Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pammat napisał(a):
aaagaaa nie miałam na myśli że ona jest zła tylko że zadzwoniła w ogóle 😉


ja wiem, rozumiem 😉

niech kupuje rzeczy 🙂 zawsze jak przyjeżdża to dla wnuków przywozi ubranka, zabawki etc 🙂 to dla nowego wnuka 🙂 pierwszego dziecka średniego syna też niech kupuje 🙂 bo mój mąż ma dwóch braci, starszy ma dwójkę dzieci: syna - 7 lat i córkę - 1,5 roku, a młodszy ma córkę - 4 lata. a mój mąż jest średni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hejka witam was ponownie!!! ja zrobiłam sosik grzybowy mężuś sobie zje z ziemniaczkami a ja z makaronikiem!!!! no i tak!!!! Poprasowałam znowu troszkę!!!!! Dziewczyny wy też macie takie bóle kręgosłupa krzyży i w ogóle rwania różnego typu od bioder w górę masakra!!! musimy być dzielne i dać radę tłumaczę sobie że to wszystko dla dzidzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja włoski umyłam już i wysuszyłam 🙂 a suszyć nienawidzę, bo mam długaaaaaśneee włosy i gęste jeszcze i suszenie zajmuje sporo czasu. i kilka ziemniaków obrałam, zaraz zabieram się za resztę, bo planuje dzisiaj placki ziemniaczane na obiad 😁

a jeszcze niedługo po mamę do szkoły muszę jechać, bo dziś w szkole obchodzili Dzień Nauczyciela, bo jutro wolne mają, no i mama dostała trochę kwiatków i nie dotacha się z tym do domu, trzeba jej pomóc 🙂 więc po nią pojadę 🙂

poza tym jakoś taki dobry humor mam, mnóstwo energii 🙂 i w ogóle 🙂 ale to akurat dobrze 🙂 🙂 🙂 czuję, że mogłabym dzisiaj "góry przenosić" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/27lutegokawa.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/9275/27lutegokawa.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
dla chetnych


oj, chętnie bym się napiła dobrej kawusi 🙂 tylko nie lubię pić kawy sama, więc muszę na mamę poczekać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
hejka witam was ponownie!!! ja zrobiłam sosik grzybowy mężuś sobie zje z ziemniaczkami a ja z makaronikiem!!!! no i tak!!!! Poprasowałam znowu troszkę!!!!! Dziewczyny wy też macie takie bóle kręgosłupa krzyży i w ogóle rwania różnego typu od bioder w górę masakra!!! musimy być dzielne i dać radę tłumaczę sobie że to wszystko dla dzidzi


sosik grzybowy to bym zjadła 🙂 ale tylko z grzybów "nieśliskich", bo śliskich grzybów nie lubię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Hej,
ja jutro wychodzę o ile wyniki wymazu będą ok więc trzymajcie kciuki. Lekarze twierdza ze szyjka "powinna wytrzymać".


Wanilia trzymamy i jutro oczekujemy Ciebie juz w domu 🙂
Aga czyli maslaki odpadaja? 😁 A ja lubie i te sliskie! A taki sos grzybowy bym zjadla, albo wlasnie maslaki w sosie smietanowym z ziemniakami...rozmarzylam sie. A tymczasem ja dzis robie fasolowa. Ale najpierw pospie troche, maz zaraz wraca i odpoczniemy. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie przyszła pożegnac koleżanka i sie zagadałysmy tak ze dopiero poszła hehe teraz na szybciutko musze sie spakować,posprzatac chomikowi i wywiesic wielką kartkę dla Adama nad łóżko z napisem CHOMIK CHCE JEŚĆ! hehehe
dobra to ja Wam życzę spokojnej reszty dzionka i odezwe sie już z Polski 🙂
buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
beata26 napisał(a):
wanilia trxymam kciuki 🙂
chloe snilo mi sie ze byl juz grudzien i urodzilas synka o wadze 4060g albo 4600g- niepamietam dokladnie ☺️

wow, 4600g to calkiem ostro!!! 😉
a mnie sie znilo znow ze urodzilam swinke morska.... 😮


w lutym znajoma urodzila corke 4500g 🙂
czasem moje sny sie sprawdzaja ale mam nadzieje ze ten akurat przeklamal z waga 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi tez mam takie bole, ale to dlatego, ze miednica sie rozluznia i przygotowuje do porodu...

aaagaaa ja tez mialam placki zimniaczane na obiad 😁

A mnie sie snilo, ze zrobily mi sie takie okropne, duze i glebokie rozstepy na brzuchu 🥴
Mam nadzieje, ze ten sen sie nie spelni... 😉

Niedlugo sie zbieram na USG, bo jeszcze synka musze mamie zaprowadzic.
No i na pewno dam znac co i jak, pewnie fotki nie dostane, bo u mnie w szpitalu nie chetnie daja. No ale najwazniejsze, zeby wszystko bylo oki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
ja bym wciagneła chetnie ziemniaczki z kurkami mmm... :-) apropo obiadu to ja mam sajgonki z ryżem :-)


A jak robisz sajgonki? ja kiedys robilam z kapusta, grzybami mun, marchewka, mielonym miesem i zawijalam ten usmazony farsz w piepier chinski, ale ostatnio robilam i mi sie na oleju rozwijaly. masz jakis sposob na nierozwijanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...