Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc laseczki 😘

Troche niewyspana Coquelicot zglasza sie na forum! taram!!! Chyba po 2 w nocy szlam spac, a dzis o 7 wstac bylo trzeba, bo mielismy z mezem spotkanie w prefekturze w sprawie jego karty.
W nocy dzis obudzil mnie bol podbrzusza, typowy jak na okres 😮 kurcze coraz bardziej sie boje takich rzeczy, ktore przypominaja o porodzie!
Gosia ty to jestes ranny ptaszek 😆
Pammat w takim razie zarobilas u mnie plusa ta szrlotka 😉
A ja juz dawno zapowiedzialam mezowi, ze bedzie musial mnie golic, ale radze sobie sama - jakos tak ukucne i idzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pammat mnie tez strach bierze przedporodowy 😮 Wczoraj wieczorem malutka uciskala mi na mecherz i chyba wogole na przewody moczowe i cale lono - to juz mi bol sprawialo a co dopiero porod, chyba oszaleje. A dzis wybilo mi rowne 2 miesiace do tego wydarzenia.
Przed wizyta nie mysl za wiele, nastaw sie pozytywnie, nie ma co panikowac. Po tych szyjkowych rewelacjach na forum, tez mialam obawy co tam u mojej szyjki slychac, a tam 4 piekne cebtymetry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot też tak miałam brzuch mnie zabolał 2dni temu jak na okres myślałam że dostane zawału .. wczoraj mnie kuło czasami po między nogami już dostaje szału 😮
już się tak boję że mnie od razu brzuch boli i na wc jak sobie pomyślę 🤨
a mój M już od 4 dni spać nie może .. denerwuje się razem ze mną i się już doczekać nie może jak tak dalej pójdzie to na bezsenność mi będzie cierpiał 😮
idę się jeszcze położyć może trochę przysnę jeszcze.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
ja tez juz na nogach,jakoś spać nie mogłam-zawsze sie stresuje przed jazdą, postanowiłam że dzisiaj zabieram ze sobą moją podusie C hehe mam nadz że sie pomieszcze z nia w autokarze ale siedzienie na tyłku 13 godzin na zwykłej poduszce już mi nie pomaga-wsiadam pierwsza bo baza autokarowa jest dosłownie za płotem i nie musze dojeżdżać do dworca-jak tylko wsiąde to od razu zapytam kierowce czy dużo ludzi dzisiaj jedzie i usiąde na samym przedzie zeby nikt sie do mnie nie dosiadł- tak to sobie troszkę poleże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):
o rety Coquelicot 30 godzin? nie wyobrażam sobie tego -mnie zawsze po tych 13, 2-3 dni jeszcze wszystko boli 🤨 ale musiałaś sie wycierpieć ;/


No latwe nie jest to do z niesienia, a tym bardziej ciezarnej 😎 Do Francji zawsze jakos od Berlina udaje sie miec dwa miejsca tylko dla siebie, wiec spoko. Ale do Polski zawsze nawalony - ostatnio od 17h do 12h kolejnego dnia siedzialam non stop z kims - brryyy straszne.
Mam nadzieje, ze Ci 13h minie szybko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczko123 napisał(a):
Agami napisał(a):
sloneczko123 napisał(a):
hej 🙂 byłam dziś na wizycie, mała waży już 1440g 🙂- 29 tydzień ciąży. Ja w tym miesiącu przytyłam tylko 100g,mała wszystko mi bierze. Ale za to w tamtym przytyłam 3,600 🙂 ogólnie to juz ok 9,5kg 🙂 pozdrawiam 🙂

a bylas wczoraj na szkole rodzenia?;D a wizyty oczywiscie gratuluje ;D


byłam byłam 🙂 tylko, że ja chodzę na godz. 16 a ty na 18;30 tak? 🙂 ostatnio skończyliśmy wcześniej i nie było ciebie jak przyczaić :P, przyszła taka para wcześniej, ale nie wiem czy to byłaś ty?


słoneczko ja na 16 tez... i maz mowi ze kojarzy dziewczyne ktora mowial ze bedzie hania 🙂)) i termin na sylwestra.... my siedzielismy jako 2 para przy wejsciu bylismy od poczatku....po prawej stronie tej poloznej 🙂)) dzis kolejne zajecia moze sie uda zlokalizowac sie :P
dorianna powodzenia i trzymamy kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rita to czekam na wieści haha dla mnie to była niespodzianka wieczorem zapytałam M czy jest pewny ( wiadomo olewka na początku ciąży) a On oczywiście zrypał mnie za marudzenie i powiedział ze niczego nie jest tak pewny jak tego ze chce być ze mną normalnie mimo swoich 8 kg na plusie fruwałam ze szczęścia i doczekałam sie dzis komody która zamowilismu u stolarza jest ładniutka i dom aczyna wygladac jak dom a nie chatka baby jagi a dowiedziałam sie tez ze somsiadka jest w ciazy szyje u mnie spodnie i tez jest na tym forum haha w kwietniówkach wiec czekam az powie ze bedzie chłopiec bede miała jej co sprezentowac haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...