Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Weronika fajnie!! ja chciałam mieć synka,bo mam córę już jedną i zła byłam jak osa jak się dowiedziałam,że druga baba będzie ale teraz nie wyobrażam sobie mieć synka 🙂 oswoisz się.szybko się robi i to samo 🙂pomyśl teraz jakie piękne sukienki jej kupisz! różowe śpioszki, pościel drugą w kwiatki 🙂 w autka będzie na zmianę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
od piątku ukończyłam kocyk pochwale sie jedyną rózową rzeczą jaka posiadam
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/249/dsc00048ex.jpg/][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/5421/dsc00048ex.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


🤪 🤪 🤪 Weronika ty to sama zrobilas?! Jest przepiekne, takie gustowne - jak dla mnie klasa! No i ten synek co sie CORKA okazal 😁 Bylabym tez zszokowana Kochana, ale dobrze, ze teraz niz po narodzinach, jeszcze masz czas na przestawienie sie 🙂

A my z mezem przed godzina wstalismy. Ale dobrze dzis spalismy po moich przemeblowaniach. A zmiany bardzo mu sie spodobaly, choc jak zobaczyl co sie tu dzialo, to stwierdzil, ze wiecej mam tak nie robic, ze moglam zaczekac na weekend i zrobilibysmy wszystko razem. No ale ja nie chcialam, zeby ktos mi sie wtracal 😜 Ale juz nie, juz nigdy, glupia baba w osmym miesiacu przesuwa szafy, lozka, komody, dywany wpycha pod meble. A wieczorem brzuch mi sie napinal non stop, do tego ledwo chodzilam tak mnie plecy bolaly.

A dzis odpoczywam, pogoda piekna, slonecza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pammat zazdraszczam i Tobie pościeli i łóżeczka 😉
Ja chyba ostatnia się takich rzeczy dorobię 😉

U mnie kwietniowa pogoda 😮
Świeci słońce, pada deszcz, wiatr się zrywa co chwilę lodowaty wręcz...what the fuck w ogóle z tą pogodą 😮 😮 😮

Kończę malować drzwiczki do komody...mam nadzieję, że dzisiaj wyschnie i wszystko złożę do kupy i wstawię do pokoju 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
to jest nic przyszła druga pościel zakochałam się jest przepiękna ta druga też jestem oszołomiona 🤪
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/412/sdc16013.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/8587/sdc16013.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Moj starszy synek ma taka 🤪 Jest super 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
hej dziewczyny u mnie radykalna złamka moja tapeta w autka zrywana !!!!!!!!!!!!!!!!!! z Gabrila zrobiła sie Ania okazało sie na usg ze to co lekarz widział na pierwszym to pepowina i moj chłopczyk jest dziewczynka a ja juz nastawiłam sie totalnie

Nie wazne, oby byla zdrowa, a chlopca mozesz miec drugiego wiec posciel i reszte rzeczy sobie zostaw 😆
Bo narazie sie nie mysli o drugim dziecku, ale u mnie to tak szybko zlecialo... Tez nie myslalam, chcialam miec tak roznice z 3 latka, a tu bedzie roznica 2 i sie ciesze 🤪
A dziewdzynka moze tez ubrac cos niebieskiego, gorzej jak chlopak mialby chodzic w sukience 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
nadia85 napisał(a):
Guga, dziewczyny, ratujcie, mam mega zgagę... jak się nazywał ten lek, który Guga polecała?? pamiętacie??? umieram, tak mnie pali....

na zgage mleko i migdaly z naturalnych rzeczy 🙂 renie i gylagin (czy cos w tym stylu) z lekarstw 😉

ona mowila chyba o gavisconie..... mleko i migdały na poacztek ale jak jest mega zgaga to juz to nie dziala... mi z lekow lekarz pozwolil tylko renie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
nadia85 napisał(a):
Guga, dziewczyny, ratujcie, mam mega zgagę... jak się nazywał ten lek, który Guga polecała?? pamiętacie??? umieram, tak mnie pali....

na zgage mleko i migdaly z naturalnych rzeczy 🙂 renie i gylagin (czy cos w tym stylu) z lekarstw 😉

ona mowila chyba o gavisconie..... mleko i migdały na poacztek ale jak jest mega zgaga to juz to nie dziala... mi z lekow lekarz pozwolil tylko renie

