Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej dziewuchy wiec tak wczoraj była" teściowa " ale jechała po Michale haha az mi lepiej opierdzieliła go ze zabrał jej tyle miesięcy cieszenie się ciąża jej pierwszego wnuka (Michał jedynak) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka dziewczynki jakoś przeżyłam nockę!!! Sikanie wstawanie co godzinę było ale to rutyna już!!! Dziś już z 2 lub 3 razy spięło mi tak brzuch nie wiem czym to jest spowodowane jak ja się tak bardzo oszczędzam!!! mały się rusza intensywnie i sikać mi się co chwile chce!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś idę do mamy obiadek mam za free także się cieszę avonik mi przyszedł to pooglądam i taki dzień!!! potem z siostrą jadę do galerii bo ona chce sobie kupić jakieś spodnie bluzki nie wiem!!! a ja popatrzę za botkami!!! pozdrawiam was kochane potem się odezwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
hej dziewuchy wiec tak wczoraj była" teściowa " ale jechała po Michale haha az mi lepiej opierdzieliła go ze zabrał jej tyle miesięcy cieszenie się ciąża jej pierwszego wnuka (Michał jedynak) .


Super 🙂

ps. Dzien dobry !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
guga tak super zwłaszcza jak moja mam dalej uparta i nie chce nas widzieć


przyjdzie czas i na nia... najwieksze uparciuchy wymiekają,....z reszta to jest Twoje zycie, kazdy je sobie uklada a jak chce starcici i corke i wnuki to bedzie jej cholerna strata !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
hej dziewuchy wiec tak wczoraj była" teściowa " ale jechała po Michale haha az mi lepiej opierdzieliła go ze zabrał jej tyle miesięcy cieszenie się ciąża jej pierwszego wnuka (Michał jedynak) .

Super, tak więc witamy w gronie mających teściowe i problemy z nimi związane 😜.
Ale ja mam dziś dobre wieści, moja teściowa juz po wizycie, zgodziła się na operację a onkolog sam zaproponował że znajdzie miejsce i operacja się odbędzie w terminie do 3 tyg. I zaznaczam że wizyta była prywatna ale o żadnych łapówkach mowy nie było więc jestem w szoku 😮 Szczerze mówiąc szykowaliśmy się już z M że pewnie bedzie trzeba zapłacić. No ale najważniejsze jest to że lekarz widzi szanse na wyleczenie, mój M od razu z innym nastrojem zadzwonił 🙂
A ja sobie szybko przeliczyłam że skoro operacja ma być w październiku, dajmy na to w połowie to do grudnia teciowa będzie na nogach a my tu sobie bedziemy mogli spokojnie rodzić 🙂 To tak w kwestii egoistycznego podejścia.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
Asiadudzika, chyba kupiłaś jonsona do mycia bobaska. Od wielu mam wiem, że dzieci noworodki lubią mieć na tą firmę uczulenie, więc radziłabym zmienić kosmetyk na początek, a zostawić go na potem. Nic się z nim nie stanie, bo tego się nie je, a lepiej alergii nie wywoływać. 🙂

Kochana ja już mam jedną córę i wiem że Johnson potrafi uczulać 🙂 a tak kupiłam.zobaczę jak nie Milenka to Julka poużywa 🙂 Julka nie była uczulona ale ją na początek bambino mydełkiem myłam i dobrze było.zastanawiam się w dalszym ciągu czy od tego nie zacząć.oilatum lekarz zalecił mi jak Julka miała zmiany na skórze spowodowane alergią a tak nawet oliwki za dużo nie używałam bo ja nie jestem z tych co uwielbiają 'tłuste' dzieci.mojego męża bratowa używała tak dużo oliwki ze ciuszków nie mogła doprać.dziecko samo z siebie jest gładkie więc dopiero jak coś się dzieje to czegoś używam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
wieronika87 napisał(a):
hej dziewuchy wiec tak wczoraj była\" teściowa \" ale jechała po Michale haha az mi lepiej opierdzieliła go ze zabrał jej tyle miesięcy cieszenie się ciąża jej pierwszego wnuka (Michał jedynak) .

Super, tak więc witamy w gronie mających teściowe i problemy z nimi związane 😜.
Ale ja mam dziś dobre wieści, moja teściowa juz po wizycie, zgodziła się na operację a onkolog sam zaproponował że znajdzie miejsce i operacja się odbędzie w terminie do 3 tyg. I zaznaczam że wizyta była prywatna ale o żadnych łapówkach mowy nie było więc jestem w szoku 😮 Szczerze mówiąc szykowaliśmy się już z M że pewnie bedzie trzeba zapłacić. No ale najważniejsze jest to że lekarz widzi szanse na wyleczenie, mój M od razu z innym nastrojem zadzwonił 🙂
A ja sobie szybko przeliczyłam że skoro operacja ma być w październiku, dajmy na to w połowie to do grudnia teciowa będzie na nogach a my tu sobie bedziemy mogli spokojnie rodzić 🙂 To tak w kwestii egoistycznego podejścia.... 😉


Niestety z kwestą nowotworów to jestem na\'\' TY\'\', oczywiscie ze sa szanse na wyleczenie calkowite ....i powiem Ci ze jak od razu operacja a nie bedzie chemii przed to juz jest dobrze... ze w ogole jest to operacyjne to jest kolejna dobra wiadomosc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry mamuśki 🙂
a wiec od razu na poczatku napisze że wisicie mi sniadanie!!!! tak sie zaczytałam nadrabiajac zaległosci że bagietke w piekarniku spaliłam hehe
u nas coraz lepiej-wreszcie nie siedze tu sama,poznałam kolezankę polke i od 3 dni sie odwiedzamy-fajowa dziewczyna,jest ze Szczecina a w Bremen od miesiąca i mieszka nie daleko mnie 🙂

