Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

@ Pammat -> ja też czasami odnoszę takie wrażenie jak siedzę cały dzień w domu i mi się nudzi...i zaglądam non stop a tu nic nie ma...ale za to jak się rozpiszecie czasem na wieczór to nadążyć nie można hehe 😜

@ Gosia ->Ja mam ślub 24 czerwca i pod koniec miesiąca przeprowadzka...
a koktajl też dzisiaj piłam z truskawek i banana dodałam...mega aksamitny wyszedł 🙂

@ Aaagaaa -> no ale chociaż pochodziłaś sobie 🙂 ??? Mi czasami takie łażenie wystarcza 😉
No i są plusy szwędania się po sklepach przecież...kasa zostaje w portfelu hehe 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaagaaa napisał(a):
mógłby mnie odwiedzić ktoś z truskawkami 😜


Zerknęłam właśnie na Twój profil ... i stwierdziłam, że to trochę daleko jak dla mnie na chwilę obecną na odwiedziny niestety 🥴
Ale kto wie...od lipca będę duuuużo bliżej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj, zazdroszczę Ci Marzenka tego domu 🙂 my z mężem już mamy projekt, budowę planujemy zacząć tak we wrześniu. ale pewnie ze 3 lata miną zanim się wprowadzimy 🙂

tyle tylko, że nie jest nam tak bardzo źle. U moich rodziców w domu mieszkamy i mamy poddasze. Tam na jednym poziomie mamy łazienkę i sypialnię, a kilka schodków wyżej kuchnię i taki salonik 🙂 ogólnie nie ma na co narzekać, tylko wejście do domu wspólne 🙂

no ale teraz akurat jestem w Lublinie, tu kończę studia te dzienne no i te podyplomowe. Ale na szczęście nie mam co narzekać na stancję. Bo mieszkam tu z siostrą w mieszkaniu, które kupili rodzice. Tylko siostra uczy się do egzaminu. A poza tym nie należy do tych osób, które gdzieś pójdą czy coś zrobią jak się je o to poprosi 🥴 więc nawet nie ośmielę się poprosić, żeby mi poszła po truskawki 😜 no nic, jakoś sobie poradzę 🙂 jutro sobie kupię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj Aga nie ma czego zazdrościć na dłuższą metę bo tyle jest tam do zrobienia, że masakra !!! Wprowadzę się na stan surowy na dodatek na piętro rodziców bo moje to nawet ścian do końca nie ma postawionych 😜
Ale do grudnia u siebie planuję dwa pokoje wykończyć...naszą sypialnię i Oli pokój no i kibelek z wanną zamontować w łazience ale nie wiem czy glazurę damy radę w tym roku jeszcze ogarnąć 🥴
Tyle jest do zrobienia a tak mało kasy 😠
Ja też z rodzicami mieszkać będę ale wejście i klatkę schodową będę miała osobną 🙃
Rodzinka się przydaje szczególnie w tych czasach jak się do pracy chce iść a żłobków nie ma lub też nie chcą dziecka przyjąć bo "komplet" mają... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no u mnie rodzice niestety nie pomogą mi, jakbym chciała wrócić do pracy. obydwoje pracują zawodowo i jeszcze trooochę im do emerytury brakuje. ja mam 24 lata, moi rodzice pobrali sie na studiach jak mieli 23 lata, ja się urodziłam jak mieli po 24 lata. więc są jeszcze stosunkowo młodzi bo mają 48 lat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale ogólnie nie mogę się doczekać, aż zaczniemy budowę domu 🙂 na nadmiar kasy nie narzekamy, ale wiem że moi rodzice pomogą nam tyle ile tylko będą mogli 🙂 więc max 3 lata potrwa zanim zbudujemy, wykończymy parter i się wprowadzimy 🙂 ale nie mogę się doczekać tego momentu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i nie wrócić do pracy jak napisałam, tylko zacząć pracę dopiero. Bo studia kończę w czerwcu i dopiero bym zaczęła pracę. Ale teraz to nikt mnie nie przyjmie, więc muszę czekać aż odchowam dzidziusia, żeby zacząć być aktywną zawodowo 🙂

wszystkiego są plusy i minusy, bo ja bardzo bym chciała iść do pracy 🙂 ale mój mąż i moi rodzice powtarzają mi, że w życiu jeszcze zdążę się napracować 🙂 a teraz mam odpoczywać, obronić się i myśleć o dzidziusiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem trzecim dzieckiem i moi już mają po 60 latek 🙂
I już obydwoje w domku siedzą więc z Olą też mi sporo pomogli 🙂

Ja też się nie mogę doczekać własnego "M" 🙂
A że będzie duuużo większe od mojego aktualnego to będę miała pole do popisu jeżeli o aranżację chodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ziolka moze zadzwon chociaz do swojego lekarza? i duuzo odpoczywaj.

My wlasnie wrocilismy ze sklepu, trzeba bylo kupic gres bo bedziemy przed przychodnia klasc, bo narazie jest brzydki beton zwykly. Wszysko powolutku robimy tez.

Jak kurcze siedzialam przy kompie 3 h to cisza byla, a teraz nie bylo mnie chwile to 5 stron nastukaly!! Gaduly jedne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry bardzo 🙂
...i lepiej żeby taki był 😉 😎

U mnie kolejny gorący dzień się zapowiada...już mi gorąco 😜 😎
A zaraz pędzę na pazurki 😆 Pełen relax 😆

Miłego poranka laski 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny
o truskawkach mi nie mówcie dwa dni jeździłam i za każdym razem już nie było 😠 myślałam że mnie szl...... trafi ale zaraz się zbieram znowu jadę na polowanie. Ja narazie na pracę nie mam szans moi rodzice pracują teściowie też. Więc żeby robić coś pożecznego chodze na lekcję niemieckiego i zrobiłam sobie kurs wizażu we wrześniu czeka mnie drugi. Przepracowanych mam 6 lat nie dużo ale zawsze coś. 🙂
Ulka twój szef to jeden wielki palant ale niestety taki ten świat brutalny. Nic nie poradzisz na jego nie zadowolenie, ale swoje prawa masz więc po zwolnienie powinnaś iść z głową podniesioną do góry ( tylko mu języka nie pokazuj 😜 😁)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry 🙂
kurcze 2 dni mnie nie było i tyle czytania
nawet nie wiem na jaki temat sie rozpisac tyle tu tego, Ulka olej ludzi-tacy juz są-gadali,gadaja i będą gadać 🙂 My staraloiśmy się o brzdaca 4 miesiace nie planując na razie zadnego weselicha a to dla tego ze najpierw chcemy skonczyć mieszkanie i jeśli chodzi o ludzi właśnie to prawie nie ma dnia zeby ktoś nie zapytał a kiedy wesele???? wkurza mnie to bo czujemy sie pod presja teraz odpowiadamy że im częściej usłyszymy ze MUSIMY tym później to zrobimy 🙂 chcemy sie pobrać ale nie z przymusu bo tak niby wypada 🙂 głupota
piszecie że ciepełko buu u nas pada od tygodnia, juz sie stęskniłam za słoneczkem 🙂
dzisiaj zostaje w domu cały dzień więc bede Was odwiedzac zeby nie miec znowu zaległości
buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...