Wlasnie gaviscon dzieki Agami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WERONIKA TO ŁADNA NIESPODZIANKA CIĘ SPODKAŁA 🙂 I JAK TU WIERZYĆ W USG!!! 🙂 KOCYK PRZE ŚLICZNY-BARDZO ZDOLNA JESTEŚ.MALUTKA NAPEWNO BĘDZIE W NIM ŚLICZNIE WYGLĄDAŁA. 🙂
A JA DZIS RANO ZNOWU BYŁAM W SZPITALU BO WCZORAJ WIECZOREM JESZCZE SLINIEJ MNIE OBSYPAŁY TE KROSTY I NA UDACH,I WIECEJ NA BRZUCHU.JUZ SIE WYSTRASZYLAM ZE TO "CHOLESTAZA" BO W SUMIE WSZYSTKIE OBJAWY BY NA TO WSKAZYWAŁY.WIEC RANO PĘDEM SZPITAL-PO DRODZE PRAWIE 3 RAZY ZWYMIOTOWAŁAM,POCZYM SŁABO I ZBLADŁAM .....ALE DZIEKI BOZI KOLEJNE BADANIA ZAPRZECZYŁY TEJ CHOROBIE.UFFFF......CZYLI PRAWDOPODOBNIE TO OD HORMONÓW TAK SIE STAŁO .NO I MÓJ MALUTKI MĘŻCZYZNA JUZ UŁOŻYŁ SIE GŁÓWKĄ W DÓŁ...I WYDAJE MI SIE ŻE TO WCZESNIE ??!!!??? A WY CO SĄDZICIE???ŻEBY MU SIE TYLKO NIE ZACHCIAŁO "WYCHODZIĆ " :p POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zdrówka Candys 🙂
mój mały już od 24 tyg główką w dół i lekarz mówil ze spoko ale ze sie moze jeszcze przewrocic gdzies kolo 27 chyba był chwile w poprzek -tak mi sie wydawało ale lekarz pwoiedzial na ostatniej wizycie ze dalej jest w dół i dobrze by było jak by tak został 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
jeszcze nie dotarłam na badania, zrobie wywiad kto mnie zawiezie i szykuje sie na przyszly tydz.
holi u mnie skurcze to tak jak napisałas tylko ze trzeba je rozroznic czy to skurcz taki co moze spowodowac skracanie szyjki - rozmawialam z poloznymi duzo i o wszystko sie pytalam- czyli np lezysz na boku i czujesz bol jak na okres czasami i twardnieje brzuch to skurcz, ale jak lezysz na plecach, zmienisz pozycje. wstrzymujesz mocz itd to raczej stawianie sie macicy i tych nie zglaszalam , pytalam sie czy tez to powoduje skracanie szyjki i nie potrafili odpowiedziec
jak siedzimy czy stoimy to nie bierze sie pod uwage tych skurczy tylko takie na lezaco na boku i nie wywolane niczym
czasami leze i placze bo nie wiem czy mam skurcz czy mi sie stawia co przeciez tez jest skurczem i głupieje juz bo nie wiem czy jechac na izbe jak kazali czy co robic

najgorzej ze teraz tych skurczy bedzie coraz wiecej bo sie macica przygotowuje do porodu i to jest normalne i tak ma byc tylko ze u mnie skurcze sa efektywne a jeszcze nie powinny


Hej Ulka, mysle ze pzede wszystkim spokoj jest Twoim sprzymierzencem bo stres poteguje skurcze.
Ja tez mam takie stawianie macicy jak myje podloge czy za szybko wstaje, ale w nocy znikad tez mam, i to serie po 2 np...
Jakie leki dostalas na te skurcze?
Poczytaj sobie watek w necie "Fenoterolowe mamusie". Tam dziewczyny mialy sytuacje podbramkowe a wszystkie donosily do 37tc albo i do 41 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
to jest nic przyszła druga pościel zakochałam się jest przepiękna ta druga też jestem oszołomiona 🤪
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/412/sdc16013.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/8587/sdc16013.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]



hahahaha mam identyczną 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Ulka...ja mam do 5 skurczy na godzine... po przejsciu 100 metrów, chodzeniu po schodach, podczas lezenia rzadziej ale równiez w nocy jak zmieniam pozycje spania...
Panika w oczach bo nie wiem co bedzie jutro 🤢


Guga na pewno wszystko będzie dobrze. nie panikuj za wcześnie. bo stres źle wpływa. więc myśl pozytywnie kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
candys moj misiek byl glowka w dol od 28 tygodnia czy nawet 27... i byłam przekonana ze tak zostanie....a wczoraj na wypisie ze szpitala przeczytalam ze lezy miednicowo czyli sobie z powrotem usiadl... podeszlam po zajeciach ze szkoly rodzenia wczoraj do poloznej i ona powiedziala ze dzieci do 34 tygodnia lekko moga pozycje zmieniac sobie nawet co kilka dni.... i to ze teraz leza np 2 miesiace glowa w dol nie znaczy ze z 33 sobie nie usiada... bo maja miejsce.... no i moj czort własnie to zrobil... dzis zaczelismy 33 tydzien i modle sie by on sie obrocil jednak glowka w dol do porodu naturalnego.... bo podejrzewam ze jak tego nie uczyni do 35 tygodnia to na nastepnej wizycie dostane zalecenie CC ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was dziś!!!! Ja wstałam rano śniadanko dzień jak co dzień nudy ogólnie!!! potem obiadek i do mamusi poszłam posiedzieć kawkę wypiłam zleciało potem mąż wrócił a teraz już siedzę w domku pranie robię jeszcze rzeczy dla dziecka!!! Tak to jest zaczynają się nam problemy typu zmartwienie !!! Taki etap ale musi być wszystko w porządku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...