na środę, a najpóźniej mam się zgłosić do szpitala 14 grudnia. czyli tydzień po terminie.. więc zamierzam na luzie sobie żyć... odpoczywać, szaleć 😁 a jak Tosia zechce to mi da znać... amen...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się melduje ostatni raz na brzuszku jeszcze z brzuszkiem bo potem już będę bez jak wrócę do domku!!!!
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy już się pogodziłam z tym że jutro idę trzeba poleżę i urodzę!!!
Z sikaniem mam tak samo jak wy idę w nocy i blokada a bardzo mi się chce czasem nawet naciskam na tą moją gąbkę!!! hehe najbardziej przeraża mnie to ktg ale cóż!!!
Mam kontakt telefoniczny z AGAMI i ze Słoneczkiem więc dam znać!!!! Na razie jeszcze jestem bo spać mi się nie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
ja się melduje ostatni raz na brzuszku jeszcze z brzuszkiem bo potem już będę bez jak wrócę do domku!!!!
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy już się pogodziłam z tym że jutro idę trzeba poleżę i urodzę!!!
Z sikaniem mam tak samo jak wy idę w nocy i blokada a bardzo mi się chce czasem nawet naciskam na tą moją gąbkę!!! hehe najbardziej przeraża mnie to ktg ale cóż!!!
Mam kontakt telefoniczny z AGAMI i ze Słoneczkiem więc dam znać!!!! Na razie jeszcze jestem bo spać mi się nie chce

To sie trzymaj i daj znac jakby cos 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
happysad napisał(a):
a w ogole zaraz uznacie mnie za psychiczną...ale mam wlasnie takie marzenie zeby znowu byc chuda...wbic sie w taką skórzaną mini i szpile, trzepnac sobie taki mocny makijaz, potargac włosy i pojsc na jakies tany do utraty tchuuuu...niezle marzenia jak na przyszłą mame...wiem zasługuje na lincz i pogarde...ale tak mnie wzielo 🙂


To gdzie leziemy 🙂 ?????????
Ja też chcę 😎 😎 😎


Poczekaj gdzies w połowie drogi musimy sie spotkac...zgarniemy jeszcze kilka brzuszków -ja od południa Ty od połnocy do środkowej Polski i np. w Poznaniu...taaaannnnyyy tyryrtyryrryryryyyyy...Pammat szykuj lokal,zwalamy sie na impre 😉

To taki odpał dla oderwania sie od traumy oczekiwania....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to poki co zamiast na impreze to ide wciagnac pizze...niezły substytut no nie powiem, ale co robic...Jest jeden plus tego nicnierobienia ostatnio...eksperymentuje w kuchni i nauczylam sie trzaskac pyszne potrawy z kuchni chińskiej i włoskiej i jeszcze wypiekam ciasta jak sie patrzy...sobie pokadze...a co! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...