Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Rita napisał(a):
Basieńka czyli wszystko gra 🙂 super
Dorianna patrze i patrze i mi nawet pępek sie nie zmienił-ale podobno nie u wszystkich kobiet widac te linie 🤔

To moze inne dziewczyny cos wypatrza 😉
Podobno u brunetek ta linia jest ciemniejsza, a u blondynek jasniejsza, no i czym blizej porodu tym bardziej ciemnieje, ale nie u wszystkich na pewno tak jest, dlatego pytam z ciekawosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/100/dsc03885kocyk2.jpg/][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/5980/dsc03885kocyk2.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
ładny kocyk kupiłam?? za 3 zł w lumpku 🙂 70/70 cm.taki podobny kiedyś nam 'Wera' wklajała jako swój. a ten jest prawdziwy 🙂 robiony na drutach a jaki śliczny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Wam kochane ja dziś nawet wyspana spoko kolejna noc za nami!!! hheheh Rano pojechałam już mocz zawieść do badania i tyle mi wystarczy wychodzenia z domu bo dziś zimno brrrr masakra!!! Przed chwilką właśnie zrobiłam zupę cebulową mniam już tak za mną chodziła i jak na pierwszy raz wyszła mi pyszna koleżanki na 12 przyjdą to im dam spróbują ocenią!!!
BASIA super że wizyta udana wiesz co się w ciągu 2 tyg może wydarzyć hohohoho!!!
Co do lini na brzuszku Dorianna to ja mam ale taką delikatną i pępek mam taki ciemniejszy ale też mało i mam malutki pępuszek!!!! Tak dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam solenizantka!!! Moja kreseczka właśnie nie jest długa tylko od dołu do połowy ucina się jakoś ale to znaczenia nie ma!!! lepiej jak jasna bo po porodzie trochę trwa zanim zaniknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry Brzuchy 😜

Słonko świeci...
Guga obudzona z nowymi siłami witalnym...pewnie wystarczy ich az do 1400 😉 😁
WIeczorami mam wrażenie ze zaraz urodze rano jest nieco lepiej ...sama nie wiem co juz o tym myslec...
ps Linia na brzuchu prawie niewidoczna... coś tam niby widać ale nie za wiele...

ps Basienka - gratulacje z okazji udanej wizyty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GUGA wiesz co ja mam to samo boję się wieczorów już bo zaraz mam myśli związane z porodem kurde!!! jak jest rano to jest o wiele lepiej!!!! hehehehe masakra no nie ile tak jeszcze z 3 tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Ale tu dzis cisza jak przed jakas burza 😉


kurde ... mała galaretka mi jakas wyleciala... ale bez krwi... 😮 😮 😮 😮

Moze to fragment czopu. Oznacza ze sie wszystko poszerza 😉 Moze jednak Twoja Cesarka bedzie szybciej niz poczatek Grudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
guga napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Ale tu dzis cisza jak przed jakas burza 😉


kurde ... mała galaretka mi jakas wyleciala... ale bez krwi... 😮 😮 😮 😮

Moze to fragment czopu. Oznacza ze sie wszystko poszerza 😉 Moze jednak Twoja Cesarka bedzie szybciej niz poczatek Grudnia 🙂


lekarz w poniedzialek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam lekarza w poniedziałek rano - to chyba ostatnia wizyta przed porodem. A na weekend szykuje się wyjazd 150 km więc lepiej żeby nic mnie nie chwyciło...
Ide po mięso na obiad..ale ze mnie dziś leń 🥴 nieee, ale ze mnie ostatnio leń, to któryś dzieć z rzędu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzuchy!!
A ja Was poczytalam i za ogarniecie domu sie wzielam tzn. tego naszego mini mieszkania 😁
Basienko gratulacje dla Ciebie i Florka - pieknie, ze z Wami wszystko dobrze!

U mnie dzis uroczo, bo slonecznie. Ale mimo wszystko nie chce mi sie tylka riszyc na ten wymaz. Wanilia chyba nie tylko Ciebie len ogarnal...
Wczoraj naogladalam sie reportazu o rodzinach wielodzietnych we Francyji, a potem o kobiecie w Stanach co miala szescioraczki 🤪 Donosila do 30 tc, miala cesarke w30tc ii 4dniu. Trzy dziewczynki i trzech chlopcow sie urodzilo w pelnym zdrowiu 😆 A najlepsze, ze nie mogla zajsc w ciaze przez dwa lata, po czym zostala sztucznie zaplodniona i trafilo sie szescioro naraz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Coq ten mail na FB to jest Twój aktualny????????
Bo wyobraź sobie, że I'm the bossssss i mam dla Ciebie 4 filmiki 🤪 🤪 🤪
Ale na you tube coś słabo się ładują to może na pocztę pójdzie szybciej 😉


No nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mistrzyni Moja!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪
Szok....
Tak moj e-mail jest aktualny.
No nie wierze!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coq leń leniem ale działam - w swoim tempie 😜 zrobiłam zakupy w mięsnym, wyszczotkowałam dywan z psich kłaków i teraz patrzę na odkurzacz (już wyciągnięty z szafy) bo trzeba to jezcze odkurzyć. A potem zabieram się za obiad żeby był gotowy jak M przyjedzie to zjemy i do parku z psem. Więc coś tam jednak robię....
Zastanawiam się nad taką karuzelą
http://allegro.pl/muzyczna-karuzela-z-motylkami-taf-toys-bajeczna-i1904209159.html
Przeglądam allegro od dwóch dni i ta która mi się podoba najbardziej kosztuje prawie 200 zł więc pasuję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny znowu ja 🙂 wstałam o 11 poszłam na zakupy i teraz robię obiad spaghetti 🙂 byłam po laczki do domu dla mnie i dla M nowe i jedne pod prysznic do szpitala 🙂 a także dla siostrzenicy po prezent i kupiłam jej lalkę szmaciankę bo jutro ma imieninki 🙂
Basienka84 gratuluję udanej wizyty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...