Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam serdecznie Grudniowe Panie jestem oburzony faktem że sa tu same Panie Ojcom też powinno udzielić się paru cennych rad dla nas to też jest wydarzenie rozumiem to że to Wy Kobiety nosicie dziecko pod sercem ale po Nas to też nie spływa najczęściej dociera dopiero przy usg lub gdy już widzimy brzuch
Mężczyźnie wszelkie fakty trzeba przedstawić obrazowo prosto cos co jest czarna ma byc czarne a coś co białe ma być białe wiec często wiadomość kochanie jestem w ciąży albo nas cieszy lub też przeraża a jeszcze inaczej nie dociera pzd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdoberek brzuszki 😘 no i patyczaku też 😜
Widzę, że wczoraj intensywny dzień... chyba nie odchodziłyście od kompów 😉
Wanilia czyli jednak grubsza sprawa z tą szyjką, skurczami i kto wie czym jeszcze... grzeczne na tej koloni bądźcie, żebyście lekarzy nie wypłoszyły 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
hello brzuszki. Tatuś się pojawił na forum 🙂, Szanowny Panie śmiem twierdzić że do niektórych mężczyzn fakt bycia tatą dociera dopiero jak małe jest w stanie zagrać w tenisa lub powiedzieć składnie 1 zdanie 🙂
Weronika co Anulka wyprawia że ci dała popalić?


😁 😁 😁 😁 😁 Oj bywa... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buziak dla ani przekazany a ta mala potworzyca nie spała od 18 do 20 dwie godziny dawała wieczorem czadu w nocy tez po karmieniu ciezko uspać za to dzis od rana grzeczna jak aniołek i pierwszy raz ma ubranie
co do TatoMich to toto mojej ani
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...