Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pammat napisał(a):
Cześć dziewczyny udane zakupy 5 godzin 🙃 później z koleżankami się spotkałam 🙂 zaraz padnę chyba na twarz tyle się nachodziłam dzisiaj !
jeszcze teraz mój M i moja mama chcą jechać do Mc'donalda na LODY 🙃
Rubi uśmiałam się z tego kwiatka jest mocny twój syn !! 😎


oj, zjadłabym McFlurry 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez ogladalam Mam Talent, a maly tak szalal w brzuchu, ze myslalam ze bokiem mi zaraz wyskoczy. Te nasze malenstwa zamast o tej porze spac to one glupieja 😉 Mam nadzieje, ze im tak nie zostanie jak juz wyjda i o tej porze beda smacznie i grzecznie spaly 🙂
A teraz ide pod prysznic i spac 🙂 Dobrej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
FUCK, FUCK, FUCK 😠 😠 😠
kAJETANOWI CHYBA W KOŃCU KŁACZORY ZACZĘŁY ROSNĄĆ BO OD OBIADU ZGAGĘ MAM JAK CHOLERA 😠
Tzn.mam nadzieję, że mu rosną 😉 Bo ostatnio na USG w Szczecinie lekarz mi powiedział, że jak na razie to łysego malucha mam w brzuchu 🙂


to niech mu rosną 🙂 wybacz mu zgagę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh no to szacun wielki 🙂
Obyś miała więcej takich dni ... ale bez przepracowania bo wchodzimy już w fazę oszczędzania aż do rozwiązania 😉

Ja właśnie "Sex w wielkim mieście" oglądam 😉
Spadam zaraz z kompa bo mi chyba oczy wypłyną 😮

Dobrej nocki ciążóweczki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane z rana się melduję moje kochane!!! zjadłam już śniadanko rano z moją dzidzią!!! Teraz moja dzidzi śpi!!! Potem nie wiem jakie plany chyba pojedziemy po babcię bo chciała przyjechać w odwiedziny. A potem jadę sobie łóżeczko odebrać od koleżanki dla mojej dzidzi a wczoraj kupiłam mu jeszcze pościel 2 prześcieradełka i do tego podusię!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie też urodzinki ty to coś na nich zjesz a ja bym nic nie mogła kurde. jak wczoraj byłam na prażonych to ani prażonych nie mogłam ani kurczę pysznego ciasta domowego mniam no owszem jak bym zjadła dała bym sobie insuliny więcej!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj pammat ja właśnie za niedługo kawka!!! Ja to muszę odczekać troszkę po śniadaniu nie od razu kawka!!! Myślałam Że nikogo nie będzie dziś!!! Niedziela w sumie jest to normalne że będzie nas mniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...