Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pammat napisał(a):
coquelicot napisał(a):
No co wy, ze niby takie cukierkowe rozkosze mnie ominely. Ale ze co, sa czekoladowe, a w srodku nadiznie jakies, a czekolada w dodtatku gorzkawa - bo takich nie wnosze!!!! No chyba ze nadzienie jakis wypas. Czy zupelnie co innego?

nie mają nadzienia nie są gorzkie mają smak nie do opisania takie są zajebiste i się rozpływają w ustach TYLE 🙃


Pam, zobacz tak samo opisalysmy COQ te cukierki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
ponarzekałam, humor się poprawił 🙂 to tymczasem uciekam obejrzeć odcinek House, już doszłam do 5 sezonu 🙂

Tez to ogladasz? Ja na 7 sezonie jestem 😁


1 sezon kiedyś w tv obejrzałam. a potem jak wszyscy szaleli na punkcie House'a to ja na przekór nie chciałam oglądać 😉 i teraz zaczęłam ze 2 miesiące temu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co dziewczyny....

Guga sie zle czuje... tzn jakies dziwne mdlosci...brak apetytu...koleznaka wpadla na chwilke i mowi ze mi brzuch opadł...no to mi na to szczenka opadła 😮
Byle do poniedziałku !!! Leze plackiem aby brawitacje omijac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
guga spokojnie czop może odpaść 2/3 tygodnie przed porodem więc nie lotej 🙂 wkręcasz sobie i źle się zaczynasz czuć przez to ze spokojem!!!


Pammat nawet na ''szage'' do szczecina mam 135 km wiec łatwo mowic '' nie lotej'' 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane ja już właśnie zjadłam kolację mniam!!! Teraz siedzę zaraz się kładę bo mam twardy brzuszek!!! Takie to jest!!
BEATKA ja ci bardzo bardzo współczuje tego kamienia na nerkach i tego bólu wiem co to znaczy bo dostałam taki atak raz i już mam dość i nie chciała bym drugi raz takiego czegoś doświadczać!!! BEATKA musisz bardzo dużo pić ja spijałam nawet do 4 litrów dziennie i sikać i sikać cóż to działa teraz też dużo pije i mam już dość mojego kibla ale cóż !!!!
COQ no mój mąż posiedział w piwnicy mu przynajmniej zleciał czas ja miałam spokój eehhe!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
kochane ja już właśnie zjadłam kolację mniam!!! Teraz siedzę zaraz się kładę bo mam twardy brzuszek!!! Takie to jest!!
BEATKA ja ci bardzo bardzo współczuje tego kamienia na nerkach i tego bólu wiem co to znaczy bo dostałam taki atak raz i już mam dość i nie chciała bym drugi raz takiego czegoś doświadczać!!! BEATKA musisz bardzo dużo pić ja spijałam nawet do 4 litrów dziennie i sikać i sikać cóż to działa teraz też dużo pije i mam już dość mojego kibla ale cóż !!!!
COQ no mój mąż posiedział w piwnicy mu przynajmniej zleciał czas ja miałam spokój eehhe!!!

Holi pije bardzo duzo,ale to cholerstwo sie zablokowalo dlatego mam takie czeste ataki:-(
Mama i tesciowa zamowily mi w Polsce wode Jana z apteki podobno jest baardzo moczopedna i pomaga rozpuscic kamienie.W sobote puszczaja paczke przejazdem i bede spijac:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a ja mam ochotę na pomarańcze albo mandarynki... ale nie chce mi się do sklepu jechać... więc pozostaje ochota

Wlasnie wrocilam ze sklepu i kupilam kilogram pomaranczy wiec zapraszam 😉


ja też już byłam w sklepie i kupiłam sobie pomarańcze 🙂 i dwie już zjadłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...