Ulcia kochana wszystko bedzie dobrze tak jak dziewczyny pisały-to szczęsliwe forum 🙂
Gosia ja pracowałam w przedszkolu przy 3-4 latkach i powiem Ci że podziwiam Cie- ja chyba bym w ciązy nie dała rady hehehe
Wanilia ciesze się że o teściowej dobre wieści-oby ich było więcej
a ja lece pooglądac Wasze nowe fotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry bardzo 🙂 a ja dzisiaj pospałam sobie do 10 🤪

wanilia życzę żeby z teściową było jak najlepiej, dobrze że są jeszcze prawdziwi lekarze

Weronika no to masz sprzymierzeńca w osobie "teściowej" 😉 a mama Twoja na pewno zmięknie jak zobaczy dzidziusia

Rita to super, że sobie koleżankę znalazłaś, zawsze to dobrze mieć taką osobę obok siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 Ulka,kurde,trzymaj się babo!! my tu za zdrówko Twoje kciuki łapiemy i obyś się nam szybko wróciła i same dobre rzeczy mówiła 🙂
Weronika chociaż w teściowej jakieś wsparcie konkretne 🙂 jeszcze nie wiadomo co z niej wyjdzie ale miło że jest miło 🙂
pralka uruchomiona więc ripit z dnia wczorajszego... troche mi już przeszło ale wiecie co ten mój znowu narobił....przyjechał pijany skuterem z pracy....myślałam że urodzę, tak się wkurwiłam... upłakałam i nawet go uderzyłam kilka razy ale to silniejsze ode mnie było...na samą myśl brzuch mnie rozbolał...wreszcie moi rodzice na niego wsiedli a moja mama najlepsza-my sie nie chcemy wtrącać-więc jej mówię-to nie,zostawiliście mnie z tym samą to lepiej zrobiliście. a ten mój wlazł mi do łóżka po tym jak go z niego zwaliłam i kołdre mi prawie całą zabrał,więc pociągnęłam za nią a on do mnie nie zgadniecie co powiedział-nie siłuj się bo poronisz!-teraz to już urodzę a nie poronię!!teraz sie tym martwi??powinien pomyśleć zanim wrócił pijany skuterem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
Dzień dobry 🙂 Ulka,kurde,trzymaj się babo!! my tu za zdrówko Twoje kciuki łapiemy i obyś się nam szybko wróciła i same dobre rzeczy mówiła 🙂
Weronika chociaż w teściowej jakieś wsparcie konkretne 🙂 jeszcze nie wiadomo co z niej wyjdzie ale miło że jest miło 🙂
pralka uruchomiona więc ripit z dnia wczorajszego... troche mi już przeszło ale wiecie co ten mój znowu narobił....przyjechał pijany skuterem z pracy....myślałam że urodzę, tak się wkurwiłam... upłakałam i nawet go uderzyłam kilka razy ale to silniejsze ode mnie było...na samą myśl brzuch mnie rozbolał...wreszcie moi rodzice na niego wsiedli a moja mama najlepsza-my sie nie chcemy wtrącać-więc jej mówię-to nie,zostawiliście mnie z tym samą to lepiej zrobiliście. a ten mój wlazł mi do łóżka po tym jak go z niego zwaliłam i kołdre mi prawie całą zabrał,więc pociągnęłam za nią a on do mnie nie zgadniecie co powiedział-nie siłuj się bo poronisz!-teraz to już urodzę a nie poronię!!teraz sie tym martwi??powinien pomyśleć zanim wrócił pijany skuterem...


Asia.... zrób z nim coś 😞 Jak tak dalej bedzie to albo sobie albo komuś krzywde zrobi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
Dzień dobry 🙂 Ulka,kurde,trzymaj się babo!! my tu za zdrówko Twoje kciuki łapiemy i obyś się nam szybko wróciła i same dobre rzeczy mówiła 🙂
Weronika chociaż w teściowej jakieś wsparcie konkretne 🙂 jeszcze nie wiadomo co z niej wyjdzie ale miło że jest miło 🙂
pralka uruchomiona więc ripit z dnia wczorajszego... troche mi już przeszło ale wiecie co ten mój znowu narobił....przyjechał pijany skuterem z pracy....myślałam że urodzę, tak się wkurwiłam... upłakałam i nawet go uderzyłam kilka razy ale to silniejsze ode mnie było...na samą myśl brzuch mnie rozbolał...wreszcie moi rodzice na niego wsiedli a moja mama najlepsza-my sie nie chcemy wtrącać-więc jej mówię-to nie,zostawiliście mnie z tym samą to lepiej zrobiliście. a ten mój wlazł mi do łóżka po tym jak go z niego zwaliłam i kołdre mi prawie całą zabrał,więc pociągnęłam za nią a on do mnie nie zgadniecie co powiedział-nie siłuj się bo poronisz!-teraz to już urodzę a nie poronię!!teraz sie tym martwi??powinien pomyśleć zanim wrócił pijany skuterem...


Asiu nie wiem co mam Ci napisać, bo brak mi słów po tym co napisałaś. jest nieodpowiedzialny i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...